reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

nieufna, sama mam takie luźniejsze swetry, ale niektóre w sklepach wyglądają jak worki z rękawami...
Ja mam dziś wizytę u lekarza który miał prowadzić moja ciąże, po dzisiejszej wizycie muszę postanowić kogo wybrać.
 
reklama
nieufna, sama mam takie luźniejsze swetry, ale niektóre w sklepach wyglądają jak worki z rękawami...
Ja mam dziś wizytę u lekarza który miał prowadzić moja ciąże, po dzisiejszej wizycie muszę postanowić kogo wybrać.
Ja teraz szukam jakiś luźniejszuch bluzeczek.

Mój gin miał mi założyć kartę na koniec stycznia a wyjechał na wczasy i teraz jestem w kropce i tez chyba zmienię lekarza

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
 
Ja na razie kupuję luźniejsze bluzki w zwykłych sklepach - po prostu wymieniam garderobę na mniej obcisłą i dłuższą (bo niektóre swetry mi się tak opinają na brzuchu, że wychodzi pas od spodni i wkurza mnie to) :) na pewno zainwestuję później w coś wygodnego do karmienia.
Ze stanikiem do karmienia też mam zagwozdkę jaki rozmiar - celować w miseczkę o jeden większą od tego, co będzie przed porodem, tak? A obwód też wziąć większy, czy raczej obwód bez zmian?
 
Ja mam u siebie na bazarku takie fajne stoisko z włoskimi ciuchami i zawsze tam kupuję odzież. Naprawdę świetnej jakości no i niepospolite. Cenowo też ok. Już sobie zamówiłam lżejsze wiosenne tuniki.
 
Hej.

Ale miałam noc myślałam że wyląduje na IP. Tak mi bliźniaki dały popalić. Pisałam Wam ze kiepsko się czuje ale wieczorem to myślałam że odlecę. Kręgosłup mi siadł brzuch bolał i nie żeby to skurcze były ale uciskanie na jajniki więzadła pęcherz i wszystko inne na dole. Ruszyć z boku na bok nie mogłam. A to przelewanie w dole brzucha [emoji15] wzięłam jedna nospe potem za dwie godzin druga i mówię do męża kolo północy jak mi zaraz nie przejdzie to jedziemy do szpitala. Ale jakoś przeszło włożyłam poduszkę między kolana i zasnelam. Dziś już lepiej ale te uciski chwilami nie do zniesienia. A co to dalej będzie?


Ja jestem z Wielkopolski okolice Konina [emoji4]

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
 
witajcie dziewczyny:/ co u Was? jak tylko sie lepiej poczuje poczytam wszystkie wasze wpisy bo poki co jestem mega oslabiona bylam dzis na badaniach krwi i moczy i niestety tym razem zle to znioslam...zemdlalam dwa razy mi pobierala krew bo aka gesta byla i pewnie znajac zycie bede miala zle wyniki..ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh boli mnie reka spac mi sie chce masakra jakas...
Jeśli masz tak gęsta krew to poproś lekarza o skierowanie na badanie ddimerów.
 
reklama
Dziewczyny, bede miala ponad 100 stron do nadrobienia !!! :szok:...i kiedy ja to przeczytam ? :baffled:

Nie pisalam, nie zagladalam, bo ostatnich ( prawie ) 5 dni, mialam w glowie istny armageddon. Glowa bolala mnie do tego stopnia, ze dostalam nawet kostki lodu z zamrazalnika, ktore roztapialy sie na moim czole.. Jakkolwiek dziwnie to brzmi :huh: Przelezalam te dni w lozku, tableta nie otwieralam, bo i tak nie wiedzialabym, co czytam...

Dzisiaj w koncu wygrzebalam sie z lozka, mam nadzieje, ze bedzie juz dobrze. Co prawda, nie czuje sie kwitnaco - ale to tez wina zbyt malej ilosci snu ( zamienilam poranne godziny spania na przytulanki, potem nie moglam juz zasnac, i teraz mam...:unsure::zawstydzona/y: )...

Musze sie ogarnac przynajmniej na tyle, zeby zrobic zakupy i pojechac z dokuemntami do pracy m.... I poplacic rachunki. Potem zamierzam odpoczywac, ale cos mi sie zdaje,ze "padne", jak dluga do lozka.

Jutro z kolei mamy jechac na urodziny do rodzenstwa m., a mnie sie TAK bardzo nie chce:crazy: Moze zmienie zdanie, jak sie wyspie...

I pozdrawiam wszystkie wroclawianki !!!:-) :) Gdybym miala rodzic we Wroclawiu, bez watpienia wybralabym Kamienskiego :D Kto jest Waszym lekarzem prowadzacym ? :)
 
Do góry