reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Julka też miałam ostatnio koszmary. Niestety sny w czasie ciąży wydają się być bardzo realne.

Dziewczyny gratuluję wyników wczorajszych wizyt. Tylko wydaje mi się, że nie wszystkie się odmeldowały.
 
Witam
Julka mi też się śniło że poroniłam i to już kilka razy ale sny się nie sprawdzają

mój mąż w niedzielę pochwalił się na facebooku zdjęciem naszej fasolki i wczoraj wchodzę do przychodni i pielęgniarka do mnie gratulacje a ja zdziwiona skąd ona wie że ja w ciąży

powodzenia na dzisiejszych wizytach
 
Dziewczyny tak w skrócie możecie mi napisać o tych wszystkich badaniach, tzn kiedy co się robi i jaka jest ich tak mniej więcej cena. Wstyd się przyznać ja mam 3 dzieci wszystkie zdrowe ale ja żadnych badań dodatkowych nie robiłam, chodziłam do jednego lekarza i tylko w 20 tc kazał mi iść na połówkowe ale też to było zwykłe usg tylko kontrolnie u innego lekarza. Teraz mam 31 lat i może warto zrobić coś dodatkowo.
 
Ja dzisiaj wstałam i szczypie mnie kącik ust.... to chyba opryszczka...podobno w ciąży to średnio, a jeszcze w czwartek dentysta...pewnie będzie trzeba przełożyć ech jak pech to pech
 
Witajcie :)

Julia- w ciąży sny potrafią być bardzo realne... mi się śniło ostatnio ze porwali naszą sąsiadkę i pprywacz groził że Ami coś zrobi... obudziłam się cała mokra w środku nocy i poszłam do Ami spała słodko to mnie uspokoilo...

Dornia - ceny genetycznych badan są bardzo różne musisz sobie znaleźć cennik w tej placówce w której planujesz robić badania.

Idę robić racuchy z bananami mam na nie dziś ochotę :)
 
Kasiulka powodzenia na wizycie. I zapomniałam odpowiedzieć Ci poprzednio, że jestem z Częstochowy. Do kogo idziesz?

Do Ziębińskiego. On przyjmuje na Kilińskiego, pryw tylko, a pracuje na Parkitce. Choć wcześniej rodziłam na PCK, no ale zamknęli.... A Ty do kogo chodzisz??

Wybaczcie, że dopiero dziś, ale wczoraj bardzo późno wróciłam, dok miał duże opóźnienie.

Dzidzia ma się świetnie :-D Serduszko bije, ma rączki, nóżki - cudny bobas! :-) Wyliczył wg usg 9 tydzień, duży bąbelek bo 63mm. Więcej napiszę wieczorkiem, z domu. Do 17 w pracy kibluję, ale ostatni dzień, bo mam zwolnienie
 
reklama
Do góry