reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Hej dziewczyny.. Jakie w takim razie szczepionki polecacie? Ja przy pierwszym mialam 5w1 ale sama nie wiem co teraz robic..
Karmienie.. U mnie tragedia, od dwoch dni mam tak poranione sutki ze karmienie to dla mnie tragedia.
My walczymyjeszcze z plesniawka w buzi.. Nie moge zlapac moczu malej na pieluche :/
Poza tym wczoraj ochrzcilismy Helenke.. ;)) cala msze razem z matka chrzestna przeplakalysmy ;)
Kiedy trzeba isc na wizyte patronazowa? Mi bikt o tym nie mowil. Polozna tylko mowize jak sie nic nie dzieje to mam nie isc..


Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie Kochane moje :)
wróciliśmy wczoraj wieczorem, dziś pol dnia odsypiałam bo ostatnio mało spie i postanowiłam zrobić dzień nic nie robienia, starszak ogladal bajki a ja z maluchem spaliśmy i tylko pobudki na cycyowanie było i tak do 13 :D :D
Mateuszek strasznych potówek mi na twarzy dostał :( chyba zrezygnuje calkiem jak narazie ze spacerow :(

troche Was poczytałam ale niestety nie dam rady poodpisywac na Wasze posty.

pamiętajcie o wysylaniu danych zebysmy z Iwonka wpisywaly na lipcowa liste :) dotychczas jest wpisanych 34 mamy :)

dane jakie trzeba wyslac to:

- nick mamy,
- data porodu oraz godzina,
- poród cc czy sn,
- w którym tygodniu,
- imię dziecka,
- waga,
- wzrost,
- punkty w skali Apgar.

:)
 
julka to masz tak jak ja z Mają miałam......musisz to przetrwać '


trzymamy kciukasy
a co się dzieje z kupkami??

daje któraś z was espumisan?
J się zastanawiam czy nie dawać zamiast tych niemieckich.
Dziewczyny a czy dajecie witaminę d3 i K? my mamy w zaleceniach i nie wiem czy kupić czy nie..

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja niedawno zaczęłam dawać d+k bo karmię cycem
Witajcie! My jeszcze w szpitalu. Mała dostaje antybiotyk. Ja do niej dojezdzam. Teraz tez jestem, ale spi i czekam az sie obudzi :( zeby polozyc ja spac i pojechac do domu.

Co do witamin to tez musze dopytac, bo karmie mm i moim mlekiem.
Miałyscie juz wizyte patronażową u lekarza?? Na czym ona polega????

U mnie roznie. Czasami lepiej a czasami gorzej.
Agula ściskam Cię mocno. Czujesz?;)
U mnie patronazowa wizyta w 3 tyg i to zwykłe mierzenie, ważenie, ogolne badanie, ale u mnie jeszcze prlo_O.

Wczoraj byłyśmy na tej wizycie i Maja jak się urodziła ważyła 3440, jak wychodziła ze szpitala 3290 a po trzech tygodniach 4580 :szok:. Ta to ma żarte.

A propo kup to pierwsze słyszę żeby dziecko karmione kp mogło długo nie robić kupy. Przecież mleko matki jest bardzo szybko trawione i może właśnie robić częściej niż dziecko karmione mm. Ale widać nie słyszałam wszystkiego.
 
witajcie:)
już mamy wtorek
u nas nocka ok, tylko nad ranem pierdki go męczyły ale już jest ok właśnie śpi na brzuszku:)
 
Witam i ja
Anastazja od 4 na cycu wisiała ale to raczej traktowała jako smoczek
teraz już ma drzemkę już ma unormowane ranki zawsze ok 9,10 zasypia więc mam chwilkę dla siebie
iwonaimaja
21.06.2016 godz12
cc
Anastazja
2750
51cm
10pkt
 
Witajcie ☺ja odzylam po tym szpitalu, nie ma to jak w domu, wczoraj ładnie się wykapalismy było dużo płaczu ale daliśmy radę. Na wieczór odciaglam 70ml na pierwszą pobudke a potem druga pobudka mm. Rano znów z piersi ładnie pociągla.przespalam cała noc, mąż dzielnie dał sobie radę, wogole aż nad podziw jak sobie z małą super radzi :-)

Mam wrażenie z zjedzenie z pierś czy bezpośrednio czy odciagniete starcza jej na krócej niż mm.

Kot zglupial , nie wie co się dzieje, wystawiony jak mała placze:-)

Ja też po cichu usłyszałam od lekarza że nie poleca szczepić 5w1 bo to niby mniej kloc, ale wieksza dawka komponentów bakterii z którymi dziecko musi sobie poradzić i większy odsetek odczynow niepożądanych.
Ja wsumie i tak jestem przeciwnikiem szczepień, na gruźlicę nie zaszczepilam i nie będę a na żółtaczke ża 3miesiace jak będzie wszystko ok. Oczywiście co się nasluchalam w szpitalu to moje:-)

Miłego dnia!
 
reklama
Witajcie! Moja Dominika kończy dziś 3 tygodnie. :) Planuję podejść z nią do przychodni, mam nadzieję że się uda bo na razie cała trójka ( ja i córki ) w proszku. ;)
Przyjemnego dnia!
 
Do góry