reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Lila ja kładłam na brzuchu zanim pępek odpadł. Kladlam od 5 doby a pepek odpadł w 8 dobie. Po kąpieli osuszalusmy i pryskalusmy octeniseptem tylko raz dziennie po kąpieli. W kąpieli pępka nie moczylismy specjalnie ale zawsze trochę wody się dostawało.

Co do pielęgnacji pipki to u córki tej mazi poza kąpielą nie wymywalismy.

Flammie jak to jest u Ciebie z przychodnia, bo chyba nie chodzisz na ważenie razem z chorymi? Macie godziny dla dzieci zdrowych?
 
Wiec znów przygotowuje sie na szpital, jutro rano muszę sie tam pojawić, tymczasem wczoraj aktywny dzien na nogach, kompiel, dzis delikatne porządki, kompiel, jakiś spacer, troche pochodzę po domu, na wieczór jeszcze kompiel i rano wyjazd
Jakoś dzis dziwnie sie czuje, moze to stres, a moze mnie pobiera...?
Co ma byc to bedzie
Przepraszam was ze ja tylko o sobie cały czas, ale myśle ze mnie rozumiecie
Kochane trzymajcie za mnie kciuki, trzęsę dup*kiem! Choć staram sie tego nie pokazywać [emoji51]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Hejka!


U mnie mleko w cyckach się unormowało, ale teraz to mi się wydaje, że jakoś mało mam, bo wcześniej to bomby miałam, nie wiem sama :/

Można kłaść na brzuszku jak pępek jeszcze nie odpadł????

Do mam dziewczynek: W pipce ma takie białe coś, to może być jeszcze ta maź płodowa? Zmywać to czy tylko po wierzchu się przeciera?? Przegotowaną wodą i gazikiem czy normalnie nawilżoną chusteczką??
nie nie ruszaj tej wydzieliny, przynajmniej mnie tak mówiono...
 
u nas też straszne ulewanie czesto nawet noskiem idzie myślę właśnie że za dużo zjada i dlatego jeszcze ma problemy z robieniem kupki i jak się pręży to później jej wszystko buzią wylatuje
u nas tak samo tak raz na tydzien sie zdarza zazwyczaj ze noskiem jej pojdzie ale podobno u nas jest od tego ze za szybko je idlatego.
 
Hej dziewczyny.
Dzięki tym, które trzymają kciuki za mnie :) może się wreszcie uparciuch zdecyduje wyjść, bo wczoraj prawie cały dzień pobolewał mnie brzuch i taki ucisk tam na dole. A dziś myślałam, że może może, bo obudził mnie ból miesiączkowy dość mocny, trwał chwile i przerwa i tak jeszcze ze 2x co ok 30 min. Ale potem poszłam jeszcze spać, znów mnie obudził i od tej pory cisza, więc może coś drga ;)

Mamy które macie już maluszki-korzystacie już z leżaczków-bujaczków?kiedy zaczełyście?
Asia, ja słyszałam, że można korzystać od 3 mies. ze względu na kręgosłup dziecka, a drugą opinię, że można wcześniej, ale tylko 2 godz. dziennie. Nie wiem, czy to prawda :)

Wiec znów przygotowuje sie na szpital, jutro rano muszę sie tam pojawić.
Lucky, ja trzymam szczególnie za Ciebie kciuki, bo będę najprawdopodobniej w takiej samej sytuacji w piątek :) Przeżyjemy!
 
Flammie jak to jest u Ciebie z przychodnia, bo chyba nie chodzisz na ważenie razem z chorymi? Macie godziny dla dzieci zdrowych?

Prawde mowiac to nie mam pojecia :confused: Jak dziecko chore to raczej poszlabym do lekarza domowego, do tej przychodni (taka dla dzieci to przychodnia) to raczej kontrole, szczepienia itd. I tam głownie polozne urzeduja i pielegniarki. Dziwnie tu jest..

Dziewczyny, rozpakowujcie sie! Juz tylko 1.5 tygodnia lipca zostało :)
 
Hejka,jeszcze 11 dni lipca zostało,a nas nierozpakowanych gdzieś chyba ok 20 jeszcze;-) to się teraz może sypnie bo od niedzieli cisza;-)
a może już jakiś maluszek jest na świecie,bo się dziewczyny nie odzywają;-)
Lizzy?Ilona2710?Wmazur?Mendoza? jak tam?
Olcia9250 co Ci położna powiedziała?

u mnie ciągle cisza........ale nie doceniałam moich znajomych-jak się wczoraj rozdzwoniły telefony i ile dostałam wiadomości czy juz? to bym się nie spodziewała,że ktoś wogóle pamięta na kiedy miałam termin;-)

Fajnie poczytać rozpakowane mamy,ciekawych rzeczy można się dowiedzieć,a i już zacząć przygotowywać się na nowe życie po drugiej stronie brzuszka;-)
 
@Asia28BK - powiedziała, że coś zaczyna sie po mału dziac ale daje mi jeszcze tydzien ( jakbym miala chociaz skrocona szyjke albo rozwarcie to mogłaby mi jakoś pomóc, a tak mówi ze nie ma jak :( ) Oczywiście po jej badaniu mega bolalo mnie podbrzusze na wieczór ustało, rano obudził mnie ból miesiączkowy brzucha przez godzine co jakiś czas, teraz znow czuje rozpieranie w biodrach ale nic poza tym.. Więc nastawiam sie już na poniedziałek na wstawienie sie w szpitalu :crazy: a Ty Asiu kiedy do szpitala?
 
reklama
@Asia28BK - powiedziała, że coś zaczyna sie po mału dziac ale daje mi jeszcze tydzien ( jakbym miala chociaz skrocona szyjke albo rozwarcie to mogłaby mi jakoś pomóc, a tak mówi ze nie ma jak :( ) Oczywiście po jej badaniu mega bolalo mnie podbrzusze na wieczór ustało, rano obudził mnie ból miesiączkowy brzucha przez godzine co jakiś czas, teraz znow czuje rozpieranie w biodrach ale nic poza tym.. Więc nastawiam sie już na poniedziałek na wstawienie sie w szpitalu :crazy: a Ty Asiu kiedy do szpitala?

ja we wtorek,więc zobaczymy,oby się szybciej coś ruszyło;-)
 
Do góry