reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Tak,rodzilam naturalnie, jakbym miala cesarke to by bylo pewnie zupelnie inaczej,w koncu to operacja,przeciete wszystkie powloki brzuszne, calkiem co innego. Dzisiaj byla u mnie polozna i mala dzisiaj (8 doba) dobila do wagi urodzeniowej. Ale wlasnie u mnie tez dzisisj tez cos kiepsko z pokarmem.. Niby mala co chwile dzisiaj przy cycu to nie ma co sie dziwic,ale zawsze jakos tego pokarmu bylo wiecej i wlasnie sie zastanawiam co jest nie tak..

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Poprzednie moje 2 ciąże były siłami natury i miałam duzo pokarmu a 3 cc i mleka mam bardzo mało :( nie mam wogole nawału pokarmu męczę sie juz 2 tydzień aż muszę dokarmiać bo mała nie wróciła do swojej wagi. Bardzo wam zazdroszczę dziewczyny że możecie karmić piersią to najlepszy pokarm jaki dziecko może mieć.
 
reklama
Ja nie karmie piersia bo maly w szpitalu zostal nauczony butli poza tym mam wklesle brodawki i sciagam mu mleko moje i pije z butelki moje, ale tez mam dola bo chcialabym zeby jadl z piersi tylko bez butli a on nie chce za bardzo :(((

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratuluję nowym mamusiom ! :) ehh myslalam ze to bedzie moj dzien 07.07 :D
paula_dabro powtórz badania i nie denerwuj się, na pewno wszystko będzie dobrze !

Mialam dziś usg i wizytę u lekarza, z małą wszystko w porządku, szyjka jeszcze długa, ale po woli coś tam się dzieję :) mimo to już jestem umowiona na 25.07 na wywoływanie jeżeli nic się do tej pory nie będzie działo.
Cieszę się, że umówiłysmy się z doktor na konkretny dzień, przynajmniej wiem kiedy najpóźniej urodzi się dzidzia :) :) :)
Odwiedziłam dziś siostrzenicę, trochę ją ponosiłam, pomęczyłam sie i pochodziłam po schodach :D
może coś sie wczesniej zadzieje :)
 
Paula, nie martw się na zapas, powtórz i w spokoju czekaj na wynik :)

Kasiulka, ja chodzę dziennie na spacery po godzinie, albo 1,5 i NIC mnie nie bierze. Po wiesiołku też :p Tarzan ogląda mecz... może jutro będzie bardziej pomocny;)
 
paula_dabro u mnie dzisiaj była położna i właśnie mówiła o tych wynikach, żeby nie wpadać w panikę jak trzeba będzie powtórzyć badanie, że czasami wynik jest podwyższony ale przy chorobie jest dużo dużo wyższy.

Ja jestem tą szczęściara co nie ma problemu z karmieniem piersią, właśnie walczę z nawałem. Takie mam obolałe cycki że nawet nie mogę sobie na nie paść .
 
Taq a mialas cc czy sn? Wybacz ale sie juz gubie. Moj maluszek wlasnie ma czkawke, przez ten ostatni tydzien musze nacieszyc sie brzuszkiem :)
 
paula_dabro u mnie dzisiaj była położna i właśnie mówiła o tych wynikach, żeby nie wpadać w panikę jak trzeba będzie powtórzyć badanie, że czasami wynik jest podwyższony ale przy chorobie jest dużo dużo wyższy.

Ja jestem tą szczęściara co nie ma problemu z karmieniem piersią, właśnie walczę z nawałem. Takie mam obolałe cycki że nawet nie mogę sobie na nie paść .
No wlasnie staram sie tak sobie tlumaczyc ale wiesz jak to jest...mam nadzieje ze wszystko ok ale z tylu glowy ta mysl jest ze moze jednak jest cos nje tak ;(


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak tatus tak lezy z potomkiem to piekny widok,co? Ja sie zawsze wzruszam jak widze jak moj maz sie zajmuje dziecmi..
Ciesze sie ze dobrze znioslas to cc, oby tak dalej. A jak z laktacja u Ciebie?

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

Z laktacja tak sobie. Cos tam podobno jest choc ja nie czuje, maly cos possie ale niewiele, ale nie wola jedzenia.. Mam nadzieje ze jutro bede bardziej mobilna i bedzie latwiej mi karmic.

Pospacerowalam sobie, ogarnelam sie troche. Maly prawie caly czas u taty - widok zabojczo slodki :)
 
Do góry