reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Dziewczyny róbcie jak uważacie,ale...Kian mial bardzo wysoki poziom boli ,bo az 19,7...wiec Oni od razu kłucie itd...ja w płacz dzwonię do mojej położnej,a ona na to nawet sie nie zastanawiaj tylko wypisuj sie na własne życzenie i koniec,dziecko Ci bedą kłuli bez potrzeby,żółtaczka przejdzie,bo to jest fizjologia,a dziecko w tym stresie i bólu kłucia...wiec jej posłuchałam i nie żałuje...Nauczka rym razem jesli obędzie sie bez komplikacji wychodzę najpóźniej na 2-go dzien po porodzie i jak tylko Mała sie urodzi nie pozwolę jej zabrać do mycia czy mierzenia warzenia bongo nie jest najważniejsze w tym momencie...nam super położna która udziela mi dobrych rad i twierdzi ze szpital robi zawsze duzo niepotrzebnego stresu i nam i dzieciaczkom bo tu chodzi o pieniądze a nie o dobro pacjenta...wiec po porodzie najpierw sie przytulamy.tzn.kangurujemy 2 godziny,a potem możemy warzyć.mierzyc,myć itp...nie oszukujmy sie...przez prawie 10 miesięcy siedzą te maleństwa w naszych brzuszkach bezpieczne ciepłe kochane a potem babkę zimno jasno i bol...o nie...możecie zlinczować,ale przy takiej pogodzie lepiej wystawie dziecko na balkon niż pod jakieś sztuczne lampy,efekt ten sam uv...pozdrawiam:*Kianowi po 3 tygodniach żółtaczka zanikła i wszystko było w porządku,przynajmniej nikt go nie kłuł nue męczył...
 
reklama
Ja zauważyłam, że w moim szpitalu im bardziej świadoma, waleczna i stanowcza matka tym lepsza opieka. A jak wyczują, że boi się odezwać to albo oleją całkowicie albo są wredne :/ Dla zobrazowania: leżała ze mną na sali dziewczyny z dużą nadwagą. Miała cc bo dziecko nie mogło się urodzić. Miało prawie 5kg a ona mimo swoich gabarytów miała wąską miednice. Pielęgniarki jej w ogóle nie oszczędzały i były na prawdę baaaardzo wredne. Ale i tak najlepszy był lekarz na obchodzie jak stwierdził, że wygląda jak hipopotam i szybciej rana po cc jej zgnije w tym tłuszczu niż się zagoi... :errr: Potem za tą laskę przyszła na salę taka wygadana dziewczyna co komentowała każde przewracanie oczami położnej, przylatywały do niej na każde zawołanie i uwierzcie, że były pomocne i miłe... I chociaż jestem bardzo łagodną osobą i ciężko mi nawet komuś obcemu uwagè zwrócić jestem już bojowo nastawiona na pójście do szpitala ;)
 
Matko co za ukrop!!!! Pierwszy raz w życiu czekam na burze :) Jestem taką panikarą, że wyłączam wszystko z gniazdek i czekam aż przejdzie, oczywiście z daleka od okien i kontaktów :D ale dzisiaj jestem ewidentnie niedotleniona, słabo mi, duszno, koszmar !!! Deszczu przybywaj :D błyska się od godziny i widać, że idzie do nas ta burza ale jakoś się ociąga ..

Postaram się zasnąć albo wezmę w obroty Tarzana :D

Dobranoc Dziewczyny !!
 
Hej
Za nami super noc co 1-1,5 dawalam małej moja mleko a co 3-3,5 szpitalne mała cały czas ze mną i pod lampami więc mam nadzieję ze dzisiaj do domu bo u nas nie ma dużej tej zoltaczka no i ze waga dzisiaj będzie już ok
Cyce już nie bolą i nie sa twarde
Co mogę polecić to zabierzcie jednak laktator mi poleciła położna stąd taki najzwyklejszy chyba lacma 300 w aptece dałam 40zł i się sprawdza

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej
Za nami super noc co 1-1,5 dawalam małej moja mleko a co 3-3,5 szpitalne mała cały czas ze mną i pod lampami więc mam nadzieję ze dzisiaj do domu bo u nas nie ma dużej tej zoltaczka no i ze waga dzisiaj będzie już ok
Cyce już nie bolą i nie sa twarde
Co mogę polecić to zabierzcie jednak laktator mi poleciła położna stąd taki najzwyklejszy chyba lacma 300 w aptece dałam 40zł i się sprawdza

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
Super wieści !!!! A jak Twoje brodawki ? Jak coś się będzie działo to purelan medeli jest bardzo dobry :):)
 
Witajcie!!
U mnie też okropnie gorąco i duszno.... Wszystkie okna pootwierane, żaluzje zasuniete a tu tu góry i tak duchota. Na dole jest dużo przyjemniej.....

Iwonaimaja - no i świetnie! ! tak trzymać! A Purelan faktycznie najlepszy!!

Paula - nie martw się! To ze teraz się stresuje i płaczesz bardziej szkodzi małemu niż te chwile pod lampami! Moja SIS 2 miesiące temu tydzień leżała z powodu zoltaczki, a więź mają niezaklocona :) Nadrabiaja w domu - tula się i karmią ile dusza zapragnie. Karmienie nazywa się naturalne ale jest trudne. ...I trzeba się go nauczyć. Daj sobie czas! Nie od razu Rzym zbudowano. Tylko spokój może pomóc. Trzymam kciuki!!!

Mój Tarzan wziął się do roboty, aż jestem w szoku! :o I mówi wprost, że chce juz Juniora po drugiej stronie brzucha ;-)
 
reklama
Cześć dziewczyny

Iwonamaja fajnie że idziecie do domu. Nareszcie będziecie w komplecie.

U nas pochmurno i przelotny deszcz więc nie wiem o jakim upale mówicie;)

Ostatnio ciągle to powtarzam i powiem raz jeszcze że z Martynką nie miałam przepowiadających i było dobrze a teraz... wczoraj dużo ich było a jeden taki że się prawie popłakałam. I po co? Żebym sobie przypomniała jak poród boli a te bóle to tylko pikuś?

Tak patrzę na pokoik dziecięcy i chyba trzebaby już łóżeczko przygotować. Karuzele założyć. Wózek poskładać. Torbe spakować. Fajnie by było wiedzieć chociaż tydzień w którym ma się urodzić. Chociaż może wtedy bym się bardziej stresowała.

Miłego dnia
 
Do góry