reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Tez myślę z niego korzystać. Strasznie sie boje ze po cc nie bede mogla karmic albo ze bede miec z tym problem :( bardzo chcialabym karmic.. marzylam po porodzie o tym kontakcie skora do skory, ale po cc to jedynie mi go pokaza :( wiem ze teraz rzadza mna hormony i dlatego to tak przezywam i najwazniejsze zeby z małym bylo wszystko ok ale jednak tez mnie to tez martwi
 
reklama
Julka będzie dobrze dasz rade kochana ja też strasznie obawiam się cc i chciała bym mieć to już za sobą ; ( każda z nas już myśli o tym i co będzie potem ;) Ja się modlę żeby jeszcze wytrzymać .

Nieufna jak się czujesz jak ten ból ?

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez myślę z niego korzystać. Strasznie sie boje ze po cc nie bede mogla karmic albo ze bede miec z tym problem :( bardzo chcialabym karmic.. marzylam po porodzie o tym kontakcie skora do skory, ale po cc to jedynie mi go pokaza :( wiem ze teraz rzadza mna hormony i dlatego to tak przezywam i najwazniejsze zeby z małym bylo wszystko ok ale jednak tez mnie to tez martwi

Miałam te same obawy, dlatego teraz tak bardzo mi zależy na porodzie sn. Bo po cc nie widziałam małej prawie cały dzień.....myslałam, że oszaleję! CC miałam o 23:20 a zobaczyłam ja na chwilę ok połudna, a dali mi ją dopiero po 17..... O nie nie....tym razem nie dam się pociąć! :p
A.....i Milenkę karmiłam po cc. Pokarmu było dużo i cesarka nie miała tu żadnego znaczenia
 
Pojade do tego szpitala w ten weekend i.sie dowiem co i jak i kiedy dadza dzieciatko. Moja siostra rodzila w innym.szpitalu i po cc jak ja zszyli to odrazu dostala dziecko i maz jej pomagal sie zajmowac.na noc malego wzieli
 
Też się obawiam jak to będzie po cc...ale myślę że jak wszystkie dają radę to i ja dam...jutro może skończą składać meble to może zaczne pakować torbę no i urządzać pokoik. Muszę jeszcze uprasowac resztę ciuszkow i kocyk co dziś upralam...ehhh czas ucieka:biggrin2:
 
Julka będzie dobrze dasz rade kochana ja też strasznie obawiam się cc i chciała bym mieć to już za sobą ; ( każda z nas już myśli o tym i co będzie potem ;) Ja się modlę żeby jeszcze wytrzymać .

Nieufna jak się czujesz jak ten ból ?

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom


Dziękuję, już lepiej:) Wzięłam nospę, potem kąpiel i odpuściło.

Moja mama bardzo mnie namawiała, żebym sobie załatwiła cc, bo pamięta moje męczarnie. Ale ja wiem, że to natura zdecyduje nie ja. Poza tym, jak czytam "wrażenia" po cc to wcale o niej nie marzę ....
 
reklama
Tak z ciekawości zapytam, czy nie boicie się sn po wcześniejszej cesarce? Z tego co mi lekarz tłumaczył jest większe ryzyko pęknięcia macicy w miejscu blizny po wcześniejszych operacjach.
 
Do góry