reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

reklama
Witam was dziewczyny równiez zostane mama w lipcu. Ostatni okres mialam 13 października jestem troszke zestresowana poniewaz 17.11 poszłam na wczesniejsza wizyte z powodu bolu podbrzusza i jajnika i bylo widac pecherzyk ciazowy ale jeszcze nie bylo widać zarodka :( Lekarz mowil ze to jeszcze szybko bo według om to byl dopiero 5 tydzien a tak naprawde od zaplodnienia to 3. Ale mimo wszystko sie martwie kolejna wizyte mam 1.12 i mam nadzieje ze juz bedzie widac moją malą fasolinke.
 
Ostatnia edycja:
Marta mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze ja wiem ze poszlam szybko na wizyte, ale te bole mnie martwily, Jak zrobilam test i sie umowilam do lekarza to sam powiedzial ze najpredzej mam przyjsc w 7 tygodniu bo predzej nic nie bedzie widać. A ja mam do was takie pytanie bo pracuje w Mcdonaldzie przeciagi 9 godzin na nogach dzwiganie bieganie stres a na dodatek praca po nocach tak mam podpisana umowe i nawet jak mi da gin zaswiadczenie o ciazy to nic mi to nie da bo ja nie moge pracowac w ciagu dnia bo nie mam co zrobic z moja coreczka wiec jak maz przychodzi z pracy wtedy ja jade. Moj ginekolog nie jest za L4 ... Nie wiem co mam robić ?
 
A masz umowę o prace? Jeśli tak to idź do innego lekarza który da Ci l4 ja dostałam od razu na pierwszej wizycie gdzie było tylko widać pęcherzyk, oczywiście poprosiłam o zwolnienie panią doktor i dała mi. Prace masz na pewno taką która ciąży nie sprzyja wiec ja bym tak zrobiła o to jak najszybciej! Nie ma co czekać, nie dość że pracujesz w nocy, dźwigasz, przeciągi to jeszcze wdychasz cały ten smród spalonego tłuszczu a fuj! Dowiedz się może od znajomych może ktoś ma sprawdzonego lekarza który chętniej wystawi zwolnienie, a swoją droga to dziwny ten Twoj lekarz przecież bezwzględnie pracujesz w warunkach szkodliwych.... Powodzenia
 
tak mam umowe o prace. Byłam tez u innego lekarza ktory powiedzial ze musze isc na L4 bo dojezdzam tez kawalek do pracy, tylko ze on nie robi usg do kogos innego posyla. Moj gin daje dopiero L4 od 3 miesiaca ciazy i wlasnie sie tak zastanawiam czy nie chodzić do dwóch ginekologów dopóki moj nie uzna ze da mi L4 ..
 
reklama
Do góry