reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

A też widzę kreche. dziewczyny u mnie 4-5 dni przed planowana @ wieczorem wyszły dwie takie same krechy. trochę szybko. co mogło być powodem? wcześniejsza owulacja ?
 
reklama
Hej dziewczyny, dzielnie Was podczytuję i grubo zastanawiam się kiedy śmignąć do lekarza. Może mi doradzicie? OM miałam 16.10 - kolejną powinnam dostać 13/14.11. BetaHCG w poniedziałek 149 (wzrost 500% względem poprzedniej z piątku). Owulacja w 16-17 dniu cyklu. Umówiłam wizytę na 25.11 - z tym, że myślę, że może być za wcześnie. Pobolewa mnie brzuch jak na @ ale nie mam plamień. Myślę, czy nie przełożyć wizyty na 4.12 - wtedy będzie 7tydz. W czerwcu poroniłam ale na USG nic nie było w 5 tyg więc ciąża biochemiczna, stąd moje obawy teraz.
Pomożecie? :)

PS. witam wszystkie nowe mamy i trzymam kciuki za plamiące i wizytujące!!
 
niestety muszę się z Wami pożegnać. Dziś rano dostałam mocnego krwawienia i poronilam. Muszę zostać w szpitalu na badania. Trzymam za Was kciuki, oby Wasze maleństwa ślicznie rosły. Pozdrawiam
 
reklama
Do góry