reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

hej dziewczynki:-)

ja tak szybko, bo słyszę, że Mały się obudził.. spał 2,5 godz:szok:

tiffi kochana, wracaj do zdrowia szybko!!!!!!

mysza ale rozrywkowi sąsiedzi:-D

jedyneczka w pepco są fajne rzeczy, ale dla dziewczynek- normalnie cudne! dla chłopców już gorzej coś naprawdę ładnego kupić- choć czasem się trafi;-)

eweladka to widzę, że Liliputa nie da sobie w kaszę dmuchać:-D umie dziewczyna zadbać o siebie
 
reklama
Witam poniedziałkowo :-)
pierwszy dzień pracy mam za sobą. Nie było tak źle jak myślała, że będzie. Równiutko 9 miesięcy mnie nie było, ale na szczęście nie mam dużo do nadrobienia :-) Ale w weekend miałam takie nerwy, że jak m choćby krzywo kubek położył, to miał awanturę:sorry:. Mały mi też zadania nie ułatwia, bo funduje mi ostatnio takie noce, że już zaczęłam się modlić o cierpliwość:-) Nie wiem czy to zęby, czy jakieś koszmary mu się śnią...budzi się z wielkim płaczem ok. 2 i 2-3 godziny potrafi rozpaczać. A ja nieprzyiomna jestem. Dziś też obudził się o 1.30 i płakał do 3, jak mi się udało go spacyfikować, mnie zaczął męczyć taki kaszel, że o 5 się jeszcze męczyłam, a o 6:15 zadzwonił budzik.
Anti dzielnie znosi rozłąkę, moje piersi też nie eksplodowały, więc mam nadzieję, że będzie ok. To by było na tyle na razie :-)

Trzymamy oczywiście kciuki za tiffi!!!
 
o to mam jeszcze jedno pytanie, sorry, że tak śmiecę, ale wcześniej o tym zapomniałam. Dorosłym krew pobierana jest na czczo. A co ja mam zrobić z Niusią, jak ona nie przesypia nocy i pewno gdzieś o 4 nad ranem musi zaliczyć karmienie?? Mam ją pogłodzić?
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Ok już wiem. Dzwoniłam do ciotki, więc napiszę, jakby któraś z Was miała taki dylemat. U małych dzieci to nie ma znaczenia, bo przeważnie są świeżo po posiłku. Także mogę ją normalnie nakarmić ;-)
 
Ostatnia edycja:
cześć

jak fajnie być w domku....i z Wami jestem na bierząco:-)
lepiej już sie czuje,gorączka pusciła,kataru nie mam więc spoko,trochę jeszcze kaszle,ale za to Michaś mi wczoraj dostał goraczki i rano tez miał,byliśmy u lekarki,posprawdzała gardełko,osłuchała i wszędzie oki,myśli że to 3dniówka,dała syropek na gorączke,cebion brać i dbać o synka. Jak na razie jest oki,gorączki nie ma,bawi się a raczej łobuzuje,dorywa mi się do laptopa i albo chce go zjeść albo zbić na zmiane:angry:

czy Wy już myślicie o wakacjach?:sorry: gdzie planujecie jechać z dziciakami?
my jak na razie ciepłe kraje odstawiamy na późniejszy czas,chciałam nad morze ale boje się tej naszej pogody polskiej,jechać tak daleko i mieć deszcz...to nie na moje nerwy,no więc jedziemy nad jezioro w pieniny,zamówiłam już dziś pokoik w pensjonacie,jest basen,siłownia,bilard,jakby nie było pogody to jest co robić. Mamy już urlopy zaplanowane z M,a zawsze szukamy czegoś na ostatnią chwile to tym razem mamy już za wczasu zamówione i z głowy

mysza no to wesołych masz sąsiadów w tej Stolycy:-D
ewelad kolejna lipcóweczka juz czworakuje,super
kacperek ja też się często zastanawaim nad moim mlekiem,czy ma go mały wystarczająco,jeszcze odkąd wróciłam do pracy i mały przesypia noce to mniej karmie i mniej mleka,no ale nie płacze,nie krzyczy to chyba głodny nie jest
arlecia Marcelek pierwsza klasa,super raczkuje, kuruj się,zdrówka
kama fajnie że w koncu wróciłaś do nas
kasiamaj mój tez często robi takie akcje że ani do kibelka nie mogę iść,albo jak patrze na niego to się uśmiecha a tylko odwróce głowe to beczy....mamisynek no...
jedyneczka dzielnie dajesz sobie rady widze:tak: grzeczna córunia
agatka ciężkie te noce u Was,to pewnie ząbki co? oby szybko wyrosły i mały ładnie spał
atabe Jagódka już wstaje w łóżeczku? podziwiam jej zdolnośći :)) boziu jak te dzieci się szybko rozwijają:-)
tiffi trzymamy kciuki, zdrowiej
peemka fajnie że Ci już zleciał pierwszy dzień, ja też nie pracowąłam równe 9 miesięcy, a teraz po 2 miesiacach już przepracowanych wyjdaje mi się jakbym wogóle przerwy nie miała
 
Ostatnia edycja:
mysza to zależy, czy dużo badań jest do pobrania-jeśli nie, to z paluszka;-)

anetka jezioro w pieninach-brzmi fajnie:-) podeślij mi linka na pw jak możesz;-)
 
reklama
Witajcie laseczki
U nas ok wsyztsko-mała ma raz lepsze,a raz gorsze dni jesli chodzi o marudzenie,no ale nie jest źle
Zaczyna się przymierzac ostro do raczkowania,pozycje startową trenuje,ogólnie trzeba cały czas ja mieć na oku
Dzisiaj ją ważyłam i klocek mi już wazy 9 kg-ona ma bardzo duży apetyt i boję sie ,że ją utucze.Ale podobno ja tez tyle ważyłam w jej wieku ,a teraz z wagą nie mam problemów.
Arlecia super ,że Marcel raczkuje juz-zdolniacha.
Atabe witaj i pisz częściej
Tifii trzymam kciuki i wracaj do nas szybciutkoooo
Jedyneczka i jak pierwszy dzien w pracy?Nadinka zajad mleckzo gerbera??Bo moja je wprost uwielbia :D
My w tym roku odpuszczamy jakieś większe wakacje,bo od marca zaczynamy remont tego domu,więc czasu i kasy za bardzo nie będzie-pojedziemy pewnei do Brennej i tyle musi starczyć,a za rok to planujemy Turcje lub Chorwacje......
 
Do góry