reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

cześć dziewczyny:-)
jestem, choć przyznam, ze z czasem naprawdę krucho ostatnio...
tiffi odnośnie wody to podaję aquarel <ma pozytywną opinię imidz> nie gotuję - robię na niej mleko i herbatki, bo samej wody mała nie lubi. Odnośnie ryb podaję małej, ale jak jej się odbije po takim obiadku to o matko ;-) a powiedz ile razy w tygodniu to żółtko masz podawać? ja właśnie też wprowadziłam jakieś 2-3 tyg temu ale nie wiem ile razy mogę dać jej w tygodniu.
louisie to najlepsze życzenia kochana! uuu i w mini już wybywasz w miasto no no pozazdrościć!!!!
ewelad witaj w klubie dziwnie guściastych teściowych- ;-) ja a właściwie Jagodzianka dostała ostatnio od niej kurtkę no spoko niby fajnie, tyle, że to kurtka chłopięca- ewidentnie , bo niebieska i z jakąś rakietą ...no ale co mam zrobić, pewnie trafiła na przecenę...ehhhhhhhhhhhhhhhhh brak słów
Ewcik to poszalałaś z kolorem nie ma co :-D zafarbój sobie jakimś ciemniejszym najwyżej. A i szkoda, ze mały nie przybiera nadal :-( ja też muszę sprawdzić czy Jagodzianka wreszcie coś przybrała...
nic więcej nie pamiętam- wybaczcie, ale tak migiem nadrabiam i tak później wychodzi :eek:

idę bo mała wzywa ale wrócę jeszcze napisać co u nas ;-)
 
reklama
hej

Louise Wszystkiego Najlepszego!!

Mały raczek wszedzie dojdzie, najfajniejsze kable i kontakty!!!! Masakra. dobrze, ze kupilam zabezpieczenia.
Ja jestem troche przeziebiona. Ale sie nie daje! herbatki z cytrynka i miodem, mleko z miodem i czosnkiem i jakos sie trzymam chociaz zatoki bola.

eweled a sprzedawalas juz ciuszki na allegro? Ja tez mialam w\planach wystawic ciuszki po malym i po kornelce. I lezaczek z ktorego maly nie\korzystal prawie wcale.
 
witam niedzielnie

dzieki za życzenia zdrowia,czuję się już lepiej,gorączka już spada,ale słaba jestem okropnie, leże sobie z lapkiem,M pojechał z małym na basen,potem do tesciów i przywiezie mi obiadek

tiffi no właśnie zakupiłam sobie maseczki i jak założyłam do karmienia to Michaś zamiast jeść to sie patrzał na maseczke i chciał się nią bawić,no więc musiałam ja zdjac bo inaczej nie było mowy o jedzeniu,ale mam zawsze pod ręką jakby mi sie chiało zakaszleć czy coś,
co do szczepionki to sobie pomyślałam że im mniejsze dziecko to gorzej przechodzi choroby to już go zaszczepie,tym bardziej że oboje z M pracujemy w dps-ach między ludźmi zdrowymi i chorymi to mozemy choróbska znosić do domu, płaciłam 203zł za synflorix, zamówiłam przez internet w aptece dbam o zdrowie.
a z tego hippa to jakiś konkurs był?
aaaa i daje małemu rybkę

ewelad jesyem jestem :) no jak mogłaś przepuścić taką okazję na złoty kombinezon?????!!!???? super że małej sie podaba na basenie, co tam pichcisz dla córuni???

arlecia Marcelek juz raczkuje? silny chłopak

ewcik ja też już nie raz miałam taki miszung na głowie jak sama farobwałam haha

louise wszystkiego naj na imieniny,fajowy miałaś wieczorek, powodzonka w usypianiu małego

atabe ja czytałam że żółtko dawać co drugi dzień po połowie,ale nie daje tak często,zapominam się
 
Witam się niedzielnie. Jakoś dochodzę do siebie chociaż zbytnio nie pospałam, bo o 3:40 nad ranem sąsiadom się zebrało na amory i cały kaloryfer chodził. Trafiłam na wyjątkowe okazy - albo się tak kłócą, trzaskają i wyzywają, że aż tynk z sufitu leci, albo się dupcą tak, że mi rury na ścianie chodzą... Mało tego ewidentnie słyszałam, jak ta laska gadała "przestań" więc już w ogóle mnie z nerwów poniosło... Pół dnia szukałam domu na sprzedaż, ale ich ceny mnie uspokoiły... Zostaję na moich starych blokowych śmieciach...
Teraz gotuję sobie wypasiony obiad - ziemniaki z masłem i solą, bo nie chciało mi się mięsa rozmrażać :-D
Niuśka rozrzuca zabawki. Rano zaliczyła spanie na balkonie, teraz byłyśmy na spacerze. Ładnie słonko świeciło, ale wcale ciepło nie było. Do tego ten wiatr,...
M zaraz kończy pracę, czyli gdzieś za godzinę z hakiem będzie już w domciu. Strasznie się cieszę, bo przynajmniej wykąpie małą. Rano Nina się obudziła, jak M szedł do pracy i aż piszczała na jego widok. Dlatego tatuś będzie musiał pobyć troszkę z córeczką...
Anetka- dobrze się masz z tym obiadkiem ;-)
Louise- Wszystkiego naj kochana ;-)
Arlecia- moja dzisiaj namiętnie ćwiczyła przewroty, ale do choćby pełzania, to jej dużo brakuje...
Atabe- witaj zgubo :-)
Ewelad- ja też uskuteczniam allegro, wczoraj sprzedałam stary leżaczek, wcześniej poszły ubranka...
 
Może dam radę chwilkę poczytać jak godzilla śpi:-p Jutro jedzie do dziadków pierwszy raz, ciekawe jak dam sobie radę:sorry2: Zaprosiliśmy teściów na sobotę aby im to oznajmić w końcu a oni myśleli że chcemy ich na ślub zaprosić:-D Ale spoko, pomogą chętnie. I z dobrych jeszcze wieści Nadia dzisiaj wypiła do południa mm gerber tyle że od M no i trochę to trwała ale 75 poszło więc mam nadzieję że u dziadków też wypije. Za to mnie chciało cycka rozerwać:shocked2::-p Aha i M kupił mi kompka stacjonarnego do pracy więc Emilka będzie miała mniej kar/zakazów kompa:-D
Ale w nocy chyba 8 razy się budziła mała z czego 4 jadła:baffled: Mam nadzieję że mm wypije też na noc i coś to pomoże:baffled: I obkupiłam ją wczoraj bo powyrastała mi prawie z wszystkiego i musiałam kupić 80 i 86 na tą żyrafkę moją:-D

tiffi kupiłam posterisan i będę testowałą. Może i racja z dłuższymi przerwami , jak daliśmy przy teściach po obiadku herbatkę teściowa powiedziała żeby nie dawać od razu bo pełna pewnie i to racja, bo nie chce zaraz po jedzeniu a ja sobie ubzdyczyłam że się jej chce pić jak nam dorosłym po obiedzie:-p I wypiła później herbatkę.

ewcik my też znów przekichane nocki mamy:dry: To może u nas też wreszcie zęby wyjdą:baffled: Bo ja się wykończę nim mała zyska uzębienie:-p:-D

aneta-h zdrówka ! Ja bardzo wierzę w te przeciwciała w mleczku więc myślę że Michaś się od Ciebie nie zarazi:tak:

kasiamaj a to się nie usuwa takich pojazdów przez straż miejską?:baffled:

tiffi a ja nie dostaję coś paczek ostatnio:dry: Ja wczoraj wydałam też 250 i ledwo mi starczyło przy kasie a ja chciałam mopa viledy jeszcze z promocji za 50zł ale mnie już nie stać i kupiłam szmatę za 1,99zł:-D

ewelad trzymaj stanowisko trzymaj bo faktycznie ani się obejrzysz a Lilii nie poznasz jak ją teściowa wystroi:-D Ja też właśnie małą obkupiłam wczoraj, wyprawkę do teściów przede wszystkim no i garderobę bo mi powyrastała prawie z wszystkiego. A wiadomo, dziadkowie się będą chwalić przed sąsiadami i zdjęcia lubią pstrykać to musi ładnie wyglądać dziewczę:-p

ubranym dzieckiem w Stolycy :-D
mysza a to dobre:-D

agatka my też nadal nocki do d....:dry: Nie wiem o co biega, już nie zgaduję nawet:baffled:
Kup M to co potrzebne tobie w domu:-D
 
hejka:-)

musiałam się zwrotkować ze spaceru, bo mi buty przemokły, tatuś spaceruje nadal, a ja wykąpałam psa, posprzątałam trochę, gotuje obiad na jutro i jeszcze prasowanie- ciężko zakręt zebrać, jak w tyg na nic czasu nie ma:happy2: u nas przymiarki do raczkowania pełną parą- pozycja na czworaka i buja się mały zgredek:-)

atabe byłaś kolejna na mojej liście zgub- ale jesteś:-)
anetka fajnie że lepiej u Ciebie, gotuję małej kuraka z warzywkami, a co do szczepionek też szczepię wszystko, bo im mniejsze dziecko, tym gorzej przechodzi, więc nie chciałam sobie potem wyrzucać a razie W
Arlecia trochę już wystawaiałam, z różnym skutkiem, ale dużo sprzedałam-ciuszki, huśtawkę, butelki niepotrzebne
Mysza no to mają temperament sąsiedzi:-D domu szukasz- ach to burżujstwo:-D
jedyneczka trzymam kciuki za debiut rozstaniowy jutrzejszy-będzie dobrze!!!
 
Witajcie ja tak na szybkiego bo zmeczona jestem:baffled:. Mala spi tatus z babcia sie spisali a co najwazniejsze tatus dostal pochwale od babci tak wiec moge go spokojnie zostawiac z mala:biggrin2:. Dal jej mleczko i wyobrazcie sobie ze wydudnila 180ml i zasnela i spala 2h a ja jak wrocilam to dalam cyca i pozniej znowu i zasnela i spala 20minut bo zagladnelam do pokoju i kurcze nie wiem czemu czyzby moje mleko jakies nie tego bylo??? czasami zastanawiam sie czy nie glodze??
Ale jak wrocilam do domu i mnie zobaczyla i uslyszala to juz nie chciala jesc zupki i sie rozplakala i M sie smieje bo matka nie potrzebie wrocila:-Da ona steskniona zajarzyla i odrazu do cycka kochane dziecie:-D.

jedyneczka wiesz co co do tych smoczkow to ci powiem ze moj M dzisiaj zrobil jej mleko w butli tt z silikonowym smoczkiem i za chiny nie chciala pic wiec przelal do butelki z Nuka ze smoczkiem kauczukowym i wypila wszystko ale smoczek nie okragly tylko ten drugi. probowalas z tym??
tiffi a no pomylilam sie wybacz a tak apropo operacji to juz tuz tuz oby szybko i sprawnie poszlo a ty nadal karmisz cyckiem??? kurcze musze sprobowac a powiedz mi jak ona tak np po 2h zaczela marudzic to co robilas by ta 1h wytrzymala??i ile cos takiego ci zajelo i nauczyla sie jesc tyle by byc najedzonym przez te 3h???
aneta-h dziekuje za zdrowko i my tobie rowniez zdrowka zyczymy oby obeszlo sie bez antybiotyku.
ewelad tak to juz z babciami sama nazwa mowi"babcia" one na modzie sie nie znaja moja mama tak samo uda jej sie fajne cziuszki kupic ale czasem jak cos zakupi to zeby przykrosci nie robic to biore a mala nie chodzi. ale podziwiam cie ja bym chyba tak nie powiedziala ale ze nie mam takiego problemu wiec mam luz:biggrin2:. oby w pracy bylo juz tylko lepiej no niestety poczatki po powrocie sa czasem ciezkie.
Mysza tez mam takich sasiadow jak ty tyle ze u mnie albo starzy sie tluka albo syn z ojcem a ja starych nie ma to mlody laski sprowadza iprezka a potem och ach slychac i skrzeczace lozko:-Dtak wiec wiem co czujesz. Obiadek tez dobry dobrze ze co kolwiek zjadlas a ty jeszcze cycem karmisz??
jedyneczka powodzenia jutro tylko ty pracuj a nie na bb siedz hahah. bedzie dobrze a jesli chodzi o pobudki to ja tez mialam tak ze co godzine wstawalam i nie wiedzialam co ale teraz juz wiem zeby bo od kad wyszedl zabek mala spi po 3-4h i jedna lub 2 pobudki tak wiec skutek zeby i u ciebie pewnie tez.

oki uciekam bo bateria w lapku sie rozladowuje dobranoc
 
Się stresuję przed jutrem.

peemka a co Cię tak poirytowało?:-p Ja też pucuję jak mam nerwa, zwłaszcza teraz jak ani zapalić w stresie ani piwka wypić:-D

Idę spać bo znów pewnie ciężka noc przed nami , wpadnę jutro w przerwie w pracy:-D
 
reklama
hej

Wklejam filmik jak zaczal raczkowac tydzien temu. Teraz to juz zasuwa
https://picasaweb.google.com/arletamoszczynska/Raczek#5570693243936425682

ALe mnie cos przeziebienie wzielo, Mam katar
kacperek super, ze mala byla grzeczna i mąz sie spisal.

jedyneczka ja kiedys tez sprobowalam dac gerbera ale jakos maly nie chcial pic. Tzn moj tata probowal dawac jak my z m bylismy w kinie. :-) Na szczęscie w pore wrocilismy.
Juz kupilas Nadusi na 80 i 86 to ładnie rosnie ci krolewna :-) chociaz moj to tez taki kloc i tez ma ubranka na 9 miesiecy :-)

anetka i dla Ciebie zdroweczka
 
Do góry