reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2010

kur... co za pogoda. Nawet na spacer dziś nie poszłyśmy, to że leje i sypie na zmianę jeszcze nam nie straszne ,ale ten wiatr:baffled: gdyby nie ten pogrzeb z całą pewnością nie ruszalibyśmy tyłków z domu

chciałam pożyczyć od sąsiadki lub koleżanki łóżeczko turystyczne, ale jedna już pożyczyła komuś, a druga do rodziców wywiozła. Eh , czarno to widzę, jeśli zostanę u mamy na tydzień, nie mam jak na spacer wyjść, nie mam gdzie położyć spać:dry:

Kurczę Tweenie, a może któraś z dziewczyn może Ci pożyczyć parasolkę na wyjazd? Niektóre dziewczyny mają po dwa wózki... Gorzej z łóżeczkiem, ale może mama od kogoś na miejscu pożyczy?
 
reklama
pytałam, nikt nic nie ma, ehh. Chciałam kupić jakieś używane na szybko w Wawie, a nowe jest fajne, ale bez odbioru, czyli lipa. A wózka nie chcę na szybko kupować, bo kupię badziew, ehh
 
no i ja się melduję-choć pewnie Was nie ma....
po południu zasnęłam jak dziecko z młodą przy cycu-spałyśmy chyba ze 2 godz.
dla taty nic nie kupiłam.....tzn.wzięłam mu taki bokserki śmieszne i kasę mu dorzucę-niech sam coś sobie kupi.-przynajmniej będzie z tego zadowolony jak sobie sam coś wybierze.

sprawa skutera nadal..nierozwiązana...nasi zadzwonili-policja sprawdziła czyj to...ustalili nr.tel.gość poza zasięgiem...nie mogą sie skontaktować...
a skuter dalej stoi....
wkurzyłam sie bo blokuje wjazd na nasz parking przed domem...bo stoi na środku....J też sie wnerwił i go przestawił....
ale nadal stoi......???????????????????????????

Jedyneczka-paczki funduje gmina..z jakiś tam funduszy..powiem ci że nawet fajne...koszt takiej to ok 20zł.także dla dziecka raj...trochę ma tych słodyczy
a i Natalcia też dostała... ;))))))))

dzięi wielkie za odp.o wit.D


a jeszcze do Teenie-
a może tam gdzie mama mieszka coś dostaniesz???jakis kojec???
u nas jest tak że jak ja jadę do swoich czy teściów to małą śpi ze mną a Kuba z J.
 
tweenie co za zajefajna firma tak działa?:dry: To oni są dla klienta czy odwrotnie?:baffled:

tiffi może jak będzie musiała u dziadków z braku laku przyjąć butle to się przyzwyczai i dam radę na noc jej też podać nawet kleik i może wtedy wreszcie przestanie wcinać nocą i zaburzać mój smaczny sen:-D Tak się staram żeby jakoś zmniejszać ilość ale jak się zaprze na cycka nie ma zmiłuj:-p
 
ewcik kurcze to nie wiadomo co z tą wagą, może jednak poszukaj jakiegoś specjalisty, albo spróbuj zadzwonić do IMiDu jak mała miała podwyższoną tą bilirubinę i nie schodziło zadzwoniłam i pytałam lekarza czy przyjeżdżać czy nie, może oni ci coś doradzą powiedzą gdzie się zgłosić
aneta oby choróbsko ustąpiło, a jak karmisz Michasia to zakładaj maskę może to go jakoś uchroni, teraz dajesz 1 dawkę na pneumokoki a dlaczego nie czekałaś do roku??? tak pytam bo sama się zastanawiam czy małą szczepić teraz czy po roku. I ile płaciłaś??
Co do zębów u mojej też ani widu ani słychu
twennie no ja jeszcze nie zakupiłam łóżeczka turystycznego, ale właśnie tak się czaję by w końcu to zrobić bo na takie wyjazdy byłoby jak znalazł. Może weź wózek przynajmniej młoda w gondoli by w nocy spała, położysz gondolę na łóżku

Dotarła do mnie ta paczka z hipp, fajnie że wysyłają takie słoiczki bo dzięki temu maję we mnie klienta, bo wypróbuje, małej smakuje to kupuję. Poza tym byłam w pepco i wydałam 120zł na co/??? na pierdoły. Ale pogoda ja dziś małą wystawiłam - fakt pod folią mam nadzieję, ze nic jej nie będzie
 
hejka:-)

humor mam lepsiejszy do razu z powodu piątku:-) posprzątałam chatkę, jutro pozostało pranie, ale chyba z 5 pralek:cool2:dzisiaj znowu musiałam pokazać swoją wredną niewdzięczną naturę: teściowa pomimo moich napomnień , ze mamy mnóstwo ciuszków zakupiła dla Lilki kombinezon i pyta czy ładny: nie , nieładny i maławy, lekka obraza i pytanie: to może wymienic na taki większy, złotawy? że łot??? złotawy?? czy moja córka jest pracownikiem NASA biorącym udział w misji??? po tym fatalnym afroncie z mojej strony musiałam przełknąć kanarkowo żółtą kurteczkę- stwierzdziłam, ze nie jest zgodna z moim gustem, ale ok, na co teściowa : no wiesz, ale... - nie ma ale, powiedziałam, ze to moje dziecko i ubrane będzie chodzić tak, jak ja uważam, bo na tym punkcie jestem przewrażliwona!!! muszę twardo w tej kwestii, bo inaczej teściowa zaleje nas falą modowych hitów:-D teraz przygotowuję zestawy ubrań podomowych i na spacer, a i tak czasami się zdziwię, jak jest Liliputa ubrana (dla mnie jest oczywiste, że jak się ubrudzi, to zmieniam całe ubranko, a nie zostawiam rżóowego body i czerwonych spodni- to po prostu godzi w moje poczucie estetyki:-D), poza tym zawsze mała ma kombinezon, a jak będzie śmigać wiosennie, to mogę się wstydzić nie raz za moje dziecko tak czuję:-D dzisiaj byłam zrobić badania kontrolne do pracy i w przerwie między wizytami walnęłam szybki shopping: dla Lilci kupiłam fajne bluzeczki w c&a , a w cubusie jest przecena: kupujesz 3 rzeczy-płacisz za 2,więc super bodziaki wychodzą po 7 zł , dla D kupiłam 3 koszulki fajne, a sobie nic- takie życie matki Polki:-D

agatka może jednak warto z tą rehabilitacją- nie zaszkodzi myślę, ale lekarka podejscie z poprzedniej epoki ma-ona jest dla pacjentów, a nie oni dla niej:no:
kacperek zdrówka dla MArtynki, u mnie w pracy kicha-dzięki za pytanie:-D powodzenia z prawkiem!!!
kasiamaj mikołaj??? czy Wy macie jakiś inny kalendarz???:-D
jedyenczka to daje czadu Nadisia:baffled: oby tylko lepiej było; a babcia się spisuje, poza modowym terrorem opisanym powyzej:-)
tweenie reklamacja i aferę zróbz tą szkodą-czy ktoś ma cały dzień warować i czekać-bez jaj!!! ja też bym gondolę wzięła-Olcia będzie miała gdzie spać, a znoisć możesz w częściach , albo M pomoze przecież, bo będzie z Wami, więc te kilka dni dacie radę
tiffi jesteś okrutna-odarłaś mnie ze złudzeń w kwestii kochanka:nerd:
Ewcik mam nadzieję, ze żyjesz jakoś po uczelni??? pracuję 10-17
anetka zdrówka dużo!!! pogoda taka zjoobana i stąd te choróbska:no:
 
hejka:-)

złotawy? że łot??? złotawy?? czy moja córka jest pracownikiem NASA biorącym udział w misji???
jak jest Liliputa ubrana (dla mnie jest oczywiste, że jak się ubrudzi, to zmieniam całe ubranko, a nie zostawiam rżóowego body i czerwonych spodni- to po prostu godzi w moje poczucie estetyki:-D),

Powiem Ci tak... za taką misję może sporo hajsu nachapać, więc może i lepiej to przemyśleć.
Moje poczucie estetyki też cenię wysoko, ale ze względu na lenistwo, bywa różnie - czerwono-różowo na szczęście nie, bo nie lubie czerwonego :-)
Ale M dba o to, by nasze dziecko czasem i na lewą stronę miało coś ubrane, tudzież ubarwione z leksza było. Nina jeszcze nie rozumie, a zdjęcia zawsze można przerobić na szarości. Wtedy jej wciśniemy kit, że była najmodniej ubranym dzieckiem w Stolycy :-D Czego o matce powiedzieć nie można, bo ja podobnie jak i Ty, już nie pamiętam, kiedy sobie zafundowałam coś poza bułkami maślanymi z Biedronki...
 
kasiamaj i co ze skuterem wyjaśniło się?
jedyneczka u nas też noc poprzednia noc i ta była do dupy. Nawet Viburcol nie pomógł. Zdrówka dla Nadinki.
tweenie M palij w łeb za takie myślenie, że Olka za nim nie tęskni. Bardzo tęskni, a prawdopodobnie woli jego od Ciebie. Moje dziecko jak widzi M to wyrywa mi się z rąk do niego.
jedyneczka z M już ok.
tweeni a co to za firma tak działa?
ewcik to super noc. Poprzednia noc, pobudki co godzinę i jak pisałam wyżej nawet viburcol nie podziałał. Była z nim u lekarza, bo myślałam, że może to cos innego, ale nie osłuchowo ok, ucho też. U nas też katar.
aneta zdrówka.
jedyneczka udanych zakupów.
tiffi co tym razem hipp włożył do paczki.
ewelad nie zrażaj teściowej :-D Ja tam nie ingeruje w to co M ubiera Andrzeja, bo się jeszcze zrazi i przestanie go ubierać. Chodzi co prawda jak przebieraniec. A jak się pyta w co go ubrać, to mówię, żeby sam coś wybrał. Ja kupiłam sobie buty przez internet, ale odesłałam spowrotem, bo były tragiczne. Teraz czekam na kolejne. Pojechałabym sobie i coś kupiła ale sama nie wiem co.

U nas noc tragiczna. Mały obudził się o 23.30 i nie spał przez 1,5 godziny. Najpierw płakał, podałam Viburcol, uspokoił się, ale nie chciał spać. Dałam mu cyca i zasnął, obudził się z płaczem po godzinie i nie spał do 5.00. Rano nie dał sobie podać lekarstw ani posmarować dziąseł. Wystawiłam na dwór, zasnął. Śpi już godzinę.

Co mogę M kupić na drugą rocznicę ślubu?
 
bry ;)

my dziś u dziadków
więc wpadłam tylko na chwilkę.

ze skuterem -cisza...stoi nadal....

Ewelad
-no...to tym w gminie się coś pomyliło ;))))))) ale fajnie ze pamiętają o dzieciakach.
 
reklama
Witam weekendowo,
ależ mam dziś nerwa! Na wszystko dosłownie, aż zaczęłam gruntowne porządki robić, co by się trochę rozładować :eek:
 
Do góry