reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

kur... co za pogoda. Nawet na spacer dziś nie poszłyśmy, to że leje i sypie na zmianę jeszcze nam nie straszne ,ale ten wiatr:baffled: gdyby nie ten pogrzeb z całą pewnością nie ruszalibyśmy tyłków z domu

chciałam pożyczyć od sąsiadki lub koleżanki łóżeczko turystyczne, ale jedna już pożyczyła komuś, a druga do rodziców wywiozła. Eh , czarno to widzę, jeśli zostanę u mamy na tydzień, nie mam jak na spacer wyjść, nie mam gdzie położyć spać:dry:

Kurczę Tweenie, a może któraś z dziewczyn może Ci pożyczyć parasolkę na wyjazd? Niektóre dziewczyny mają po dwa wózki... Gorzej z łóżeczkiem, ale może mama od kogoś na miejscu pożyczy?
 
reklama
pytałam, nikt nic nie ma, ehh. Chciałam kupić jakieś używane na szybko w Wawie, a nowe jest fajne, ale bez odbioru, czyli lipa. A wózka nie chcę na szybko kupować, bo kupię badziew, ehh
 
no i ja się melduję-choć pewnie Was nie ma....
po południu zasnęłam jak dziecko z młodą przy cycu-spałyśmy chyba ze 2 godz.
dla taty nic nie kupiłam.....tzn.wzięłam mu taki bokserki śmieszne i kasę mu dorzucę-niech sam coś sobie kupi.-przynajmniej będzie z tego zadowolony jak sobie sam coś wybierze.

sprawa skutera nadal..nierozwiązana...nasi zadzwonili-policja sprawdziła czyj to...ustalili nr.tel.gość poza zasięgiem...nie mogą sie skontaktować...
a skuter dalej stoi....
wkurzyłam sie bo blokuje wjazd na nasz parking przed domem...bo stoi na środku....J też sie wnerwił i go przestawił....
ale nadal stoi......???????????????????????????

Jedyneczka-paczki funduje gmina..z jakiś tam funduszy..powiem ci że nawet fajne...koszt takiej to ok 20zł.także dla dziecka raj...trochę ma tych słodyczy
a i Natalcia też dostała... ;))))))))

dzięi wielkie za odp.o wit.D


a jeszcze do Teenie-
a może tam gdzie mama mieszka coś dostaniesz???jakis kojec???
u nas jest tak że jak ja jadę do swoich czy teściów to małą śpi ze mną a Kuba z J.
 
tweenie co za zajefajna firma tak działa?:dry: To oni są dla klienta czy odwrotnie?:baffled:

tiffi może jak będzie musiała u dziadków z braku laku przyjąć butle to się przyzwyczai i dam radę na noc jej też podać nawet kleik i może wtedy wreszcie przestanie wcinać nocą i zaburzać mój smaczny sen:-D Tak się staram żeby jakoś zmniejszać ilość ale jak się zaprze na cycka nie ma zmiłuj:-p
 
ewcik kurcze to nie wiadomo co z tą wagą, może jednak poszukaj jakiegoś specjalisty, albo spróbuj zadzwonić do IMiDu jak mała miała podwyższoną tą bilirubinę i nie schodziło zadzwoniłam i pytałam lekarza czy przyjeżdżać czy nie, może oni ci coś doradzą powiedzą gdzie się zgłosić
aneta oby choróbsko ustąpiło, a jak karmisz Michasia to zakładaj maskę może to go jakoś uchroni, teraz dajesz 1 dawkę na pneumokoki a dlaczego nie czekałaś do roku??? tak pytam bo sama się zastanawiam czy małą szczepić teraz czy po roku. I ile płaciłaś??
Co do zębów u mojej też ani widu ani słychu
twennie no ja jeszcze nie zakupiłam łóżeczka turystycznego, ale właśnie tak się czaję by w końcu to zrobić bo na takie wyjazdy byłoby jak znalazł. Może weź wózek przynajmniej młoda w gondoli by w nocy spała, położysz gondolę na łóżku

Dotarła do mnie ta paczka z hipp, fajnie że wysyłają takie słoiczki bo dzięki temu maję we mnie klienta, bo wypróbuje, małej smakuje to kupuję. Poza tym byłam w pepco i wydałam 120zł na co/??? na pierdoły. Ale pogoda ja dziś małą wystawiłam - fakt pod folią mam nadzieję, ze nic jej nie będzie
 
hejka:-)

humor mam lepsiejszy do razu z powodu piątku:-) posprzątałam chatkę, jutro pozostało pranie, ale chyba z 5 pralek:cool2:dzisiaj znowu musiałam pokazać swoją wredną niewdzięczną naturę: teściowa pomimo moich napomnień , ze mamy mnóstwo ciuszków zakupiła dla Lilki kombinezon i pyta czy ładny: nie , nieładny i maławy, lekka obraza i pytanie: to może wymienic na taki większy, złotawy? że łot??? złotawy?? czy moja córka jest pracownikiem NASA biorącym udział w misji??? po tym fatalnym afroncie z mojej strony musiałam przełknąć kanarkowo żółtą kurteczkę- stwierzdziłam, ze nie jest zgodna z moim gustem, ale ok, na co teściowa : no wiesz, ale... - nie ma ale, powiedziałam, ze to moje dziecko i ubrane będzie chodzić tak, jak ja uważam, bo na tym punkcie jestem przewrażliwona!!! muszę twardo w tej kwestii, bo inaczej teściowa zaleje nas falą modowych hitów:-D teraz przygotowuję zestawy ubrań podomowych i na spacer, a i tak czasami się zdziwię, jak jest Liliputa ubrana (dla mnie jest oczywiste, że jak się ubrudzi, to zmieniam całe ubranko, a nie zostawiam rżóowego body i czerwonych spodni- to po prostu godzi w moje poczucie estetyki:-D), poza tym zawsze mała ma kombinezon, a jak będzie śmigać wiosennie, to mogę się wstydzić nie raz za moje dziecko tak czuję:-D dzisiaj byłam zrobić badania kontrolne do pracy i w przerwie między wizytami walnęłam szybki shopping: dla Lilci kupiłam fajne bluzeczki w c&a , a w cubusie jest przecena: kupujesz 3 rzeczy-płacisz za 2,więc super bodziaki wychodzą po 7 zł , dla D kupiłam 3 koszulki fajne, a sobie nic- takie życie matki Polki:-D

agatka może jednak warto z tą rehabilitacją- nie zaszkodzi myślę, ale lekarka podejscie z poprzedniej epoki ma-ona jest dla pacjentów, a nie oni dla niej:no:
kacperek zdrówka dla MArtynki, u mnie w pracy kicha-dzięki za pytanie:-D powodzenia z prawkiem!!!
kasiamaj mikołaj??? czy Wy macie jakiś inny kalendarz???:-D
jedyenczka to daje czadu Nadisia:baffled: oby tylko lepiej było; a babcia się spisuje, poza modowym terrorem opisanym powyzej:-)
tweenie reklamacja i aferę zróbz tą szkodą-czy ktoś ma cały dzień warować i czekać-bez jaj!!! ja też bym gondolę wzięła-Olcia będzie miała gdzie spać, a znoisć możesz w częściach , albo M pomoze przecież, bo będzie z Wami, więc te kilka dni dacie radę
tiffi jesteś okrutna-odarłaś mnie ze złudzeń w kwestii kochanka:nerd:
Ewcik mam nadzieję, ze żyjesz jakoś po uczelni??? pracuję 10-17
anetka zdrówka dużo!!! pogoda taka zjoobana i stąd te choróbska:no:
 
hejka:-)

złotawy? że łot??? złotawy?? czy moja córka jest pracownikiem NASA biorącym udział w misji???
jak jest Liliputa ubrana (dla mnie jest oczywiste, że jak się ubrudzi, to zmieniam całe ubranko, a nie zostawiam rżóowego body i czerwonych spodni- to po prostu godzi w moje poczucie estetyki:-D),

Powiem Ci tak... za taką misję może sporo hajsu nachapać, więc może i lepiej to przemyśleć.
Moje poczucie estetyki też cenię wysoko, ale ze względu na lenistwo, bywa różnie - czerwono-różowo na szczęście nie, bo nie lubie czerwonego :-)
Ale M dba o to, by nasze dziecko czasem i na lewą stronę miało coś ubrane, tudzież ubarwione z leksza było. Nina jeszcze nie rozumie, a zdjęcia zawsze można przerobić na szarości. Wtedy jej wciśniemy kit, że była najmodniej ubranym dzieckiem w Stolycy :-D Czego o matce powiedzieć nie można, bo ja podobnie jak i Ty, już nie pamiętam, kiedy sobie zafundowałam coś poza bułkami maślanymi z Biedronki...
 
kasiamaj i co ze skuterem wyjaśniło się?
jedyneczka u nas też noc poprzednia noc i ta była do dupy. Nawet Viburcol nie pomógł. Zdrówka dla Nadinki.
tweenie M palij w łeb za takie myślenie, że Olka za nim nie tęskni. Bardzo tęskni, a prawdopodobnie woli jego od Ciebie. Moje dziecko jak widzi M to wyrywa mi się z rąk do niego.
jedyneczka z M już ok.
tweeni a co to za firma tak działa?
ewcik to super noc. Poprzednia noc, pobudki co godzinę i jak pisałam wyżej nawet viburcol nie podziałał. Była z nim u lekarza, bo myślałam, że może to cos innego, ale nie osłuchowo ok, ucho też. U nas też katar.
aneta zdrówka.
jedyneczka udanych zakupów.
tiffi co tym razem hipp włożył do paczki.
ewelad nie zrażaj teściowej :-D Ja tam nie ingeruje w to co M ubiera Andrzeja, bo się jeszcze zrazi i przestanie go ubierać. Chodzi co prawda jak przebieraniec. A jak się pyta w co go ubrać, to mówię, żeby sam coś wybrał. Ja kupiłam sobie buty przez internet, ale odesłałam spowrotem, bo były tragiczne. Teraz czekam na kolejne. Pojechałabym sobie i coś kupiła ale sama nie wiem co.

U nas noc tragiczna. Mały obudził się o 23.30 i nie spał przez 1,5 godziny. Najpierw płakał, podałam Viburcol, uspokoił się, ale nie chciał spać. Dałam mu cyca i zasnął, obudził się z płaczem po godzinie i nie spał do 5.00. Rano nie dał sobie podać lekarstw ani posmarować dziąseł. Wystawiłam na dwór, zasnął. Śpi już godzinę.

Co mogę M kupić na drugą rocznicę ślubu?
 
bry ;)

my dziś u dziadków
więc wpadłam tylko na chwilkę.

ze skuterem -cisza...stoi nadal....

Ewelad
-no...to tym w gminie się coś pomyliło ;))))))) ale fajnie ze pamiętają o dzieciakach.
 
reklama
Witam weekendowo,
ależ mam dziś nerwa! Na wszystko dosłownie, aż zaczęłam gruntowne porządki robić, co by się trochę rozładować :eek:
 
Do góry