reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Poszła niunia spać więc ja obiad szybko zrobiłam i się dusi to mam chwilę. Robiłam ponownie próbę z mm po południu i kiszka ja jej butlę podstawiam a ta mi szarpie bluzkę łapkami i pyszczakiem żeby do cycka się dorwać:-D I wydoiła znów 2:-p Nie wiem już co robić, próbuję jak bardzo głodna , średnio głodna i zaraz po cycu. próbuję rano , w południe i wieczorem, mleka też różne próbuję i d...a:-p

ewcik ja się boję że się mała mi zakrztusi i nie daję żadnych ciastek:baffled:

tweenie przykro:-( Ale z wózkiem faktycznie ciężko, trzeba by wnosić.

kasiamaj moja też 3 razy wcina nocą:-p Ja daję D choć czasem zapomnę:zawstydzona/y: Nie nie, na pewno bezinteresownie mi dał bo w tygodniu jest padnięty:-D No to też twój miły chłopak:-D

mysza o proszę, kolejna dostała kwiaty a tak wszystkie narzekają na tych chłopów:-D Kup sobie kwitnące kaktusy:-D


peemka ale baba z tej lekarki, dobrze jej powiedziałaś:-D Ja kupiłam zamiast tantum verde do psikania Hasco sept bo tez można i zawsze pastylki mi pomagały i fajny jest, pomaga mi a tańszy o ok. 7-8 zł. No to zamiast kwiatów może Ci M słodkości przynosić:-p No ale wymówkę ma niezłą:-D Moja larwa kaszki też niet:-p Nie znoszę jak M wyjeżdża:no:

mysza jesteś okropna, jak ty traktujesz rodzinę:-D

tweenie współczuję, mną czasem aż trzęsie jak na mnie moja mała zołaza nawrzeszczy:sorry2: Ale sobie powtarzam, policzymy się jak pójdziesz do szkoły:-D A nawet wcześniej, będzie jeszcze chciała jakąś słodycz:-D Nie pomijaj postów tylko nie trzymaj wtedy Oli na kolanach bo ona taka rezolutna że kto wie czy nie podczytuje:-D A na sam pogrzeb nie możecie jechać?
 
reklama
Dwa pytania:
Jak dajecie dzieciaczkom wodę, to jaką mineralną?? jakiej firmy?? gotujecie?? czy z taką z butelki???
drugiego nie pamiętam :sorry2:

tiffi, ja daję Kroplę Beskidu, od kiedy skończył 6 miesięcy, to prosto z butelki - tak mówiła pediatra, że do 6 misięcy przegotowaną, potem z butli. Żywca nie daję, bo pediatra twierdzi, że jak dla dzieci to ma za dużo fosforanów czy czegoś tam (powinno być poniżej 15, a Żywiec ma 20) i za bardzo obciąża nerki.
 
Jedyneczka- kaktus zwiędł tudzież zwiędnął (ponoć ta druga opcja poprawna, ale wg mnie brzmi głupio :-D). Musiał się ratować swoją wodą, bo wzięłam sobie do serca, że pustynny i nie trzeba podlewać.
 
dziewczyny-wpadłam i wypadam...
zmęczona jestem...
młoda niedawno co zasnęła...nie wiem co jej????
zawsze już ok 19-pada
a tu grubo po 20-ej zasnęła.
idę sobie leniucha w wannie zrobić...może jakąś maseczkę nałożę???
dobrej nocki
dla Was i maluszków
wpadnę jutro.
pa.
 
jedyneczka a twoje z butli wypije? jak tak to może zacząć jakoś mieszać twoje i mm, no nie wiem
kropa dzięki a odpowiedź, wypróbujemy kroplę
mysza za zabiłam kaktusa, pewnego dnia zgiął się wpół - zgnił od środka :sorry2:
kasiamaj ja ostatni raz w wannie kąpiel robiłam jakoś rok temu

My już po wizycie młoda waży 6860 i ma 67cm - więc jest długi szczuplak, generalnie wszystko ok i ładnie się rozwija - pani doktor pochwaliła mnie za zróżnicowaną dietę i poleciła podawać żółtko. Zdecydowałam, że szczepię na pneumokoki, tylko nie wiem, czy teraz czy po roku.
 
heja:-)

Mysza ja mam neta z ups od dawna-jestem b,zadowolona , Ty też kwiaty dostałaś-wpadam w depresję, chyba poszukam kochanka:-D
tweenie przykro z wujkiem:-(zrób jak uważasz za stosowne-kazdy powinien zrozumieć, jesli nie pójdziesz
kasiamaj ja odaję wit D wciąz-po 2 kropelki
jedyneczka róża be zokazji? on coś chce od Ciebie:-D
peemka jakaś skretyniała ta lekarka-- moja pediatra bez szmerania sama proponuje zaświadczenie, z l4 na dziecko też zero problemu
tiffi nie jest łątwo z pracą, ale póki co teściowa spisuje się super- bardzo się stara i chyba dopiero teraz dopiero poczuła się babcią; ja podaję wodę normalną, przegotowaną, butelką lub niekapkiem
 
mysza M kot kocha Andrzejka. Jak kiedyś pisałam waruje przy wózku niczym pies :-D. Ja go nazywam SOLD SECURITY.
jedyneczka
ja bym wolała, żeby on bawił się samochodami :-D.
kasiamaj podaję witaminę D, bo 3 razy dziennie karmię piersią.
jedyneczka, kasiamaj, mysza mam nadzieję, że 5 lutego i 14 lutego też dostanę różę albo jakiegoś hiacynta :-D.
peemka, kurier spać nie może? Peemka teściowa ma takie założenie. Musi sobie z nimi poradzić, a najgorzej, że po 20 czerwca dojdzie jeszcze 3, nie wiem czy ona zdaje sobie z tego sprawę.
tiffi ja podaję nałęczowiankę. Powoli chciałam przejść na kranówę, bo mamy swoją bardzo dobrą. A nałęczowiankę, do mleka i herbatki gotuję.

U nas noc nawet ok, a dzień, powtórka z niedzieli, poniedziałku i wtorku. Ryk, ryk i jeszcze raz ryk. Do tego nic nie chce jeść oprócz cyca i kaszki. Zupą mojej mamy pluł, zlitowalm się i podałam słoik, tez pluł, deserem też pluł. Na rehabilitacji nie ćwiczył. Nie wiem co mam robić. To chyba przez te zęby. Niech one w końcu wyjdą.
Byłam dziś u fryzjera. Podcięłam trochę włosy.
Wkurzyła mnie dziś p. doktor, która nie zmniejszyła Andrzejowi rehabilitacji. A nie zmniejszyła tylko dlatego, że nie chciał się przekręcić na bok. A nie chciał, bo go bardziej słuchawki interesowały niż przekręcanie się. Powiedziałam, jej, że się przekręca kiedy on chce, a nie kiedy go zmuszają. Powiedziałam jej też, że nie widzę sensu, żeby Andrzej chodził 2 razy w tygodniu, a ona mi powiedziała, że to ona jest lekarzem i to ona ustala ile razy w tygodniu dziecko będzie chodziło na rehabilitację.
Jeszcze M mnie wkurzył. Idę spać. Dobranoc.
 
Czesc dziewczynki od dwoch dni proboje poczytac cos zescie naskrobaly i nie moge zawsze co ah znowu zaczyna sie brak czasu. Mala dostala kataru i jest strasznie marudna bo nie moze pospac sobie bo po 20 minutach sie budzi bo jej z nosa do buzi leci jak sie zaciagnie to sie dusci i zaczyna kaszlec.
tak wiec po odpisuje ale od tylu tak wiec gdyby to nie mialo skladu to wybaczcie tyle ile dam rady tyle odpisze.
Jutro do lekarza z mlodym jade zobaczymy czy na testy go skieruje a potem ide na kurs na prawko zaczynam wkoncu sie zmoibilizowalam a ze teoria tylko w dwa weekendy to moge sobie pozwolic nie wiem jak wytrzymam bez malej ale zobaczymy!!!.

Jedyneczka a nie pomyslala ze moze smoczek jej nie pasuje??? chociaz ja ci powiem ze ja mam to samo z mala jak mi nie robila kupki to tez chcialam jej dac zeby wypila to mi jezykiem wypluwala tak wiec mam to samo wypila raz ale to byla prawie pol spiaca i placzaca a cyka nie chciala wiec herbatke wypila. chcialam dac jej wczoraj soczku tez nie dzisiaj kupila nuk z smoczkiem gumowym zobaczymy czy bedzie chciala pic. moze narazie sobie odpuscic z mm i jeszcze troszke pomeczyc sie z cyckiem albo kupic jej z r czyli z kleikiem ryzowym???
tiffi a moze warto sprobowac a noz sobie dadza rade. No ja musze teraz mala na 3h jutro i po 4 sobota niedziela zostawic ale akurat bedzie tez moja mama wiec zagotowac ale w sobote nastepna juz bedzie musial byc sam i to z 2:-)az sie juz stresuje.
kasiamaj ja vit d daje caly czas i z tego co pamietam to do roku sie podaje.
jedyneczka zem sie usmiala z tym spiewanie o znakach i kierowcach kuzwa zabawna jestes:-Dna temat pruchnicy to wiem sama duzo.
tiffi doczytalam dlaczego sie zastanawiasz chyba bym zostala no coz mala teraz wazniejsza lepsze najedzone dziecie niz glodne i zmeczone. no chyba ze podkarmi jakims biszkopcikiem lub czyms podobny az nie wrocisz.
marta co do niani to bym kamere zamontowala a mowic bym nie mowila po co ma wiedziec kobiecina i sie stresowac nie potrzebnie.
agatka moj synek tez ma lalke i tez sie nia bawil teraz czeka na martyne az podrosnie bo on juz za stary:-D
Jedyneczka a ty juz do pracy wracasz czy tak bedziesz dawac co by sie przyzwyczaila?? moja tez jeszcze reaguje ja np nie moge jesc czekolady tam troszeczke od czasu do czasu tak ale zeby kilka kostek to nie bo sie okazalo ze to po tym to zatwardzenie bylo:baffled::szok:
ewelad jak tam w pracy???
tiffi fajna ta mata:-)kurcze moze i moja tez przejedzona tak sie wlasnie ostatnio zastanawialam bo moja wsumie je co 1,5 -2h bo zaczyna murudzic lezaczek be lezenie be tylko raczki i mialam wrazenie ze sie nie najada a moze tak jest??kurcze....
tweenie gratki 6 miesiecy.ale czas leci

to by bylo na tyle dzis bo oczy mi sie zamykaja.
 
hejka
i od razu przepraszam ze tak o sobie...
my dziś napięte przedpołudnie mamy
musze pojechać do miasta -nadal szukam czegoś dla taty-w sobote robi imprezkę
a na 12-tą idziemy do wiejskiej biblioteki-bo dziś MIKOŁAJ.
dzieci mają dostać paczki.tez bym nie wiedziała ale sąsiad radny sam mówił.

a i od rana chłopaki tzn.mój,J i sąsiad na policję dzwonili
od wczoraj rana albo od srody w nocy stoi u nas przed bramą skuter jakiś ....nikogo nie ma...jakś rękawiczka jedna na nim...myslelismy ze moze komus paliwa zabrakło...ale nie przez tyle czasu...no i zadzwonili moze sie komus cos stało????
 
reklama
Heloł:tak: U nas noc do "d", chyba z 7 pobudek a rano to już masakra, nie chciała zasnąć od 5ej:dry: Możliwe powody to: emocje z powodu wczorajszej wyprawy autem:-p:-D, nowy obiadek - cielęcina z kaszą jaglaną ( były bąki:-p), moja kolacja czyli sos z czerwoną fasolą (ale dużo jej nie zjadłam:sorry2:) albo brak spaceru - nie chciałam jej jeszcze wkurzać spacerem po jeździe autem:-D Albo katar bo znów ma, pojawił się wieczorem:baffled: Dospałyśmy do 9ej ale i tak jestem do niczego. Aha, możecie coś na hemoroidy polecić? Bo mi się pojawił po porodzie dziad:crazy: Pomógł prokto-glyvenol ale w trakcie stosowanie i z 2 tygodnie po a teraz to samo a drogi jest:dry:

tiffi może dziś w nocy spróbuję z herbatką bo M jutro ma wolne, zobaczymy ale to jak jej się katar nie powiększy bo znów coś jej tam w nosku chlupie:-( Może w nocy załapie smoka z butli bo w dzień niet:no: A z karmień najłatwiej byłoby mi zrezygnować tych 3 nocnych:-D A poważnie to z tego do południa ok. 10ej będzie trzeba bo będzie u dziadków. To piękna nocka wczoraj u was:tak: My gotujemy mineralną dla Żywiec albo Mama i ja ale nie 5 minut, tylko tak aby się zagotowała, 5 minut to kranówkę jak akurat mineralnej nie ma. Ale my nie mamy filtra stąd ta mineralna. Ale może zacznę na biedronkowej bo też nie ma dużo sodu, muszę doczytać jakie zalecenia są dla niemowląt odnośnie sodu. I chyba niedługo przestanę gotować mineralną też.

mysza to pozostają Ci sztuczne:-D

tiffi moja właśnie nie chce butli niezależnie z czym jest:-p Herbatę z niekapka pije (ale z wyciągniętym tym spowalniaczem) więc jest jak zwykły kubek z dzióbkiem lub ze zwykłego kubeczka pije. Z niekapków nie umie pić albo nie chce, nie wiem:no:
To modeleczka z Zuzi:-)

ewelad no na wiosnę adorator jak znalazł:-D Mój M co może chcieć ode mnie to chyba tylko żebym tyle nie gadała:-D Resztę dostaje czy go boli głowa czy nie:-D
Bardzo się cieszę że się jednak babcia Lilii spisuje:tak:

agatka no cóż, ja się bawiłam i lalkami i samochodami z przewagą na to drugie i nie jestem taka strasznie skrzywiona, tylko tak trochę:-D
 
Do góry