reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Witam dziewczynki jako 1 w Nowym Roku! Mam ogromna nadzieje ze za rok bedziemy mogly powiedziec ze 2011 byl najlepszy jak do tej pory :-p
Choc dla mnie zaczal sie juz 3 raz nieciekawie... tzn w domu przed TV ehhhhhhhhhhhhhhhhhh ale nic to w tym roku zamierzam w marcu skonczyc karmic, schudnac, zmienic cala garderobe i odbic sobie te prawie 3 lata poswiecen :-D no to jeszcze raz najlepszego, zrealizowania postanowien noworocznych, planow i marzen ;-)
 
reklama
Kochane NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU !!!Spelnienia wszystkich marzen!!!

u nas co noc to gorzej,Maja nie spala dzisiaj praktycznie wogole,jestem wykonczona!!!!
a M zabije jak wstanie.
 
kama wspolczuje ci szczerze.sama przez to przechodzilam. u nas pomoglo ograniczenie drzemek w ciagu dnia i zmiana mleka mm na nastepne (2).stasin tez nie spal ale juz lepiej jest.mleko narazie tylko jedna miarke dodaje dodwoch miarek jedynki bo stas nie ma jeszcze 6 miesiecy. ale jest poprawa.moze to wam pomoze...
 
louise najgorsze jest to ze ona w dzien tez praktycznie malo spi.
moze spróbuje z tym mleczkiem,tak jak piszesz,ja mam przeczucie ze dzieje sie cos nie dobrego,bo jak juz zasnie to spi bardzo nerwowo,rzuca glowa na lewo i prawo,albo wygina sie i robi mostki,kazdy mowi ze to zeby,***** prawda...
 
kamuś mnie tez sie wydaje ze to niekoniecznie od zebow. mnie to bardziej na brzuszek wyglada i jakies dolegliwosci pokarmowe.faktycznie idz do dobrego lekarza z Majeczka :tak: nstasin tez malo spi wq dzien. a jak u was sprawa z hemoglobina wyglada?robilas malej badania ostatnio?czasem dzieciaczki moga byc nerwowe i nie spac przy anemii
 
perła to masz postanowienia noworoczne :-)
louise sama zmieniłaś mleko na 2 czy lekarz Ci poradził?
kama Maja chciała spędzic z Wami noc sylwestrową :-) Pytałam się lekarza o niespokojny sen, to powiedział mi, że do 2 roku życia to może potrwać i nie przejmować się tym. Też mi powiedziała, że zimne rączki u dzieci to normalne, one się tak chłodzą.

U nas tez noc kiepska Andrzej płakał od 4.00. Spróbuję dziś dać mu kaszkę na noc, może prześpi noc.
M wygoniłam na spacer z małym.

Dziewczyny spełnienia marzeń i wytrwania w postanowieniach w Nowym Roku.
 
agatka sama zmieniam.stas sie ewidentnie nie najadal i czesto wisial noca na cycu.rano budzilam sie z pustymi.a on glodny.teraz dziecko od razu spokojniejsze. a juz 6 stycznia pol roku konczy wiec juz czas na zmiane mleczka.mojej lekarki nie zawsze slucham bo jest kiepska wg mnie. musze zmienic ale nie mam pojecia na kogo....
 
Szczęśliwego Nowego Roku, dużo zdrówka dla Was, dzieciaczków i M-ków i spełnienia marzeń!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry