reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

kamuś witaj z powrotem:-)fajnie,że już jesteś:tak:

vanilka to w UK lekarz nie bada dziecka przed szczepieniem?
Nie kochana ,jest tak jak perla pisze .Daja kartke z pytaniami czy dziecku cos dolega!!paranoja co nie ...wiec teraz idac na szczepienie ja musze sama sie martwic czy dziecko moze byc zaszczepione czy nie ..
Jak pojde z katarem i tak zaszczepia zapewne :baffled:
 
reklama
witam:-)
dzisija jedna pobudka w nocy, ale od 3 mała pospała do 8:-) posprzątałam trochę, teraz na spacerek się wybierzemy

tiffi dobrze, ze remont w końcu dobiega finiszu, cierpliwości Ci życzę i oby Zuza troszkę ci dała luzu:tak:
ewa zdrówka
agatha no to lipa z tym organizatorem, mam nadzieję, że Ty nie ponosisz żadnych konsekwencji finansowych, no oprócz moralnych i tłumaczenia się:-(
jedyneczka mój też stracił umiar po alkopoście w ciąży i szybko ścina go z nóg:-)
tweenie trzymam kciuki za Was!!! daj znać, jak będziesz mogła
agatka teściowa chyba ma zbyt bujną wyobraźnie:no:
kama witajcie
madzik zdrowiej i może lepiej, ze u rodziców przeczekasz remonty-oszczędzisz nerwy, powodzonka na szczepieniu
 
Witam Was Dziewczynki.

U nas pogoda do duszy i nie wiem czy wybrać się na spacerek z Kubusiem czy nie. Wieje i kropi co chwila. Masakra. Już wczoraj zrezygnowałam ze spaceru i dzisiaj przydałoby się iść chociaż na chwilkę.
Moje dziecię ostatnio śpi tak różnie, po pół godzinki w dzień a w nocy pobudka na jedzonko co 2 godzinki. To chyba lekka przesada z tymi nockami, u was czytałam że jakoś te dzieciaczki śpią po kilka godzin. Powiedzcie jak to robicie? Marzę o tym żeby pospać troszkę dłużej niż 1.5-2 godziny.
Zamówiliśmy wczoraj z Krzysiem laktator aventa elektroniczny. Zobaczymy kiedy przyjdzie.
Jedyneczka - współczuję z tym babsztylem, coś okropnego.
Tweenie- szkoda malutkiej oby wszystko dobrze i szybko się skończyło.
agatka _ współczuję teściowej tzn Tobie takiej teściowej

O Kubulek się budzi muszę spadać. A jeszcze mnie czeka odkurzanie, poczekałabym z tym na Krzysia ale przed chwilą dzwoniła moja szefowa z pracy że dzisiaj nas odwiedzi to muszę niestety ja odkurzyć bo Krzyś nie zdąży wrócić z pracy.

a Kubuś też nie lubi leżeć na brzuszku zaraz jest płacz.
Pa już muszę naprawdę lecieć.
 
No i mnie rozłożyło!!! gardło boli, z nosa cieknie, samopoczucie beznadzieja!!!
Ashika-jakie leki brałaś na przeziębienie??
Jakie leki mogę brać karmiąc???

malo co antybiotyki na penicylinie ale upomniec sie musisz o oslonowy lek dla dziecka albo paracetamol jesli to lekkie, inaczej radzilabym isc do lekarza najlepiej i od razu skonsultowac leki ktore przepisal z pediatra na gardlo orofar i laryng up a na katar euphorbium spray


agatha kiepsko sie tlumaczyc za kogos bo obwiniac i tak beda ciebie :-(


jedyneczka pociejow to bardzo ciekawe okreslenie na "burdel na kolkach" albo "meksyk" czyli wszystko i w chaosie ;-)


tiffi sprobuje tego programu a koncepcja na meble juz diametralnie inna


tweenie czemu skierowanie do szpitala????


agatka natalia nie bylo sprawy jeszcze i nie byli malzenstwem ona chyba jeszcze nie zdazyla wziac rozwodu ze swoim mezem (ostatnie 8 lat mieszkala z moim ojcem) i utrzymywala ze nie stac jej na rozwod ze wzgledow finansowych.
Kodeks? czyli ty prawnik jestes???
Tesciowe sa do odstrzalu ja myslalam ze moja jest w miare ale strzelila mega focha ze na obiad nei chcialam jechac i m jej powiedzial ze nie przyjedziemy a nie ja ponoc strasznei obrazona jest. Jakos nie tesknie za nia.


kama :-) witajcie z powrotem :-)


madzik fatalnie z ta rura musiala akurat teraz?? Kuruj sie biedactwo



vanilka nie szczepic jesli dziecko nie jest 100% zdrowe !!!!!!!!!!!!!!!!1



perla skrzykne lipcowki z BB i napadniemy z siekierami :-D:-D:-D jakbysmy jeszcze z brzuchami byly ale bylby ubaw jakby ktos zobaczyl pedzace stado ciezarnych z siekierami :-D:-D:-D


pinowate lacze sie z toba w bolu tez spie po 2 godz jak sie uda a 3 to marzenie :tak:


u nas niewiele koncepcje pozmienialam safy nie robie moze zrobie auto ;-) musze poszukac dokumentow wiec lece bo spakowane w pudlach gdzies sa przez remont a musze na jutro miec :-(
 
My juz po szczepieniu-malutka mocno plakała,ale w aucie już jej przeszlo.Znowu 500 zł za szczepionki.....
Wazy 5930 i ma 62 cm,obwód głowki 39 cm :)Lekarka mowi, że super przybiera-nastepne szczepienia za 6 tyg.
Ja zaraz muszę się pakować-siebie i małą i wieczorem jade do rodziców-tam mam neta ,więc postaram się wpadac do was laseczki....
Vanilka i co zaszczepilas Davidka???
M teraz poszedł z małą na spacer ,a ja na osłode jem pączka-boże ja nigdy juz nie schudnę bo apetyt mam mega,a motywacji i silnej woli do odchudzania brak.
 
Wrocilam z przychodni .
Powiedzialam w rejestracji ,ze chce przesunac bo maly ma katar a ona oczywiscie ,ze z katarem mozna .
Odmowilam i powiedzialam ,ze chce jednak przesunac .W nastepny wtorek idziemy .

madzik jaki ja mam apetyt szok ...Ty chudzinka ,a ja mam z czego sie odchudzac tylko jak to zrobic jak ciagle slodkiego mi sie chce :baffled:
 
Witajcie w deszczowy dzionek u mnie. pogoda do bani nawet na spacer nie mozna isc ale na szczescie moja mala spi w lozeczku wiec mam troche chwili dla siebie.
Nocka oki mla zasnela o 20 o 21 znowu chciala cyca i zasnela twardym snem spiac tak do 1,45 wiec super potem do 5,40 wiec sie wyspalam.

Jedyneczka zmienil sie ale na lepsze dorosl do bycia tata Martynka jest jego oczkiem w glowie. Ale my nie mamy dla siebie czasu a jak sie znajdzie to mam wrazenie ze nie mam z nim o czym rozmawiac wiecznie ta praca i praca a ja czasem chcialabym o czyms innym ale zazwyczaj albo mnie nie slucha albo slysze czepiasz sie wiec nawet na to co mnie dreczy nie gadam tylko mu dogryzam zeby sobie do tej innej polazl co ma. Bo jaki facet moze tyle wytrzymac bez... ale ja juz przywyklam do tego. do tego syn nie chce spac sam i jak juz zasnie a my spimy razem to przychodzi po 00.00 lub 1 w nocy i m idzie z nim spac bo on zaplakany jest. Wiec stwierdzil ze zasypia u nas w pokoju potem go przenosi i twierdzi ze sie polozy bo w nocy znowu beda cyrki wiec oni spi z synem a ja sama bo mala ucze w lozeczku ale juz w nocy ja biore do siebie bo mi smutno samej a tak przytule sie do niej i spimy:-) Ah szkoda gadac.
Moja lubi na brzuszku lezec a glowke juz tak trzyma ze hej.
Tiffi jeszcz troche i juz bedzie po wszystkim i bedziecie mogli zamieszkac:-)oby jak najszybciej a Zuzka niech da mamusi troche odpoczac.
Jedyneczka ja tez na bb musze znalezdz czas a jesli chodzi o prasowanie to wychodze z takiego zalozenia ze moze poczekac:-)
Tweenie szok tak mi was zal ze sie tak meczycie a ty tyle sie stresujesz ze teraz bede czekac z niecierpliwoscia na informacje ze szpitala oby tam wam pomogli
Agatka-natalia mam takie samo zalozenie jak ty z tymi raczkami tyle ze moja dopiero 26 skonczy 2 miesiace
A co do tesciowej to moze za nia nie przepada tak jak mamusia:sorry:
Kama witaj z powrotem odpoczelas sobie w pl???
Vanilka ja jak pisze to zawsze jak juz skoncze to zanim zatwierdze by wyswietlilo go to zaznaczam calego posta kopiuje i dopiero wtedy zatwierdzam bo wiem ze jam mnie wywali lub cos z netem sie stanie to zawsze to wtedy wklejam raz jeszcze i zatwierdzm i wiem ze sie pojawi.
A co do lekarzy tam to maskra jakas. jesli chodzi o zarobki i zycie jest ok ale sluzba zdrowia zdecydowanie lepsza jest u nas.
Madzik kuruj sie a u rodzicow sobie odpocznie pewnie dziadki mala beda zabawiac:-D

No nic uciekam zaraz mamuska przyjedzie i potem jade z m do lekarza bo maly pokasluje a w sobote nad morze jedziemy wiec chce by wyzdrowial. tylko zaczal do przedszkola chodzic. jak to jest ze na dworze sie bawi z dziecmi i nic a w przedszkolu tak szybko sie zaraza ja wiem ze pomieszczenie zamkniete ale zapewne wietrza.
Milego dnia i spacerkow tym ktorym pogoda dopisuje
 
reklama
a ja zapomnialam napisac
emih pozdrawia was ale nie ma czasu ani glowy chwilowo bo od 2 tyg siedzi u mamy w szpitalu. Odezwie sie jak tylko bedzie mogla


Obiecalam jej ze bedziemy solidarnie trzymac kciuki i wspierac myslami
 
Do góry