reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

dziewczynki musze spadac bo brat przyszedł po neta
aghata teksty to ona ma niezłe ta twoja Majunia,własnie nie pamietam nazwy tej szczepionki ale sprawdze w ksiazeczce Patryka to napisze
ashika ja tez chce taka diete 2 kg w tydz ale moze innym sposobem
jedyneczka no pamietam ta twoja wojne z m i tesciem ,całe sczescie ze nie ocieplaliscie ,nie zazdroszcze ci teraz tego burdla i hałasu ,my lada moment robimy centralne i juz mam dosc a jeszcze nwet nie zaczete.dobra spadam ,naraska
 
reklama
Hello!!
nie był mnie kilka dni bo byłam pochłonięta organizowaniem chrzcin. Mieliśmy w niedzielę po mszy o 12 i wszystko fajnie się udało. Potem obiad i kawa w restauracji do 17. Franio był bardzo grzeczny.
Madzik - STO LAT!!!!
Wczoraj za pieniądze uzbierane z chrzcin kupiliśmy karuzelę tiny love bardzo mu się podoba :) muszę jeszcze zrobić rozeznanie co jeszcze mu kupić bo on nie ma jeszcze żadnych zabawek oprócz 2 grzechotek i misia pozytywki i karuzelki teraz.
Dzisiaj byliśmy na szczepieniu wzieliśmy 6w1 i bez dodatkowych i cały dzień Franio śpi osłabiła go ta szczepionka.
 
dziewczyny, zauważyłam, że Marcepan zaczął robić rzadsze kupki ze śluzem, a przed chwilą w pieluszce miał taki ślad zielony.. przez co to-coś może zjadłam nie teges:baffled:
 
Ewcik - ja Mu nic nie było to się nie przejmuj. Ja jem wszystko jak leci, ostatnio nawet kubełek z KFC mała czasem sadzi zielone kupska, później popchnie musztardowymi. Nie ma co się aż tak rozdrabniać. Jutro pewno będą dobre.

Ja już po spacerku. Łaziłyśmy ok. 2 godzin. Modliłam się, żeby mała ładnie spała, bo za cholerę nie wyciągnę cyca w taki ziąb. Zaraz po powrocie zakupiłam termoopakowanie i w nocy będę ściągać mleko (przynajmniej się zmobilizuję). Będę brać na spacery, bo normalnie jakaś masakra się szykuje.
Mała wykąpana - śpi grzecznie, a matka już buszuje na allegro. A w ogóle zapomniałam się Wam pochwalić, że po chrzcinach brat mnie zabiera i jadę na mój ukochany Śląsk. Rodzice tam przylatują i będziemy 2 tyg razem. Normalnie oszaleję ze szczęścia. Ale żeby nie było tak pięknie, M miał mieć jutro wolne, a musi iść do pracy, bo laskę z drugiej zmiany boli kręgosłup, głowa, d..., mózg, ma wymioty i traci równowagę i poszła na L4 :/ Jakbym dorwała w swoje ręce, to jeszcze trochę mogłaby sobie dopisać do tej listy...
Ale nigdy nie ma tak pięknie... Ważne, że w weekend siedzimy razem ;-)
 
Ewcik, ja tak samo mam jak pisze mysza, jadam już duuużo rzeczy, mała raz nasadzi zieloną, porem popchnie żółtą. generalnie nie przejmuj się za bardzo. Myślę, że w żarciu jest tyle konserwantów, że nie unikniesz zielonych kupek.

Dzamenka to daj znać z ta szczepionką bo ciekawa bardzo jestem


idę, bo zaraz Usta Usta się zaczynają i muszę się rozerwać troszkę:-)
dobrej nocki kochane
 
Ewcik ja też tak mam jem wszystko i czasem są zielonkawe i mocniej czadzą. A od około 2 tygodni to mamy 1 kupę co 4 dni.
Mysza jak ściągnę mleko włożę je do lodówki potem podgrzeję do 40 C to jak długo mogę je mieć w tym termoopakowaniu podgrzane zakładając że już wcześniej jakiś czas stoi w lodówce??? bo w temperaturze pokojowej może być 6h??
 
Witam wieczorkiem,
pisałam wcześniej, że idę z małą na szczepienie i do kontroli-no i poszłam, a tu się okazało, że lekarka do jutra na urlopie, więc nic, żeśmy nie załatwiły. Mogłam zadzwonić, a ja głupia leciałam szybko, bo wyszłam z domu o 12.30,a do 13.00 przyjmowała-no cóż trudno-dobrze, że to blisko jest.

Byłam dzisiaj z Martą na spacerze i umówiłam się z M pod przedszkolem, żeby odebrać Julcię- M po nią poszedł, bo chciał zobaczyć co i jak-no i tatuś odebrał córcię-patrzę a ona w kapciach i bez kurtki wychodzi z przedszkola- M zapomniał, że dziecko trzeba ubrać-cóż nic dodać nić ująć-ale starał się chłopak.

Poszłam też do Rossmanna zdjęcia odebrać-zamówiłam w niedzielę 200 zdjęć i dzisiaj były już do odbioru-trzeba też babciom rozdać trochę. Ale na wkładanie do albumu to nie mam już dzisiaj siły-jakaś zmęczona jestem.

Miłej nocki
 
Jakas dziwna ta pierwsza @ :crazy: , wczoraj troche polecialo a dzisiaj prawie nic:baffled: Brzuch mnie pobolewa jak na @:happy2: A moze to nie jest @ :confused:
Jakis dziwolag ze mnie:zawstydzona/y:

Co to hustawek, to zastanawiam sie nad kupnem tylko mam dylemat jaka. Myslalam o tych na baterie, tylko tak sie zastanawiam na ile te baterie starczaja. Znalazlam nawet tania na prad, nie wiem czy nie lepsza opcja:confused:. Jakie wy macie i jak jest z tymi bateriami.

To ta co mysle nad nia

BUJACZEK HUSTAWKA ELEKTRYCZNA 3 KOLORY NAJTANIEJ (1205893510) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
ninia ja myślałam nad tą huśtawką długo, właśnie ze wzgl na rodzaj zasilania, ale bałam się trochę, że firma nieznana, no i kolory mi nie bardzo pasiły, w końcu kupiłam mamas&papas taniutką, ale buja fajnie-małej się podoba, ale ta którą rozważasz ma dobra cenę-jak kupisz daj znać, bo ciekawa jestem:-) a baterie w mojej są już od 2tyg-używamy średnio raz dziennie-ok 30 min, czasami dłużej, innym razem wcale
 
Do góry