reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Tiffi i ja zaliczam sie do kolejnych osob ktorej poplynely lzy i przeszly ciarki czytajac twoj opis porodu. Dobrze aniolki(w twoim przypadku cmy) czuwaly nad toba i cala akcja porodowa:-).
Oki ide troche mamie pomoc synek nadal spi wiec jest super.
 
reklama
Kurde ale mialam dzisiaj dzien....
Ale po kolei: - Tiffi jak zwykle piekny post- ten o porodzie, mowilam ze powinnas pisac jakies ksiazki chocby z serii balsam dla duszy ciezarnej :-)
JEDYNECZKA - HIP HIP- HURRA gratki :-) szybko Ci poszło:-)
Perla- ale duża dziewucha juz z tej Laury, piieknie pikenie rośnie nam :-)
Ashika, Mruczka- widze ze wy tez ikeowo klopsikożerne- ja je uwielbiam zwlaszcza z ta zurawina:p
Butterfly88 ja widze ze my mamy bardzo podobne rozterki- tez chyba wymusze usg zeby wiedziec co tam siedzi bo mialam robione juz dawno i nie wiem co tam i jak tam sie pozmienialo.

A co do dzisiaj:
Pojechalam rano na ktg leze leze, a tu nagle zaczyna wyc- przybiegla polozna zaczela mnie przekrecac szukac serca- ona cala blada , ja łzy w oczach- ale odnalazla serduszko znowu i mowi ze uff, ze teraz lezec na plecach mam bo malemu nie wygpodnie jak leze na boku i kregoslupek go boli.Usmiechnela sie i wyszla.... a mi łzy z oczu polecialy, przerazona ze juz cos nie tak, i teraz juz wogole nie bede spala na boku bo sie boje ze go udusze:-( Gin mnie zbadal i znowu na ktg mam w niedziele jechac.... oj sie najezdzimy dziewczyny w te najgorsze upały....

Pozniej jak wracalam, zatrzymala mnie polizei... przekroczenie predkosci o 29 km i mandacik- pan mi dal tylko na 100 zl i 4 pkt bo powiedzial ze musi dac, a jak da wiekszy to juz go calkiem zeżrą myszy:-) i ze reszte pieniazkow (200 zl bo mandat mialby wyniesc 300zł) mam przeznaczyc na malego ksiecia jak sie urodzi od wujka policjanta :-) i jechac ostrożniej!!

I strasznie mam mokro miedzy nogami, jakies takie zółto podobne cos sie tam pojawia... ale gin niby mnie bada i nic nie mowi zeby cos nie tak bylo, a to troche nie fajnie wyglada ... hm
 
jedyneczka wielkie gratulacje wiedzialam ze szybko jej pojdzie po tym hamburgerze zwlaszcza :-)
Mruczka ja sie skierowałam na wertepy 2 tyg temu podłogi myje i nic moze u ciebie ruszy bo ja w cuda nie wierze już
Butterfly jedz do szpitala niech cie przebadaja ja ost usg mialam w 20 tyg :-(takze tez sie boje
Ashika ja mam termin na jutro i sie go trzymam nie bede pajacowac chce byc terminowa :-D:-D i nie biore innej opcji do głowy upajam sie cisza bo jutro juz bede słyszała tylko płacz
Tak sie zastanawiam kto jeszcze został w dwupaku chyba juz nas nie wiele ja , mruczka , ewelad , ashika , malewa , butterfly , bogusia86, ninia79 , tweenie , oliwia1986 kto jeszcze ?
Niunia456 Tylko, że Ja jestem z Sierpniówek, bo z OM termin wychodził mi na 2sierpnia, ale z USG wychodzi końcówka lipca no i lekarz też twierdzi, że urodzę wcześniej zwłaszcza, że czop odszedł mi 6 dni temu...

Sierpniówki już się ładnie zaczeły rozpakowywać :-) Mamy już 2dziewcznyki z czerwca i 3 chłopców z lipca, a do końca lipca jeszcze daleko :-) ja mam nadzieję, że też urodzę w lipcu bo nie mogę doczekać sie mojej kruszynki-Strasznie już za Nią tęsknie :-)


Powodzenia dla wszystkich lipcówek :-)
 
czesc dziewczynki ja oczywiscie z doskoku bo troche mi roboty przybyło ,trójka dzieci to juz jest co robic ,wpaDŁAM ZOBACZYC CO U wAS ashikaa ty co ?spadaj kobieto na porodówke:-)jak wszystkie to wszystkie
jedyneczka jeszcze nie wiem bo nie zdazyłam przeczytac ile wazy malenka ,ale czytam ze urodziłas wiec kochanie gratki wielkie
ewcik tobie tez gratuluje bardzo
jesli kogos ominełam to przepraszam ,bo nie mam jak nadrobic a moge sie tylko domyslac co słychac
u mnie juz powoli wszystko wraca do normy,wczoraj wziełam sie za sprzatanie gotowanie pranie-jedyne trzy pralki po tyg troche sie uzbierało,dobrze ze mautki grzeczny i tylko je i spi,budzi sie raz lub dwa razy w nocy wiec sie wysypiam ,mam nadzieje ze mu sie nie zmieni,caluski
 
dzamena witaj w domu a co do mnie to mam takiego leniwca ze nawet rodzic mi sie odechcialo a zeby mnei skurcze nei meczyly drugi dzien jade na no-spa ;-)


supcio ale menda z tego policjanta ciezarnej dawac mandat ?? trzeba bylo powiedziec ze masz skurcze i na ip jedziesz idioci przeciez tylko denerwuja i cisnienie podnosza raczej powinni cie opier.... ze w tym tyg sama za kolkiem przy takiej pogodzie a nie mandat i od wujka policjanta ehhh brak slow
na klopsiki wpadaj ;-)


no wlasnie mnie znowu ciagnie i juz mowilam siorze ze mam wrazenie ze on sie raczka za sciegno pachwiny prawej trzyma wiec znowu no-spa gin mowil zeby nie brac bo szyjke rozmiekcza ale co mi tam dzisiaj moge sie zanospowac chyba :-) przed terminem porod mi nie grozi juz :-D
 
Ah, Ashika, bardziej tym ktg sie zestresowalam niż tym policjantem .

A jak szyjka rozmiekczona to szybciej pojdzie z proodem czy nie?
 
Bylam z M u swojej gin zwolnienie poprawila. Powiedziala ze cos uparta jestem ze nie rodze-ja jej ze to nie ja tylko moja mala. Powiedziala ze dzis wszystkich przyjmuja do szpitala i zebym cos zrobila:-D. We wtorek jak mialam wizyte to nie bylo miejsc. Pozniej pojechalismy zawiesc je do pracy i przy okazji zakupy zrobilismy. Co za upal, ciezko juz sie jezdzi komunikacja miejska.
Cora nadal ma zmiany w oskrzelach, nastepna kontrole ma we wtorek-wiec dostala jeszcze jeden antybiotyk.
Ide odpoczac.

perla to slicznie juz Laura wazy-oby tak dalej pieknie przybierala na wadze

jedyneczka Gratuluję-ale zes sie uwinela szybko:szok::-)

Mysza no super ze juz kikut odpadla, duzo latwiejsza wtedy jest pielegnacja:-)

louiseekstra ze tak szybko dochodzisz do siebie, a z karmieniem wszystko sie unormuje zobaczysz-tylko sie nie denerwuj.

Mruczka jak mi milo ze o mnie pamietasz:-)

dzamena spokojnie my to rozumiemy

SupciO to sie starchu najadlas na tym ktg. Milo ze strony panow policjantow ze tak zjechali z mandatem, bo oni nie chetni aby to robic
 
Supcio myszy wyślij wujkowi policjantowi:-)
Nic dziewczynki ja zbieram sie do położnej ale zdziwi sie jak mnie zobaczy tydzien temu powiedziała ze sie juz napewno nie spotkamy ale jak cos to do piatku zeby nie było . Mnie dzis caly dzien boli brzuch jak na okres ale tak jak Ashika dzis mi sie nie chce rodzić jakos weny i sił brak a to ponoć boli wiec niech poboli jutro :-D
 
supcio nie wiem ale mi grozili wczesniejszym porodem a jak szyjka rozmiekczona a maly sie pcha to pewnie szybciej moze wyjsc w sensie terminu chyba przynajmniej tak zrozumialam bo mowil ze jak chce donosic to zeby nie brac

niunia powodzenia u poloznej to daj znac jak bedzie sie nam chcialo ;-)
 
reklama
Ashika cos mi sie wydaje ze nie wolno brac No-spy pod koniec ciazy.

A z tym naszym terminem to chyba cos pomylilam, ale wydawalo mi sie ze gdzies wyczytalam ze masz termin na 17 ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry