reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Hej kochane

weszlam z rana aby zobaczyc co dzis sie dzieje z naszymi brzuszkami.

Madzik juz sie szykuje. trzymam za nia kciuki.

Kasik super wiadomosci od was. fajnie ze Bartusia juz macie w domciu. A sciągany pokarm nie jest zly bo maly szybciej sie najada a ty na cycku nie siedzisz godzinami.

Louise ty to zawsze takie mega posciory dajesz, Skad ty tyle weny na pisanie masz.

anetka to masz nie za wesolo za oknem :-) a moze i wesolo. No ale takie darcie ryja nie jest mile. WRRR i te kosiary a chcialoby sie odpocząc.

Własnie wcinam truskawy. Miam miam. trzeba sie najesc bo za chwile karmienie i zero truskawek. HII

Marza mi sie wakacje a wam? Co chwile ktos z moich znajomych wyjezdza albo i wraca juz z urlopow i tylko mi serwuje foteczki. No ale ja to maniak zdjeciowy jestem wiec moge ogladac i ogladac fotunie. No i oczywiscie robic tez.
ja byloby wszystko dobrze z dzidziusiem to moze wrzesien pazdziernik gdzies polecimy na tydzien. OHH marzy mi sie
 
reklama
Anetka - ja tez planuję dwie, chyba sie zmieści chociaż strasznie dużo tych rzeczy mi się wydaje!
Kama - rozumiem Cie doskonale ta niewiedza jest najgorsza, a czekanie zaraz po niej!! No ale nie mamy wyjścia trzeba czekać aż przyjdzie nasza kolej!
Arlecia - Wiem co czujesz u mnie tez znajomi planują: jedni Cypr, jedni Rodos, jedni Czarnogóra, a ja czyste Katowice i moje własne m-3. W tym roku raczej nie planujemy wyjazdów, swoją drogą podziwiam ze chcesz się zdecydować na wyjazd z malutkim dzidziusiem już w październiku!! A może ja jakaś zaściankowa jestem i staroświecka!! Sama nie wiem!! A gdzie planujecie?
 
Aisim ja wiem ze wyjscia nie mamy,wiesz tylko u mnie to jest tak ze z jednej strony bardzo bym juz chciala a zdrugiej cholernie wszystkiego boje,czy sobie poradze i takie tam...
Arelcia jak to mowia cos za cos,mysmy mieli w sierpniu do Turcji leciec,teraz nasza Turcja w brzuchu siedzi:)poki co w sierpniu jedziemy z mala do Pl na kilka tygodni (jak wszystko dobrze bedzie,tfu tfu) planuje tez wtedy chrzest,mam nadzieje ze na planach sie tylko nie skonczy.
 
Ostatnia edycja:
Anetka no właśnie ja mam dopiero za 3 tyg jeśli nie urodzę wcześniej:eek:Gin powiedział, że wszystko jest dobrze i nie ma sensu wcześniej przychodzić...
Aisim ja się spakowałam do torby a Małą do torby z wózka, bo tam mi się fajnie wszystko zmieściło:-)Tylko kuzynka M, która rodziła w moim szpitalu napisała, co tam jej się jeszcze przydalo, więc będę musiała trochę pouzupełniać...
Co do rozmiarow, to ja mam większość ubranek bez metek. Ale to są małe rożnice i myślę,że większość 62 64 i to na kilka miesięcy pierwszych wystarczy. Dzisiaj mam jeszcze dostać partię od koleżanki.
Arlecia mi też brakuje wakacji, zwłaszcza, że od 8 miesięcy siedzę w domu. Ale jakoś dam radę, a na większy wyjazd zdecyduję się dopiero w przyszłym roku.
 
dziewczyny dostałam smsa od Madzi ze zdjeciem Julki i danymi-3180g, 54cm i jest zdrowa i uśmiechnięta
no to kolejny dzieciaczek na świecie :))
 
Madzik gratuluje!!!i zarazem zazdroszcze ze juz po:zawstydzona/y:

aneta a kiedy my?!znasz jakis zloty srodek zeby i nas ruszylo:laugh2:
 
Cześć dziewczynki !!!
M w pracy, więc muszę sobie sama urozmaicić czas :-D Zjadłam już śniadanko. Pójdę później na halę, bo chce mi się czereśni.
Aisim- ja póki co mam niedopakowaną jedną torbę. Jeszcze muszę upchać rzeczy dla maluszka, ale mam mętlik i nie wiem, co wziąć. No i pampersy, ale też mam problem, bo mam 2 od 3 kg, a nie wiem, jaka się ta moja księżniczka urodzi. Zastanawiam się, czy nie kupić małej paczki 1-ek.
Anetka- u mnie się wczoraj wyrobili z całym koszeniem, więc dzisiaj jest błoga cisza ;-)

Ja dzisiaj będę dzwoniła po 16 do ginki po wyniki posiewu. Mam nadzieję, że wsjo ok i nie będę musiała się jeszcze na szybko antybiotykować.
Arlecia- wakacje u mnie, to chyba dopiero za rok. Poza tym, chciałabym już z dzieciakiem, bo nie wyobrażam sobie zostawić ją u teściowej.
Kama - ja mam podobnie jak Ty. Z jednej strony bym już chciała, a z drugiej pełno obaw. Poczekam cierpliwie, jak będzie - to będzie. Ale wiesz u mnie cisza. Brzuch wysoko, boli tylko pachwina i krzyż ;-)
Madzik - gratuluję ;-)
 
dziewczyny dostałam smsa od Madzi ze zdjeciem Julki i danymi-3180g, 54cm i jest zdrowa i uśmiechnięta
no to kolejny dzieciaczek na świecie :))

Super wieści!! Fajnie że juz Madzia ma to za sobą, a tak się stresowała!! Juleczka pewnie przesłodka!!
Idę tą torbę pakować!! Chociaż przed chwilką naczytałam się opowieści z poroduwek od czerwcówek i jakoś mi się odechciało!! To naprawdę musi cholernie boleć!!
Mysza jak mykasz po czereśnie kup i dla mnie bo jakoś z piżamy nie chce mi się dziś wyskoczyć!!
 
madzik gratulacje:-)

aisim, anetka powodzenia na wizytkach:tak:

kamuś, anetka musimy jakiś złoty środek znaleźć, żeby wywołać poród:-D
 
reklama
Aisim ja musze moja torbe przepakowac,bo jak mnie zobacza z tym wielkim tobolkiem w szpitalu to pomysla ze nie halo jestem:-D
mysza u mnie brzuch niziutko tak mi sie bynajmniej wydaje i ten wieczny bol jakby ciocia z ameryki miala zaraz przyjechac:wściekła/y:
ewcik rzucaj pomyslem:-D
 
Do góry