reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Hej laseczki!

siedze od rana jak na szpialkach i tylk oczekam na wiadomości o urodzonych dzieciatkach, aż mnie brzuch boli z nerwów.
Myślałam że dzis juz zakończenie roku a dzieci nadal w szkole szaleją? mam obok bloku szkołe i się dra i drą...boziu,jakby je kto ze skóry obdzierał, no i do tego kosiary :))

idę coś zjeść
 
reklama
anetka pozostaje mieć nadzieję, ze my będziemy następne w kolejce porodowej, bo nie wiem, jak Ty, ale ja bardzo chcę już to mieć za sobą;-)
 
Witam brzuchatki:-)
Ja dzisiaj spałam z synkiem bo się czegoś bał, coś przeżywał i nie szło go uspokoić więc po godzinie odpuściliśmy sobie z M, synek przyszedł do mnie do łóżka a M poszedł spać do synka pokoju. W sumie dużo ma nowości ostatnio i to nocnikowanie...jestem z niego dumna bo radzi sobie super, nawet wstaje z suchą pieluchą...i już woła, wiadomo, że wpadki się jeszcze zdarzają...ale na dzień dzisiejszy jest super:tak:
Ja tylko lukam czy madzia dała już coś znać i agatka, ale tu doczytałam, że cesarka dopiero o 12...tak więc dwoje dzieciaczków nam dzisiaj przybędzie...a może jeszcze jakaś lipcóweczka planuje niespodziankę???
kasik Twój opis porodu wzruszający...i Twoje posty takie spokojne, bije z nich macierzyństwo...szczerze Ci zazdroszczę, że masz poród za sobą i zdrowego synka przy sobie...
 
Louise - też mam dziś wizytę na 19!! Życzę Ci powodzenia!!
Madzia miała cesarkę o 8:00 to może już jest po i zobaczyła swoje wielkie szczęście!

Dziewczyny mam do Was takie pytanko - pokupowałabym jakieś ciuszki na przecenach teraz bo się zaczynają wyprzedaże ale jak myślicie w jakich rozmiarach kupować. taki dzidziuś to ile nosi dany rozmiar?? nie mam zielonego pojęcia!!

Anetka, Ewcik - a moze my z tych co sie po terminie rozpakują dopiero!! Mam nadzieję ze nie bo mi już ta ciąża na głowę idzie!! Mam coraz bardziej głupie myśli!!
 
Witam dziewczynki:)
Ciekawe jak tam nasze cesarzowe?? madzik pewnie juz po bo z tego co pamietam to o 8 miala ja miec wiec pewnie juz tulki swoje dziecie:) A agatka jeszcze troszke musi poczekac a co my mamy powiedziec. ??:)

Ja dzisiaj z mezem jade na male zakupy no i za wózkami sie rozgladna bo pech chciala ze sie popsul stary i nie chce mi sie go naprawiac ale dla mnie tak po cichu to sie ciesze ze bede mogla miec nowy hehe.
tak wiec zycze milego dnia i mam nadzieje ze juz dzisiaj nikt nie jedzie rodzic?? No wsumie to jeszcze dzamena nam taka obolala zostala bo reta to smiga lata i wszytsko inne robi. No nasz luise jeszcze jest tak wiec powodzenia u lekarza mam nadzieje ze powie ze wszystko jest ok.
Milego dnia dziewczynki
ide cos zjesc
 
Hejka!!!
Boszzzz co za nowiny, kolejne dwie czerwcowe lipcówki....ojj jak ja już nie mogę się doczekać.....:-) Trzymam kcikasy za udane CC.
Zauważyłam, że od wczoraj zaczął mi przeszkadzać brzuch :confused2:, już czuję się ociężała, zmęczona no i oczywiście marudna...:eek: Ech byle do lipca....
Dzisiaj piorę wózek, prasuję resztę ubranek, jadę obłożyć pracę wreszcie by mieć to już za sobą... Dzień pełen zadań mnie czeka...

Do zobaczyska - dobrze, że ładna pogoda dzisiaj :-D
 
ja też mam dziś wizyte, na 18 i już się doc zekać nie mogę

mruczka Ty pytałaś co ile mamy wizyty? ja teraz mam co 2 tygodnie

ewcik ja też bym juz chciała urodzić:tak:

louise aisim powodzonka na wizytach

aisim ja mam ubranek najmniej 56, no i więcej 62,68,pare też 74, no i z paczki co kiedyś wygrałam na allegro to też są takie na 6-9miesięcy, ale pokupowac możesz jak najbardziej 62,68 myślę, różne te dzieciaczki się rodzą,jedne długie ,jedne mniejsze

madzik już powinna być po ale jeszcze nic nie daje znać nooooo a ja się denerwuję tym czekaniem

kasik ja też potwierdze ze opis porodu superowy i widze ze sobie świetnie radzicie z małym, fajnie:-)
 
W takim razie Anetka Tobie tez powodzenia na wizycie życzę !!
Wiesz Madzia to się teraz pewnie małą cieszy, ale na pewno da nam znać.
Ja ostatnią wizytę miałam 3 tygodnie temu, lekarz żartował ze możemy się już mnie spotkać na kolejnej, a tu proszę jednak się pomylił!!
Dziś mam plan do torby wszytko załadować bo mam już przygotowane to co trzeba!! A macie torbę dla bejbika jedną i dla siebie drugą?? czy wszytko razem!
 
aisim to ciekwe co dowiemy się dziś o naszych szyjkach :))
ja mam dwie bo do jednej się nie zmieściłam, większą dla siebie i mniejszą dla małego
 
reklama
hej:)
weszlam poczytac co tam u madzik i agatki ale widze ze jeszcze nie ma od nich wiadomosci.

u mnie dzisiaj wolniejszy dzien,nie taka bieganina jak wczoraj.
mnie znowu ten brzuch jak na okres boli,wrrrr straszne to....wiecie ze chcialabym miec to juz za soba!!!dla mnie najgorsza jest ta niewiewdza!!!
 
Do góry