reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

brejka ten szpital naprawdę tak wygląda-łóżka z drewnem nowoczesne, takie nieszpitalne, obrazy, wanna, prysznic i kibelek w każdym pokoju-jednym słowem hameryka:-D, a pokoje max 2 osoby-koleżanka która rodziła 2 tyg temu tak się wstrzeliła, ze sama była w pokoju przez jden dzień-może i mnie się trafi:-)
 
reklama
dobry wieczór.
ale dziś parno....kurcze nie mam czym oddychać :zawstydzona/y:
posegregowałam ciuszki na te malutkie i te ciut większe i odpalam jutro pralkę.
mam nadzieję że pogoda dopisze...żeby wyschło.

mieliśmy dziś gości wpadła moja kumpela z mężem i synkiem Olinkiem 8miesięcy.
Kuba co chwila głaskał go po głowie :-) i mu zabawki znosił.

idę sobie loda chyba nałożyć-co się trochę ochłodzę.

i Was poczytam.
 
Ojej no to super szpital, fajnie tak troszkę odpocząć samemu ale jak się dłużej lezy to jakoś tak smutno :) u mnie są sale 4 osobowe ale mam nadzieję że będę leżała tylko z jedną dziewczyną zawsze raźniej i do łazienki można iśc bo spojży na dziecko :)
Jejku stresuję się teraz bardzo bo sprzedajemy samochód i M właśnie pokazuje go a ja tu sraczki dostaję bo bardzo bym chciała żeby udało się sprzedać. Mamy 2drzwiowy więc przy dziecku to lipa:/
 
dziewczyny czy wy pierzecie też te ochraniacze na szczebelki?
nie ma rozpinanego więc bym musiała cały prać,ale niewiem czy to też oprócz poscieli trzeba?
 
Jadę z M-kiem się umyć do mamy. Na moja łazienkę to już się chyba przed porodem nie doczekam... Do jutra bo jak wrócę to już raczej pójdę spać. papa dobrej nocki życzę





 
Laseczki coś czuję że się zaczynamy wypakowywać powoli!!

Ja dzis miałam kiepski dzień, byłam w przychodni i stałam w rejestracji 30 minut, nikt mnie nie przepuścił, a jak chciałam bez kolejki to stare babcie podniosły lament że one chore i ble ble wiec stałam cierpliwie i czekałam na swoją kolej. Ogólnie to stwierdzam że znieczulica w kraju co do cieżarnych. A najbardziej się uśmiałam jak się obrócił pan stojący przede mną i stwierdził ze nie zauważył że jestem cieżarna!! Kurde mam mega bebech a on nie widzi ))
ale mniejsza o to!!

Jutro jade do ginki i coś czuję że tez nie bedzie za ciekawie!! Brzuch mi się stawia strasznie i takie napieranie czuję, no ale zobaczymy!! Mała się kręci i kopie po żebrach, czasami cieżko wytrzymać!!

Madzik - w takim razie leż skoro trzeba, to tylko dla Waszego dobra!
Marusia - dużo wytrwałości i Lousie dla Ciebie również!!
Kasik - a Ty się kochana trzymaj cieplutko, już niedługo będziecie we dwójkę!
Anetka - ja wszystko piorę! Ochraniacz też prałam ale na niskim wirowaniu!!
Vanillka - fajnie masz z tym tatuśkiem ze Ci takie dobroci podstawia do pałaszowania!!
Kama - udanej wizyty życzę jutro!!

Co do racuchów to narobiłyście mi smaka i chyba jutro albo w środę sobie zrobię!! dziś zadowalam się truskawkami!!
 
brejka to dziwne, widać u was nisza w tym temacie gazu, pomysł na biznes;-) ja mam zawsze do godzinki niezależnie od dnia bo jak jeden nie może to podaje kontakt do innego albo sam dzwoni, mieliśmy już tak. Ja też bym wolała z kimś jednak w sali, jest raźniej i weselej a ja jestem gaduła więc mi w to graj, gorzej ma będzie miała ta co będzie lezała ze mną:-D nie no, żartuję, postaram sie nie zagadac na amen:-D

dobranoc słonka;-)
 
Kama oby wszystko było ok na wizycie
Maruśka ja Ci się nie dziwię,ze masz dosyć-o niczym Cię nie informują-nie wiesz czy wyjdziesz do domu, usg nie robią-to rzeczywiście takie leżenie mija się z celem.Ale bądz twarda bo już bliżej niż dalej-jedyne pocieszenie to ,że masz neta!!
Aisim ja się za bardzo nie martwię tym rozwarciem bo wyczytalam ,ze to jest normalne w tym tyg ciąży-własnie rozwarcie na palec-oczywiscie będe polegiwać ale bez przesady-gin powiedział,że leżec jak najwięcej ,ale nie trzeba leżec plackiem :)
Ja jeszcze pościeli nie prałam-jutro włożę do pralki i M ją rozwiesi i wyprasuje :))))
Oglądałam dzisiaj pogodę i te upały będą straszne-na sczęscie mam w sypialni klimę bo bym chyba inaczej się udusiła.
Teraz jak nie moge chodzic po sklepach coś czuję że zacznę buszować po allegro i sklepach internetowych-tzreba sobie jakoś umilić te dni w domu!!
Jutro wyślę M po truskawki i arbuza i może znajdzie gdzieś czereśnie-Tweenie mi takiego smaka na nie zrobiła ,a nigdzie ich nie widac po sklepach!!
 
reklama
Jupi udało się sprzedać autko no ale niestety nie po takiej cenie jak chciałam, gościu przyjechał z mechanikiem i takie tam rzeczy powynajdowali że my sami o nich nie wiedzieliśmy :/ no ale cóż trudno teraz trzeba wybrać nowe rodzinne autko :)
Dobranoc dwupaczki :)
 
Do góry