reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Witam:-)

Ja juz z rana zaliczylam wizyte w przychodni, trzeba bylo oddac mocz do badania i upuscic troche krwi. W koncu jutro mam wizyte kontrolna.

madzik1980 Ja po wizycie w przychodni pojechalam do lidla i do biedronki, ale nie kupilam tego termometru bo mi siostra odradzila. Powiedziala ze i tak noworodkom i niemowlakom temperature sie w pupci mierzy wiec taki termometr nie ma sensu kupowac. Jej szwagierka tez ma termometr tego typu nawet drozszy a i tak mierzy zwyklym elektronicznym. Tamte termometry lubia roznie pokazywac temperature.

Perla Gratulacje wielkie:-)

W biedronce za to kupilam plyn i proszek.
 
reklama
madzik daj znać czy opłaca się śmigać do tego lidla. A kupiłaś ten termometr?? O widzę, że zakupiłaś, ja może pójdę jak zbiorę siły w sobie
louise no powiem ci że mam trochę doła w związku z tym remontem, ten koztorys mnie dobije. Jak zakładasz, że coś kosztować będzie 5zł to kosztuje 10zł w rezultacie
vanilka ty jak ciężarówkowy łącznik :-)
kasiamaj ja się wtrącę co do kapustki młodej, ale polecam. Pokroić kapustę sparzyć wrzątkiem, do garnka z odrobinką wody do tego doajesz odrobinkę vegety, łyżeczkę masła, wkrajesz kiełbaskę, odrobinę przyprawy do zup można wlać takiej magii w płynie i dusisz do miękkości (można wrzucić szczyptę kwasku i cukru, ale to nie koniecznie), na koniec dodajesz przecier pomidorowy i jak lubisz koperek. Polecam
justaa trzymaj się w tej przeprowadzce
tetina masz rację, solidarność ciężarówek jest siłą
dzamena o ja też zauważyłam jak kobiety udają, że nie widzą, że jestem w ciąży, stanęłam do kasy uprzywilejowanej a przede mną baba udawał, że mnie nie widzi

Ja pospałam dzisiaj, ale wczoraj nie mogłam zasnąć, bo ciągle myślałam co się dzieje w u mnie, te remonty, wydatki, jakaś taka nie wiedza co dalej echhh. Zastanawiam się od czego zacząć (praca dla firmy), pranie (moje i M),pranie małej, robienie wolnej komody dla małej, sprzątanie, jedzenie, wyjście do lidla, a może do Biedronki, a może Pepco, a może endo i 5-10-15.
 
tiffi umowilismy sie z perla,ze wrazie cos sie bedzie dziac to ona do mnie bedzie pisac czy ja do Niej ..dlatego tez ,ze mieszkamy obie w UK .
jak ja bede rodzic to napewno Jej napisze.

madzik tyle kupilas ,a pisalas ,ze masz juz wszsystko !!!:):)
Ty to uwielbiasz zakupy :)


Wstalam rano i mam ciagle takiego lenia ;/
wykapalam sie ,wloski sobie prostuje i trzeba chate ogarnac ...a co mi sie chce ;/
mysle juz o jutrzejszej wiycie w szpitalu ..co mi tam powiedza ...
 
witam z rana:-D wspaniałąe wieści, oby więcje takich, kiedy nadejdzie nasz czas rozpakowywania:-D
jeszcze raz bardzo Wam Dziewczynki dziękuję za życzenia:-D
porządkuję dzisiaj chatkę trochę, po południu przyjeżdżają zabrać moje łoże- będę za nim tęsknić:-) rwę moją paskudną rochodziłam wczoraj aż nadto, nie widzę poprawy:-( może to ze starości już??? :-D
tiffi no mam nadzieję, że podchwyciłaś aluzję i popłakałaś się ze szczęścia po tej uwadze fachowca- o zbawco:-D
kasiamaj ja biorę luteinę- wersja 'dołem' że tak powiem, ostatnia seria-jeszcze 2 tyg i koniec
dzamena brawo za akcję w przychodni!!!
louise chyba ściągnę od Ciebie pomysł na obiadek, bo kapustkę mam:-)
 
Wracam powoli do świata BB:-)Własnie się przeprowadzamy na nasze wyremontowane śmieci:-D M sprzątał 3 dni...A teraz jeszcze kupa rozpakowywania i układania na nowo, ale już na swoim:happy2:Dopiero w czerwcu kupujemy meble, więc na razie łyso:eek:

BARDZO SIĘ CIESZĘ,ŻE U PERELKI I LAURKI WSZYSTKO DOBRZE:-D
Emih co u Ciebie?
 
Dzamena- normalnie dumna jestem z Ciebie ha ha- skąd to uczucie we mnie? Chyba stąd że ja czasem taka C**** w przeciwieństwie do Ciebie :eek:
Dziekuje,dziekuje-sama jestem zdziwiona ze tak zareagowałam,ale sobie mysle ze do ku...y kiedy ja w koncu te swoje prawa cieżrnej mam wyegzekwowac,mało tego -jedna jeszcze mówi do mnie czemu ja wczesniej sie nic nie odezwałam tylko pózniej -a ja do niej no wie pani ,przeciez widza panie ze jestem w ciazy a jednak zadna z pan nie zapytała czy chce wejsc ,widac ze jak ktos sie nie upomni to koniec,a poza tym to wstyd zeby kobieta ciezarna musiała wstawac i ustepowac miejsca człowiekowi który ledwo na nogach stoi o kulach bo jakos zadna z pan tu siedzacych nie kwapiła sie do tego .po tym tekscie juz sie zadna nie odezwała,bo faktycznie wszedł facet o kulach ,taki starszy dziadzus ,i jakos zadna dupy nie raczyła podniesc w koncu nie wytrzmałam i ustapiłam mu miejsce i w zasadzie wtedy własnie mnie nerwy wzieły i zaczełam dyskusje,ale ten mord w ich oczach ,napewno mnie przekleły
 
reklama
dzamena bardzo dobrze zrobiłaś. Ja jak dzis bylam na pobraniu krwi to tez nikt mi nie zaproponował abym weszla pierwsza. Nic nie mowilam bo były tylko 2-4 os, wiec stwierdzilam ze tyle to moge poczekać.
 
Do góry