reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

witajcie ale aktywne jestescie od samego rana . Ja juz po zakupach kupilam swietne kocyki na promocji i kosmetyki dla malej . Widze ze nie tylko ja walcze o swoje mimo upalu udalam sie na sklepy musialam wreszcie kupic sobie jakies wygodne klapki bo nogi mi zaczynaja puchnac . Stoje w kolejce z klapkami czuje ze juz mi slabo ale przedemna stoi facet zaladowany modle sie zeby poszlo szybko po 5moze 8 minutach kasjerka skonczyla obslugiwac faceta za mna juz spora kolejka byla . Po czym kasjerka mowi do mnie przepraszam zamykam kase to ludzie za mna do innej kasy a ja teraz mialabym byc ostatnia tak sie wkurzylam ze rzucilam tymi klapkami jej na kase odwrocilam sie na piecie i wyszlam . Zaczynaja mi chyba hormony buzowac bo nigdy taka agresywna nie bylam hihi

o matko,poszlas w taki upal:szok:podziwiam :tak::tak::tak:
gdzie kupilas kosmetyki ?bo mi wlasnie to do kupna zostalo :tak:
 
reklama
my już po zakupach
pojechałam do stonki i kupiłam sobie kilka rzeczy. (ale proszku nie było-kurka wodna a tak sie na niego nastawiałam)
dobrze ze jak do domu zajechałam to J akurat był w kancelarii to mi pownosił zakupy do domu.:-)-bo sama bym tego nie przytargała.

byłam dziś w textylu-(taki sklep)nie wiem czy znacie???
ale nie o to chodzi...była tam jeszcze jedna ciężarna..stała w drzwiach ja z Kubą schodziłam po schodach taka babka za mną spojrzała na mnie i walnęła tekst....
"ALE SIĘ DZIEWCZYNY SPASŁY NA LATO...."
:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
nosz...k....sobie pomyslałam i jak to ja zaraz walnęłam jej...
że jak nie odróżnia spaśnięcia się od ciąży to niech w lustro spojrzy....
myślałam że ta w drzwiach ciężarna poszczy sie ze śmiechu...
a baba fuknęła i se poszła.....

na obiad chyba spaghetti zrobię -bo i Kuba lubi..i szybko się robi...:-)

a kapustkę zrobię innym razem bo nie mieli w biedronie a po innych nie chciało mi sie jeżdzić.

kurcze Wam też tak brzuch twardnieje często????
i tak na dół napina.....


Agatka-natalia-ale się uśmiałam..hehehehe-ja biorę dopochwowo 2x1tabl.
Louise-no zobaczę może dostanę w środę ta rybkę
Agatha61-no też się zastanawiam nad tym praniem-bo na razie to tylko przejrzałam ciuchy :zawstydzona/y::happy2:
Patipaula-kurcze a ja proszku nei znalazłam :-(
Tiffi-dzięki ;-):tak:
Ewelad-to ja też jeszcze 2 tyg.:tak::-)
Atabe-hej.;-)
Jedyneczka-hehehehe:-D-widzisz mój J też ze sosnowca-tam sie urodziłi do szkoły biegał..:-) potem sie wyprowadzili chyba jak miał 10lat???
 
o matko,poszlas w taki upal:szok:podziwiam :tak::tak::tak:
gdzie kupilas kosmetyki ?bo mi wlasnie to do kupna zostalo :tak:

w Savers najtaniej w nim porownywalam w bootsie i roznica dochodzila nawet do 3 funtow na jednym produkcie a kupilam z tej seri oillatum z racji tego ze ja alergik i jak mala pojdzie w moje slady to wole byc przygotowana . No i w primarku kocyki przesliczne sa po 2 f kupilam 3 :):)
kasiamaj zabilabym ja chyba ;-):-D mi tylko w kolko mowia dziecko bedzie duze bo masz duzy brzuch jak by to od tego bylo zalezne:-D
 
Ostatnia edycja:
napewno mnie przekleły
Mam nadzieję, że czerwone gatki miałaś na sobie, albo chociażby coś na lewą stronę- ja ostatnio (a przesądna nie jestem :-p) nosiłam na lewą stronę wciskające się stringunie bo moja babka- czarownica przyjechała do mojej mamy :-p A ta lubi klatwę se i to na głos rzucić (gdybym nie widziała na własne oczy że się sprawdza- nie uwierzyłabym :eek:)

Mruczka- a żyję żyję :-D I cieszę się ze u Ciebie troszkę z górki :tak:
Tweenie- prawdę mówiąc myślę ciągle o Twojej wizycie w piątek...
KAsiamaj- dobrze, dobrze- co za wredota na Tym świecie- czy my jakieś wrażliwsze jesteśmy?!! A co do brzucha- taaaak... ja ciągle chyba mam twardy, a w nocy to kamień do 4 rano...
 
Ostatnia edycja:
kasiamaj ja jak wstanę to moja Mała podpływa na sam dół i jest pod samą skórą. Ja to mam wrażenie wtedy, że mi brzuch za chwilę pęknie. Boli jak jasna cholera, ale jak usiądę, to wraca w okolice kręgosłupa
 
w Savers najtaniej w nim porownywalam w bootsie i roznica dochodzila nawet do 3 funtow na jednym produkcie a kupilam z tej seri oillatum z racji tego ze ja alergik i jak mala pojdzie w moje slady to wole byc przygotowana . No i w primarku kocyki przesliczne sa po 2 f kupilam 3 :):)
kasiamaj zabilabym ja chyba ;-):-D mi tylko w kolko mowia dziecko bedzie duze bo masz duzy brzuch jak by to od tego bylo zalezne:-D

Kurde co to za sklep..nie slyszalam o nim ;/
a w bootsie to ja nie kupuje -drogo ,ze ho ho ..jedynie kupilam tam krem do podraznionych piersi ,drogi bo 9,90 ale ponoc naprawde warto .
tez mam te kocyki z primarka -takie mieciutkie:tak:

Wiecie ,ja to mam wrazenie ,ze ludzie to na mnie z litoscia patrza :sorry:
ze teraz taki upal ,a ja ide z tym mega wielkim brzuchem upocona ....
takie mam wrazenie :sorry:i dlatego nosze okulary ciagle zeby nie widziec tych spojzen :-D
 
Kurde co to za sklep..nie slyszalam o nim ;/
a w bootsie to ja nie kupuje -drogo ,ze ho ho ..jedynie kupilam tam krem do podraznionych piersi ,drogi bo 9,90 ale ponoc naprawde warto .
tez mam te kocyki z primarka -takie mieciutkie:tak:

Wiecie ,ja to mam wrazenie ,ze ludzie to na mnie z litoscia patrza :sorry:
ze teraz taki upal ,a ja ide z tym mega wielkim brzuchem upocona ....
takie mam wrazenie :sorry:i dlatego nosze okulary ciagle zeby nie widziec tych spojzen :-D
Savers najtanszy sklep z kosmetykami i chemia napewno go masz bo to bardzo popularny sklep jak bodycare lub superdrug . Na mnie tez wydaje mi sie ze ludzie patrza z litoscia i czuje sie z tym zle codziennie rano placz bo nie mam sie w co ubrac cos co wydawalo mi sie wielkie teraz sie w to nie zapne jak patrze na swoje ciuchy to az lzy same naplywaja ze bede musiala je oddac lub wyrzucic wiem ze nigdy nie wroce do mojej figury. Ale czytalam na necie zeby wstawac rano i prawic sobie same komplementy i czlowiek caly dzien chodzi jakis bardziej szczesliwy zaczelam to praktykowac wstaje rano i mowie Ale jestes piekna Claudia Schiffer sie chowa pprzy mnie:-D:-D ale teraz to nawet to nie dziala:-(
 
Vanilka Ty to się o manto prosisz. Nosisz w sobie Maluszka, termin za niedługo, więc nie ma co się dziwić, że tu więcej, a tam tragedia :p Mam tak samo i większość dziewczyn z forum też. Ale za kilka tygodni maluchy będą na zewnątrz i wtedy to będą nam zazdrościć, a my będizemy mogły patrzeć na inne "z góry", że mamy to już za sobą. I wtedy będzie czas na myślenie, czy brzuch wielki czy nie :)
Już nie długo będziesz śmigać :))
 
reklama
vanilka tak się domyśliłam,a le to dobrze że dawałaś nam znać, bo jednak wiemy co i jak
ewelad ależ oczywiście, bo ja chyba nie doceniam jaki to skarb mam tych moich fachmanów, no i w ogóle powinnam z ogromną radością dac im premię, albo obiad ugotować
emih ja mam endo obok siebie, więc kupowałam w sklepie, ale fajne rzeczy mają
mruczka fajnie, że już u siebie
dzamena no trzeba jak widać walczyć o swoje
jedyneczka myśmy kupili dom gotowy więc miał otwory takie jakie miał, ale już o tych drzwiach to nawet myśleć mi się nie chce, M powiedział ze to załatwi więc się nie będę męczyć, chyba wymienimy ościeżnice na regulowane, a drzwi i tak trzeba będzie obciąć.
A ty widzę że intensywnie dzień spędzasz, ale fajnie, że szczepienie udało się załatwić i ze jakoś tak ogarniasz tą sytuację
atabe a co to znaczy że masz dziwny śluz??? No musisz uważać na siebie to widzę trochę jak tykająca bomba ten woreczek
kasiamaj dobrze jej powiedziałaś, a co do kapustki polecam wychodzi pycha

Ale mam lenia nic nie zrobiłam, idę trochę ogarnąć i zastanowić się co dalej, bo jednak zalegnę na tej kanapie i porosną mnie mchy.
 
Do góry