reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

witam:-)

pospałam do 10, pogoda do d.... i może jesze jakoś by było, ale mnie wk.... wszyscy od rana, a konkretnie D i jego mamusia:wściekła/y: D nie w sosie od wczoraj i po wk.... telefonie o niczym tak przyjechał do domu załagodzić sprawę, że go wywaliłam za drzwi:wściekła/y: a mamusia nie lepsza- wczoraj na wspaniałej wizycie (jeszcze sama D ciągnęłam, żeby jechać i ją rozerwać troszkę, bo sama siedzi), na której po raz enty usłyszałam, że nawet 2 tygodnie przed porodem może się okazać, że jednak chłopiec ( bo jej tak wróżka powiedziała:szok:), a potem padła fantastyczna propozycja imienia dla małej-Jagienka, bo to takie słodkie:no: więc powiedziałam, że wolałabym uniknąć pretensji na całe życie ze strony mojego dziecka!!! A dzisiaj cd- sms z propozycjami zajebiaszczymi : linda, luiza i coś tam , z komentarzem, że znając nas pewnie i tak będziemy na nie - no k.... proste , że tak:wściekła/y: po godz telefon, że takie piękne łóżeczko wypatrzyła, różowe, baldachimy sraldachimy-więc, też mówię, że nie-bo już mam inne wypatrzone, ale oczywiście takie piękne ło boże:wściekła/y: chyba wezmę kija i pójdę na miasto wyłądować swoją złość, bo mi łeb eksploduje!!! sorki, że tak z grubej rury, ale taki dzień wspaniały mam jeszcze mała się słąbo ruszała od rana, ale jak się mamuisa podminowała, to zaczęła kopać- chociaż tyle:-)
kasiamaj no mój chciałby być leśnikiem, bo to miłośnik natury:-)
Ewcik ja kupiłam w carrefourze za 20 zł, ostatnio widziałam że są za 25 chyba-kolorowe , fajne
patipaula to masz odświeżone umiejętnosci praktyczne:-)
Vanilka na te nóżki Twoje biedne, to może taki masażer do stóp by pomógł z bulgotkami? ja mam taki, właśnie D przytargal z piwnicy i będę moczyć, jak mnie po całym dniu pracy nóżęta bolały, to przynosił mi wielką ulgę
louise dobrze, że sensacje póki co przeszły ciśnieniowe:-)
anetka w realu zareklamuj- weź wydruk z konta i paragon, ze zpałata gotówką była, albo do banku-jak mbank, to raczej na infolinię musisz zgłosić
kama chyba w 38, ale gin od USG mi ostatnio powiedział ( w zw z tą moją szyjką), że oby do 34 tyg i już nie ma dramatu jak się urodzi wcześniej
perla super, że jest lepiej:-)
 
reklama
ewelad oj skąd ja znam tą historię z imieniem...u mnie teściu ma fazy...on by chciał Gabrysie a mi się to zaraz z Ryszardą, Rysią kojarzy...i jestem totalnie na nie. A jak mnie widzi to mówi, że Gabrysia przyszła...no tak mi to ciśnienie podnosi...więc mu powiedziałam, że na pewno Gabrysi nie będzie bo mi się nie podoba...więc teraz Dorotka, Zosia...coś tam jeszcze było...tak czy inaczej wkurza mnie tym swoim zachowaniem strasznie, nawet się wczoraj z M o to ścięłam bo on tylko zażartował, że pojedzie do urzędu i da na imię Gabrysia...myślałam, że go uduszę....a u nas imienia dla córci dalej nie ma...mamy totalnie odmienne gusta z M...
perla jak dobrze, że u Ciebie lepiej.
 
kurna, napisałam już 4 strony referatu, a to jeszcze nie koniec:dry: niestety, nie dokończę tego teraz, bo zbieram się powoli na szkołę rodzenia..a tak okrutnie nie chce mi się wychodzić na tą paskudną pogodę- brrrrrr..

dziewczyny, co do wieku ciąży donoszonej- niektórzy lekarze uważają ciążę za donoszoną w 36tyg, inni 37 tyg.. tak też się uczyłam tego;-) 38 tydzień to już dawno donoszona ciąża:tak:

perla kochana cieszę się, że już lepiej.. a ruchy Malutkiej normalnie czujesz?
 
Perla - dobrze, że już lepiej, bo się zamartwiałyśmy

Jedyneczka
- a jakie mebelki zamówiliście?

Ale pogoda, nic normalnie się nie chce :(
 
wróciłam -tadammmmm :-D:-D:-D:-D
zakupy udane :tak:-i pogodowo też sie wyrobiliśmy przed deszczem.
kupiłam dziś Kubie bidon w stonce -sam sobie wybrał.(cena coś ok 9zeta) nawet fajny ze sznurkiem na szyję.:szok::-D

na razie u nas nie pada.i niech tak zostanie.

dziś robię karkówkę z worka...:-D-i włala.....obiad gotowy.:-D:-p

Jedyneczka-do masażu...hmmm...chyba erotycznego :-D:-D:-D oni w pełni sił...to sie sami wymasują elegancko :-D:cool2:-ale dzięki za fajny pomysł.:tak:
Perla-cieszę sieze masz się lepiej.
Tiffi-no to jesteśmy we dwie do tyłu....hehehehhe:-);-) fajnie że masz ubranka -ja też dostałam dla synka jak był malutki po dzieciakach J brata -to dużo odciąża finansowo :tak:
Mysza-co..nie lubisz pogawędek z teściową...:-D:-p
Eweland-ale miałaś jazdę,nie dziwię się że z kijem na miasto chciałaś ruszyć :-D:szok:
co do miłośników natury-to mój miał taki zapęd od małego :tak::happy2:
Ania-pestka-u mnie podobnie z wiercącą stópką w wątrobę
Louise-obyś miała rację z tą poprawą pogody...bo mnie krew zalewa...
nie przynudzasz...dasz radę z opieką nad maluszkiem,tęż tak miałam..zobaczysz...wszystko samo przyjdzie.:tak:;-):-)
Kropa-udanej wizyty.:tak:
Patipaula-udanych zakupów.;-)
Ewcik-to wyruszaj na zakupy torb szukać :tak::-):-p
Vanilka-oby sprawdziły się te prognozy.
Aneta-oby wszystko udało się wyjaśnić i żebyście odzyskali kasę.
Maruśka-tobie też zdrówka.
Kama-nie szalej z tymi porządkami -co do ciąży donoszonej-to ja słyszałam że 2 tyg przed terminem i 2 tyg po terminie to jest terminowo.
mój synek urodził się w 38tyg. i wszystko było ok!!! :tak:

uffff....ale sie naklikałam.... :-D:szok::-p
 
perla dobrze ze u ciebie lepiej,kazda z nas sie tu o ciebie martwila!!!

tiffi ciesze sie ze cukier w normie,u mnie tez nawet dobrze sie trzyma,wczoraj nawet loda zjadlam i tragedii nie bylo wiec nie jest zle

ewlad,ania pestka moja wspaniala tesciowa ostatnio powiedziala ze moje dziecko kiedys bedzie mialo do mnie pretensje o imie ktore zesmy dla niej wybrali,gdzie np. Malgosia to takie piekne,proste imie-moze i racja ale nie jak sie ma tesciowa o takim imieniu!!!!


a ja czekam na wiadomosc ze szpitala,moja bratowa ma dzisiaj cesarke i do dzisiaj nie znala plci dziecka,ale ja ciekawa jestem:p
 
Ostatnia edycja:
kama, ania_pestka fajnie, że nie jestem sama:-) moja teściowa niby zawsze zaczyna od: nie żebym wam coś narzucała- już jak to słyszę, to mną targa:-) dla mnie sprawa jest prosta: teściowe już swoją szansę popisania się kreatywnością przy wyborze imion miały przy swoich dzieciach, a my przecież nie jesteśmy upośledzone i same damy sobie radę- czyż nie? no !! także jak będę chciała, to dam Eufrozyna czy jakiś inny jakże piękny twór i to moja sprawa:-D
 
ewelad oj kochana nawet nie wiesz jak bardzo sie z toba zgadzam,to moje dziecko i moja sprawa jak dam mu na imie a ze jej sie nie podoba trudno,mnie tez sie nie widza imiona jej dzieci:-)czasami wsadzilabym jej petarde w doopsko i wyslala w kosmos!!ja to przynajmniej mam takie szczescie ze mieszka ode mnie jakies 750km:-D
 
reklama
Kama to daj znać co się bratowe urodziło-a na co stawiasz??i wklejaj to piękne zdjęcie z avatara na nasze.....
 
Do góry