reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
Ja też słyszałam, że ciąża donoszona to 38 tydzień:tak:
W ramach polepszenia humoru wywaliłam wszystkie rzeczy M do kartonu...płyty,kable...i zrobiłam wreszcie miejsce na kosmetyki i takie podręczne rzeczy dla dzidzi:tak: no i posegregowałam sobie kolorystycznie pranie dla dziecka...i wyszło mi w sumie 7 pralek:eek::eek::eek: ale i 3 komplety pościeli i pokrowiec z fotelika i z wózka, i okrycia kąpielowe, rożki...no i ubranka piorę tak gdzieś do 68 rozmiaru włącznie...masakra jakbym miała bliźniaki urodzić...no i humor ciut lepszy...pomidorówka na obiad już jest, jeszcze planuje budyń z polewą malinową i na tyle dzisiaj gotowania...a teraz w planach lista zakupów z apteki, bo dzisiaj składam zamówienie i już będę spokojniejsza bo będę już miała wszystko i do szpitala i dla dziecka:tak:
 
Witam w ten obrzydliwie mokry dzień:wściekła/y:

Vanilka
współczuję tego bólu :no: Nie ma rady musisz ograniczyć chyba wędrówki:sorry2: na szczęście u Ciebie już nie długo tej męczarni;-)

madzik ja tez nie noszę, jedynie do jazdy samochodem od kiedy uznałam że jadący przede mną rowerzysta w czerwonej koszulce to lizak policjanta:-D

kasiamaj
może pościel z jajem ?:tak:albo aparat do masażu :-);-)

ewcik ja chyba po 35 widziałam w carrefor :sorry2:

patipaula chciałabym taka kondycję po jak ta koleżanka :tak:

aisim to dobrze że u was oki;-) a ta laska to ja też nie wiem skąd się takie biorą królewny :no:

Vanilka ja mam nadzieje że znów twoje prognozy się sprawdzą bo ja mam już z 30cm wody w piwnicy:wściekła/y:

ania-pestka
ja tez mam humor w d.....e jak spojrze choć za okno na ten deszcz a co dopiero jakbym wstała o 5ej :-p może jutro nam sie poprawi ;-) ja wstaję ostatnio na raka znaczy tyłem , wypinam zad i podnoszę się na rękach a potem podpieram ręce o uda az do wstania i M stwierdził że wyglądam wtedy jak zapaśnik sumo :dry: Z M dobrze Cię rozumiem, swoje się nabeczałam nim się zmobilizował :dry:

louise ja tak śpie od dawna z poduchą między nogami bo stanowczo tak mi lepiej tylko M marudzi że bąki pewnie w nie puszczam a potem od się głowa do tych jaśków przytula :-D no ja pierwszy miesiąc to byłam przerazona wszystkim , nie przecze, miałam książki i nic poza tym, ani forum ani nic :-p mamy nie chciałam pytać zbytnio bo duzo się zmieniło przez te lata w pielęgnacji dzieci, teściowej tym bardziej :-p ale po miesiącu było coraz lepiej a zresztą jakby co to jestesmy my:-) a rocznica nie umęczyłam się wcale bo tylko masza gdzie grzecznie a eks w ławeczce siedzielismy a potem do domu. Nie zapraszałam nikogo bo nie mam jak :no: w kuchni ledwie jest dla 4 osób jak siąść i się przecisnąc wogóle bo w pokojach rozpiździel:-p Emi kupiłam super okularki, jak się wsciekała i zapierała tak kiedy je przymierzyła to sama wpadła w zachwyt :-) u kolegi M kupilismy i zamiast 250 zapłaciłam 140zł więc jestem bardzo rada :-) mebelki zamówione i do tygodnie mają być i jeszcze karnisz z nierdzewki do Emi kupiłam :tak: ja odpuściłam tez zajęcia jedne przez remont, o karmieniu akurat ale w tym tyg. chcę być bo jutro z lekarzem o znieczuleniu jest a w czwartek poród a że mogę ćwiczyć to tym bardziej bym chciała iść ale będę musiała tescia jutro poprosić:sorry2: a teblety odstawiłaś, dzwoniłaś do ginka? o czytam że popiłaś napoi pobudzających sporo :shocked2: no to może faktycznie się skumulowało :-p z ta alergia chyba lepiej przyzwyczajać, kiedys b ył zakaz glutenu do chyba 9 miesiaca a teraz od 5 miesiaca trzeba dziecko przyzwyczajać własnie :eek:

pati ja pisałam wyżej nie narobiłam się nic bo nic nie szykowałam z braku warunków :sorry2: tylko sie nagimnastykowałam w kościele klęknij usiądź wstań, dawno nie miałam tyle ruchu :-D

cynamonka to faktycznie plus bo ja gdyby nie robili sama bym sobie zaaplikowała lewatywke coby niespodzianki nie było :-p

louise nic strasznego ta lewatywa, więcej szumu niż to warte :-p a poducha ? zwykła też będzie dobra do karmienia albo jasiek, w sumie na początku małą w rozku będę karmiła jesli na siedząco więc jasiek pod ręke wystarczy:tak:

madzik
myślę że pogoda nas tez dobija , oby do czwartku jak zapowiada Vanilka będzie słonko ;-)

ania o widzę że już coś wskurałaś, szkoda że trzeba się łzami zalać żeby im do rozsądku przemówić :dry:

justaa fajnie że remoncik ku końcowi ;-) ty bez zmian ze szpitalem do porodu? ja pytałam o ta 2ke szwagierki i bardzo ze szwagrem chwalą, rodziła tam 1,5 roku temu.
No i chodze do tej szkoły i poznałam 2 bardzo miłe połozne co też oswoiło trochę mój lęk ;-)

Vanilka
ale masz fajnie z tymi ustami i to bez botoxu :-D hm a może coś innego w nocy robiłaś :-D

aneta ale d...pa z tą płatnością, tylko kłopot teraz :wściekła/y: a czemu wam zalewa ? :eek:
u mnie dzis maluja a u Emi od podłogi tez plamy bo mamy juz zalana piwnice a fundamenty będziemy osuszac i zabezpieczac dopiero jak się ciepło zrobi więc nie wiem czy to zamaluja czy będziemy czekać :wściekła/y:

madzik
oj to chyba twój tata będzie miał z lipcówek tez pare klientek :-D ja pewnie pierwsza bo najstarsza:-D

Laseczki tutaj sa aranzacje pokoików młodziezowych ale może znajdziecie natchnienie i na pokój dla maluszka :-)

Pokój nastolatków - Galerie w DECCORIA.PL - meble,pokój nastolatka,wnętrza,WYSTRÓJ

Mój M pojechał po pompe bo zalało nam piwnice a tam jest piec przeciez na prąd który teraz musi chodzić bo remont i musi schnać wszystko, więc wodę trzeba wypompować bo jeszcze bym poszła popiół odgarnac i by mnie kopneło na amen :dry: kolejny kuźwa wydatek potrzebny jak dziura w płocie:wściekła/y: M ok. 13ej wyjeźdża na targi i wraca wieczorek w czwartek a ja tu sama z remontem i zalana piwnicą eh. Może skończą dzisiaj :sorry2: byłoby super tylko teśc jakis wymyslił wywietrznik z dużego pokoju a tam będzie łóżeczko stało, M mówi że nie wie o co chodzi i ja mam o remoncie z teściem gadać, facet cholera :-p Ale fajny jest gdzieś od tygodnia,nawet ostatnio go lubie:-D a jak wyjedzie to się chyba rozkocham w nim na nowo :-D
 
dziendobry dwupaczki! :-)
chyba te wszystkie cieple slowa od Was i troska mi pomogly bo od wczoraj czuje sie o niebo lepiej... ;-) brzuch mnie juz nie boli i plamienie jest takie tyci tyci, leciutenko tylko sluz po nocy zabarwiony... :tak:
fakt ze M mial weekend wolny i wyreczal mnie we wszystkim :-D
zycze wszystkim milego dzionka i poprawy pogody :tak:
 
perla dobrze ,ze juz lepiej!!!!
nie wiesz gdzie mozna kupic przez neta ten sab simplex??zebym mogla funtami zaplacic ??
 
Cholera jasna....
Napisałam długiego posta i coś kliknęłam i nic nie zostało brrrrr
Przeczytałam co u was, ale napisze krótko
Ogólnie widziałam, że wiele z was cierpi na dolegliwości
perla nie dobrze z tym krwawieniem, mam nadzieję, że się poprawiło odezwij się
vanilka mam nadzieję, że ten ból nogi to tylko jednorazowy wybryk
louise w SR mówili o omdleniach, że się zdarzają jak leży się na plecach, ale rozumiem, że ty szłaś, może mały ci na coś nacisnął - dopływ powietrza ci odciął
tweenie masz konto na ebayu? Rzeczywiście tam jest dużo taniej
aneta ja też mam postanowienie, kompletować rzeczy. Jedź do banku pokaż odmowę wydruk i powinno być ok
maruśka fajny sprzęcior, ja kiedyś pracowałam przez rok w firmie motoryzacyjnej, mam słabość do motocykli co prawda bardziej ścigaczy, ale to słabość platoniczna
magdzia rozumiem, że to dobra cena te pampersy
kasiamaj u mnie też wszystko w lesie znaczy z przygotowaniami, nie jesteś sama
oliwia dobrze, ze u ciebie wszystko ok
emih luzuj się luzuj
aisim
dobrze, że u ciebie wszystko ok
kropa co do diabetologa to mój powiedział że wystarczy dieta, insulina dopiero od momentu jak by wyniki się powtarzały na czczo więcej niż 90 a po posiłku godzinę powyżej 140 to wtedy a tak nie mam, trzymam dietę
louise można jeść mozzarellę, byle nie była z mleka niepasteryzowanego
ania pestka płaczesz bo za oknem też ciągle leje, więc solidaryzujesz się z pogodą
kama 37 tc to ciąża donoszona - wieści z SR i książki (czasem mówią że 36tc) - moja ginka mówi, że w 36 już często jest donoszona (zwłaszcza jak ma się cukrzycę), ale generalnie 37tc to obowiązujący jak czytałam w gazetach i książkach i na Sr mówili
jedyneczka ach te remonty
U mnie weekend ok. Odwiedziłam brata, bratowa dziciaki, było bardzo miło jak zawsze. Przebrałam z bratową ciuszki po jej dzieciaczkach, małych wyszło pół worka a 3 duże wroki czekają jak się przeprowadzimy i mała będzie miała powyżej 80cm. Cieszę się, że mi jednak trochę odpadnie kupowania tych ubranek, ale jeszcze muszę sporo kupić. Poza tym całkiem nieźle dieta cukrzycowa mi wyszła w weekend. Co prawda teściowa zrobiła żeberka, ale ja zjadłam jaja sadzone. nawet zjadłam w weekend kawałek ciasta więc nie było jakoś tragicznie no i najważniejsze zjadłam sałatkę owocową w której były truskawki (pyszne słodziutkie jak nie wiem) i cukier wyszedł mi ok :-) Byłam u mojej przyjaciółki i dostałam od niej jakieś wkłady poporodowe - przynajmniej tego nie będę musiała kupować. Pogoda do d... więc siedzę dziś w domu. Dziś zmierzę się z pomidorową na obiad (mam nadzieję, że mnie nie zacukrzy). Przede mną pracowity tydzień, mam plan zrobienia listy czego mi brakuje (łatwiej byłoby zrobić co mam).
 
reklama
dzień dobry !!!
Nadrobiłam Was troszkę. Ogólnie u mnie to samo, co i u Was. Chyba z wyrka nie wyjdę, bo nie widzę sensu. Skoczyłabym tylko szybko do sklepu po mleko i budyń, bo mnie naszło.
M biedaczek w pracy - jak go podziwiam, ja to się lenię strasznie. Nawet nie wiem, czy umiałabym podnieść tak wcześnie poopsko z wyrka.
Teściowa dzwoni :/... boszzzz tej to się chyba nudzi...
 
Do góry