reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Witam :-)

Juz wrocilismy z kina cala familia. Dziewczyny zadowolone, zaraz bede sie szykowac na imprezke trzeba torbe spakowac bo przeciez na noc zostajemy.

madzik1980 ja mam dzis 88 cm na wysokosci pepka w najszerszym miejsciu, ale przez ostatnie dni bylo ciagle 91. Miłego imprezowania:-)

jedyneczka Same imprezki przez ten weekend. Tobie zycze milego imprezowania jutro.

Mysza1984 Tez uwazam ze nie ma co przesadzac z tymi zakazami. Ja jak mam ochote to jem to co chce np. smazona watrubke z cebulka

tiffi1 Miłego wypadu zycze:-)

louise ja jakos spokojnie podchodze do tej ciazy. Uwazam ze jak raz w tygodniu umyje umywalke i wanne tym zoltym spryskiwaczem W5 to nic sie nie stanie. Wczoraj to juz ostatni raz mylam wanne bo juz ciezko, od tej pory M bedzie myl.
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny, przedstawiam Wam Bohaterską Dziewicę!
Od wczoraj zamieszkała w naszym ogródku, jupi!
 

Załączniki

  • Virago 001.jpg
    Virago 001.jpg
    37,4 KB · Wyświetleń: 31
cześć dziołszki:-)

D wybył na strzelanie-tak ładnie prosił, że nie mogłam mu odmówić:-) więc jestem sama z piesiem, po południu moze do kuzynki skoczę, a teraz ogarnę trochę masakrę, którą D zostawił wychodząc ehhhh biedne Wy wszystkie z tymi nocami nieprzespanymi- ja wciąż nie mam tego problemu- śpię jak dziecko

anetka ja też od tygodniA jakiegoś czuję presję, że żadnych konkretów nie mam, ciuszki nie przygotowane, a jak się zacznie wcześniej?? ta myśl mnie nie opuszcza, więc od poniedziałku też ruszam z praniem:-)
Maruśka po prostu czad!!! gratulacje!!!
 
Hej :-)
Byłam dzisiaj z M w Tesco, kupiliśmy wielką paczkę pampersów (108 sztuk) New Baby za 49 z kawałkiem i żółtą cienką czapusię dla naszego Maleństwa :-):-) już jestem zadowolona.
Dodatkowo zakupiłam farbę bez amoniaku o kolorze Kasztana i zaraz idę se włosy farbnąć bo odrosty i wypłowiałe kłaki takie, że szok :szok::szok:
Potem pospędzam czas z M bo jutro znowu w pracy będzie więc trza się nacieszyć ;-);-)
 
Hej :-)
Byłam dzisiaj z M w Tesco, kupiliśmy wielką paczkę pampersów (108 sztuk) New Baby za 49 z kawałkiem i żółtą cienką czapusię dla naszego Maleństwa :-):-) już jestem zadowolona.

A w którym tesco byłaś?Ja jak ostatnio na dąbrowie byłam to w przecenie były tylko 2 a ja na bank będę na początku dużo 1 potrzebowała.
 
dziendobry dziewczynki!
potem Was nadrobie, ale narazie powiem tylko krotko ze bylam znowu w tym szpitalu bo bylo coraz gorzej, wiecej tej krwi i podbrzusze boli, spina sie itd. ale oczywiscie nic nie wskoralam i jestem zalamana i ryczec mi sie chce z bezsilnosci na ich podejscie... jedyne co zrobili wiecej to pobrali wymaz do badania i na wszelki wypadek przepisali "Clotrimazolum"...
milego dnia...
 
Witam was dziewczynki:)
Perla moze jednak warto zadzwonic do jakiego szpitala w pl i sie zapytac co masz robic?? rzeczywiscie podejscie tam jest straszne.
No ja na szczescie mam juz prawie wszystko poprane i poprasowane. Wlasnie zabieram sie zaraz za prasowanie reszty ciuszkow i synka:)
Jedyneczka to juz blizej konca niz dalej ale to dobrze:)

Uciekam dziewczyni jesc obadek pappapa
 
hej laski:-)

ja dopiero do domu wlazłam.. byłam dziś otworzyć mieszkanie tym robotnikom, potem do leroy po geberit, potem do mamy, potem z powrotem zamknąć mieszkanie po robotnikach, potem jeszcze raz do leroy oddać takie kolanka do łazienki, potem jeszcze raz do mamy i autobusem do domu ... ufff... w końcu usiadłam..

tweenie ja też dziś całą noc nie spałam, bo M był na imprezie z pracy i jakoś tak podświadomie czuwałam...
co do tego występu, to super się ruszają te dziewczynki, ale są tak wyuzdane w tym, że aż strach...

maruśka dziewica super- należy do Klubu Szalonych Dziewic?:-D

perla normalnie trafia mnie, jak piszesz o tym cholernym szpitalu:wściekła/y: zabić takich to mało.. kochana, może warto jednak zapłacić i iść prywatnie?:baffled:bo to naprawdę robi się niepokojące..
 
reklama
perla nie wiem co napisać, żeby Cię jakoś pociszyć- na niewiele się to zapewne zda, ale trzymam kciuki, żeby się poprawiło i może rzeczywiście warto pojechać do tego polskiego gina w Londynie? ale jak czytam o tym podejściu w szpitalu, to po prostu krew zalewa- co to ***** jest za kraj i lekarze?? gdzie jakaś empatia i zdrowy rozsądek-po prostu żenada i tragedia

ja spadam do kuzynki urżnąć sie bezalkoholowym karmi:-D potem dołączy do mnie D-czyste szaleństwo
 
Do góry