reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Ja tylko powiem dobranoc ,padam po dzisiejszym dniu ..tak mnie nogi bola ,ze zapewne bede sie krecic z godzine czy dwie nim usne ...
Do juterka..:tak:
 
reklama
Ja po imprezce, pojadłam jak dziki osioł:-D

perla jakieś nieprawdopodobne aż się wydaje ich postępowanie:wściekła/y: czym w ogóle tłumaczą dlaczego tak się dzieje skoro objawy się nasiliły jeszcze? i co ma do tego lek na infekcje grzybiczą:szok: zadzwoń do polskiego szpitala może faktycznie. Ja mam nadzieję że wiedzą Ci lekarze co robią w sensie że nic złego się nie dzieje jednak:blink:pisz na bierząco bo się martwimy o was:sorry2:

maruśka no niezłe cacko;-)

cynamonka
to już mały mężczyzna;-) nie wybawisz się jak pojedzie z wami a myślę że jest na tyle duży że spokojnie może zostać u babci, kiedyś musi być ten pierwszy raz:-)

Zmykam bo jutro rocznica komuni a ja jeszcze musze rano na strychu znaleźć Emi białe trzewiki co nie będzie łatwe:dry:
Dobrej nocki bez skurczy, nudności ucisków itp:-p
 
Witam witam!!
Jestem dzisiaj pierwsza ;)))-ale nawet pospalam-oczywiscie z przerwami ,ale nie było źle.
Jedyneczka to imprezowy weekend masz :))
Ja po wczorajszej wyżerce marnie się czułam-ciężkość na żołądku i zgaga.Dzisiaj coś lekkostrawnego pojem -przynajmniej się postaram.
U nas leje -zaczęło w nocy i pada na maksa-dzień na leżenie w łóżku
Miłej niedzieli dla wszytskich!!
 
Witam kochane Brzusie!!!
Ja mam ciąg dalszy leżenie w szpitalu...Mała rusza się teraz za dwoje..Chyba przeczuła,że narobiła Mamusi strachu i teraz to nadrabia..Zaraz będziemy miały podłączone KTG do brzusia i będziemy słuchać serducha Małej i liczyć kopniaki;-)...Ale mi się dzisiaj ciężko oddycha,to chyba przez te powietrze w szpitalu...
Miłej niedzieli Wam życzę:-D:tak:....BUZIACZKI
 
A w którym tesco byłaś?Ja jak ostatnio na dąbrowie byłam to w przecenie były tylko 2 a ja na bank będę na początku dużo 1 potrzebowała.

Ja też byłam na Dąbrowie bo mam najbliżej ale wzięliśmy 2, bo 1 nie robią w większych paczkach, tylko po 43 sztuki. A że 1 a 2 różnią się tylko kg to wzięliśmy te z promocji:-):-)

perla jejku ręce opadają:szok::szok: 3maj się Kochana, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, ale faktycznie Clotrimazolum ja teraz też dostałam ale na infekcje grzybiczą, dziwne, że dali Ci to na krwawienie, może telefon do jakiegoś polskiego szpitala i zapytanie co masz robić Cię uspokoi??

Ja jestem szczęśliwa bo znaleźliśmy pieniądze na spłacenie roklinii co daje nam chyba większe szanse na otrzymanie kredytu :tak::tak: teraz już musi się udać, już mi się śni to zarezerwowane mieszkanko, jak krzątam się po wymarzonej kuchni i chodzę na spacerki z M i naszym Maleństwem po pobliskim parku, jejku ja normalnie będę żyła w stresie do momentu decyzji o kredycie:szok:
 
dzień dobry !!!

Życzę wszystkim udanej niedzieli. Pogoda nie rozpieszcza, ale przynajmniej można z czystym sercem piżamować :-D
Czy ktoś mnie zaprasza dziś na obiad?
Ciao ;-)
 
hejka
chyba wszystkie piżamujemy i leżakujemy,bo pustki tu dzisiaj:-)
wstałam tez niedawno, po południu jedziemy na urodziny do chrześniaka
obiad dziś marny,zupa pomodorowa ze wczoraj,więc mysza wybacz;-)
miłej niedzieli
 
czesc dziewczyny

ja sie tylko odmeldowuje bo wczoraj mialam jakies potworne przygody i dzis tez bez rewelacji. w skrocie wczoraj nie moglam stac na nogach bo w momencie ciemno przed oczami i omdlenia. zaczelo sie w oszolomie- a M akurat poszedl gdzie indziej. musialam siasc na ziemi. i potem w aucie i w domu jak tylko wstalam. plus kolatanie serca i uderzenia goraca-cala buzia szyja i dekolt czerwone. nie wiem od czego ...czy to cisnienie czy co...a moj lekarz akurat wyjechal i bedzie pod koniec miesiaca dopiero-akurat na moja wizyte. boje sie czy to nie jakas gestoza czy inne gó...no :dry: wiec ide sie dalej polozyc.

perla
wspolczuje kochana! no to zadzwon doraznie do szpitala w pl a jezeli do pon nie mina ci te objawy to odzaluj ta kase i idz prywatnie. to nie sa juz zarty. trzymam kciuki zeby przeszlo Ci to wszystko. wychodzi na to ze to na tle newrowym sie zaczelo (o Twoja mame) tak jak moje skurcze i jedyneczki. wiec ta sytuacja patowa jeszcze tylko pogarsza twoj stan-nerwy to ostatnie czego Ci teraz trzeba.

jedyneczka udanej rocznicy-zeby choc humory byly sloneczne skoro pogoda nie dopisuje

mysza ja Cie dzis zapraszam na obiad :-) jak cos zostanie oczywiscie-bo M robi calzone :-)

reszta dziewczynek
milego dnia wam zycze :tak:
 
reklama
Cześć dziewczyny:-)
czytam i czytam i widzę że temat przewodni to skurcze, bezsenność, złe samopoczucie i nieprzyjemne (albo groźne???- Perla, Louise) dolegliwości dodatkowe :baffled: Kurcze, Perla- takie krwawienie, ty gdzieś z tymi angolami pod opieką- masakra!- jestem zdania jak dziewczyny- ratuj się jakąś inną konsultacją! Louise- to samo- przecież jeśli masz takie same stany omdleniowe, to chyba nie chcesz do końca miesiąca czekać? Może jednak ten lek nie wpływa na ciebie korzystnie?! :baffled: weźcie sie za siebie dziewczyny, bo z opisu brzmi groźnie... :cool2: U mnie wyraźna poprawa jak u mamy zostałam i faktycznie coś w tym jest że schylanie i siadanie- jedno, ale stres DUŻE drugie :sorry2: Jeszcze tydzień bimbania mi zostało, więc może pociągnę do końca- nie myśląc o całym bałaganie życia codziennego w domu! :tak:

Cynamonka, Pomysł o pozostawieniu synka u mamy, jesli masz szanse spróbuj w terminie "O" tj jakaś wcześniejsza nockę (kiedy wesele?) Moja córa miała 3 latka i 2 miechy jak została po raz całkiem pierwszy bez mamy u babci (i to na 3 noce) i było ok:tak: Powiem szczerze że chyba teraz po roku byłoby trudniej niż było wówczas....

Kasiamaj- witaj, na kiedy masz termin, bo chyba nie doczytałam?

Jedyneczka
- NIECH ŻYJĄ ŻYJĄ NAAAAAAAAAAAAMMMM :-D

Mysza, no ja ym Cie do mamy zaprosiła- teraz to dopiero przytyje tak mi tu dogadza- zgaga nonstop :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Anetka- miłego popołudnia bez zbytniego forsowania życzę :tak:

Oliwia- ale dlaczegoż ty w szpitalu wylądowała t tez przeoczyłam, tak t jest jak się nadrabia po tygodniach... Mam nadzieje ze wszystko i u Ciebie będzie dobrze!

Maruśka- niezła bryczka :-)



Ja ta jak wspomniałam luzuje sie u mamy, jem, czasem trochę naczyn pozmywam, pochodzę z córa na spacer i do piaskownicy i kłopoty brzuszkowo- skurczybykowe przeszły. M trochę zły z mojej egoistycznej decyzji, a mi najwidoczniej łono natury (choć deszczowe) i brak czarnych myśli dnia codziennego korzystnie wpływają na samopoczucie :tak:

Ps. jakby ktoś chciał spróbować- znalazłam promocję nustelli- zobaczcie...
Mustela 9 Miesięcy - Opis akcji


MIŁEGO DNIA WSZYSTKIM :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry