reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2010

uuuuuuuuuuuuuuuu kochanie to musiał cie niezle wku.....c,no trudno skoro sobie zasłużył to kara musi byc.zauwazyłyscie jak ostatnio w mode weszła zupka chinska no u mnie jeszcze cztery leza ciekawe kiedy znów konsumpcja,tylko spokjnie skarbie bo tez cie zacznie brzuszek bolec tak jak mnie
No wlasnie smialam sie sama do siebie jak zaczol robic ta chinska :-Dodrazu o Twoi pomyslalam :tak:
Juz sie nie denerwuje robie swoje i nie odzywam sie ..
 
reklama
No wlasnie smialam sie sama do siebie jak zaczol robic ta chinska :-Dodrazu o Twoi pomyslalam :tak:
Juz sie nie denerwuje robie swoje i nie odzywam sie ..
i tak trzymac,za iles tam jak wam przejdzie pogadacie i nawet fajnie sie pózniej pogodzic,a wiesz ze nic na siłe.podobno kłutnie nieraz poprawiaja zwiazek ale nie wiem czy to prawda
 
uff przebrnełam w końcu na tym wątku:happy2:

Na poczatek witam nowe lipcuweczki

Dziewczyny oby te wasze nieprzespane nice juz sie zakończyła, ja tam nie chce zapeszyć ale na razie śpie dobrze.

mammi życzę aby szwagier szybko się wyprowadził, ewentualny urlopik sie udał i żebyście sobie wypoczeli, nie zazdroszcze takiej sytuacji, ja chyba bym nerwowo nie wytrzymala

madzik ja mam takiego rogala i jest naprawdę super zarówno podczas ciązy jak i karmienia, a teraz maluda uwielbia na nim się kłaść i zasypiać.

patipaula współczuje fatalnego prania, dzisiaj jest chyba jakich pech... dzień.

atabe niech tata wraca szybko do zdrowia !!! a Ty nie denerwuj się napewno będzie wszystko dobrze

kama nie myśl o tym zgrzytaniu zębami, praktycznie kazda dolegliwośc świadczy o jakimś pasożycie, jak się chce to sie wynajdzie. Ja też kiedyś mialam takie schizy i uwierz żźe znalazłabym prawie kazdy rodzaj. A jak sobie obejrzałam film o pasożytach to juz wogóle wszędzie je widziałam. Masakra, tylko się nie wkręć !!

Co do bóli podbrzusza to ja właśnie tez je dość często miewam, ale gin mi powiedział że jeżeli brzuch nie robi się twardy to mam być spokojna i się nie denerwowac bo to normalne.

A ja dzisiaj dzień ogólnie kiepski od rana latałam po skarbówce, byłam zanieść moje zwolnienie ale chole...baby mi nie przyjeły bo 1 na zwolnieniu za bardzo im 2 przypominała :wściekła/y: musialam odsyłać jeszcze zwolnienie do mojego gin żeby poprawił.
Do tego wszystkiego dzisiaj wycierałam podlogi i jak przenosilam wiadro z wodą to pęklo i cała woda mi sie na podloge wylala :wściekła/y: myślałam że wyjde z siebie

Później przyjechal M z pracy i mi malą obudził :wściekła/y:
A na koniec tego dnia :wściekła/y: jeszcze kolęda. Ksiądz miał szczęście że dlugo nie siedzial by jeszcze bym się na nim wyzyla
 
Jeszcze mi się coś przypomnialo
pytanie do mam z dziećmi
Kiedy wasze dzieci przestaly spać w łóżeczkach taki niemowlęcych ze szczebelkami ?
I mamusie z dziećmi okolo roku czy będziecie kupowac kolejne łózeczko małe czy dla starszego już może normalne ?
My chcemy kupić coś tego typu dla Nadinki ŁÓŻKO 70x160 LISTWA OD MEBLO-DEK, 2 LATA GWAR. (877632529) - Aukcje internetowe Allegro
tylko jeszcze byłam ciekawa co powiedza na to mamy starszych dzieci i jakie plany mają mamy tych w wieku Nadii
 
[FONT=&quot]My też mamy termin na 17 lipca :)

p.s. 19 lipca braliśmy ślub więc mamy nadzieję że będziemy mieć najlepszy prezent na rocznicę ;)

[/FONT]
 
malewa przykro mi ale musze cie opi.......c,co to znaczy ze ty nosisz wiadro z wodą i podejrzewam ze pełne bo inaczej by sie raczka nie urwała!!!!!!!!!!!!!!!!!!czy ty chcesz zeby do jakiegos nieszczescia doszło?łoj jakby mój M sie dowiedział ze ja cos takiego robie to bym chyba ja musiała jesc chinską ale tak na serio to naprawde dziewczyny ja rozumiem ze ciąza to nie jest choroba i sama sie nieraz do czegos wyrywam ale teraz to nie czas na to by sie tak angazowac w sprzatanie i nosic jakies ciezary.
mammi martwie sie o Ciebie,bo jakos nie wesoło teraz masz i najgorsze ze wiem z własnego doswiadczenia ze pewnie teraz z Ciebie kłebek nerwów,mam nadzieje ze jednak nie jest tak tragicznie.
 
dzamena masz racje, nalezy mi sie ochrz... ale nie mam nikogo blisko zeby mi pomogł. M w pracy a rodziny daleko, przeciez nie polece po somsiada, żeby mi wiadro z wodą nosił bo by sobie pomyślal że go podrywam, juz on taki jest
 
Jeszcze mi się coś przypomnialo
pytanie do mam z dziećmi
Kiedy wasze dzieci przestaly spać w łóżeczkach taki niemowlęcych ze szczebelkami ?
I mamusie z dziećmi okolo roku czy będziecie kupowac kolejne łózeczko małe czy dla starszego już może normalne ?
My chcemy kupić coś tego typu dla Nadinki ŁÓŻKO 70x160 LISTWA OD MEBLO-DEK, 2 LATA GWAR. (877632529) - Aukcje internetowe Allegro
tylko jeszcze byłam ciekawa co powiedza na to mamy starszych dzieci i jakie plany mają mamy tych w wieku Nadii
moim skromnym zdaniem mała jest jeszcze troche za mała, ja bym sie bała ze sie wychyli i wypadnie,mojemu małemu zmieniłam łózeczkona normalne w wieku 2,5 roku.
 
dzamena masz racje, nalezy mi sie ochrz... ale nie mam nikogo blisko zeby mi pomogł. M w pracy a rodziny daleko, przeciez nie polece po somsiada, żeby mi wiadro z wodą nosił bo by sobie pomyślal że go podrywam, juz on taki jest
to moze z takim sprzataniem czekaj na M albo niech on to zrobi.
 
reklama
Do góry