reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2010

reklama
OOO świetny pomysl, musze mu powiedzieć że od dzis ma jeszcze obowiązek wycierac podloge bo mi sie nie chce :-D Ale i tak musze przyznac że ostatnio cos mu sie stało, chyba go kosmici w nocy porwali i cos mu w głowie .... bo zaczął zmywać i śniadanie mi szykować :-)
 
o prosze :-) czyli wszystko sie zgadza. bole takie ciagnace to chyba moga byc. tylko skurczy sie trzeba obawiac. ale na wszelki wypadek to i w tym i w tym wypadku lepiej sie poradzic lekarza.
tiffi a ty puchniesz po tym duphastonie? ja juz feminatal odstawilam. hurrrraaaaa!!!!:-)
czy puchnę? hmmm to znaczy???
oczekiwanie podłogi no no, moja droga ja to nawet nie mam siły kiwnąć palcem, ale póki co mąż daje radę (więc trochę to wykorzystuję)
mammi (dzamena) masz rację, to nie żadne wytłumaczenie kłopoty, jeśli ktoś sięga po alkohol to dlatego, że tak chce, tłumaczenie nie ma sensu. Swoje w życiu też wiziałam i akurat ten temat jest mi znany (zbyt dobrze), jestem przewrażliwiona i wyczulona, dlatego źle reaguję na pijących facetów
atabe nami się nie przejmuj, spędzaj czas z tatą

a ja dzisiaj jakaś przymulona, trochę pracowałam na kompie, a poza tym jakoś funkcjonuję.
 
Czego to nie wymysla heheh:-)
Dziewczynki a ja juz sie bede zegnala bo jakos tak jak o 3 wstalam w nocy to do tej pory sie nei polozylam nawet a taki byl zamiar.
A i musze witaminki zmienic bo niestety jak wezme i folik i witamine to wymiotuje ;[

Kolorowych snow, moze jutro wstanie lepszy dzien.
 
reklama
Ja się dziś witam jako pierwsza:-) Czeka mnie wieczorna wizyta u lekarza, więc od rana jestem podekscytowana, myslami juz jestem po pracy:)
Życzę wszystkim miłego dnia;-)

 
Do góry