reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2010

kama nie przejmuj sie tylko idz do dentysty i zapytaj czy masz poscierane od tego zgrzytanai guzki zebow;-) Jezeli masz to wykonaj sobie szyne do bruksizmu, to taka szyna jak dla bokserow. Ostatnio moj M koledze robil takie szyny bo zgrzyta i uszkadza szkliwo, a pasozytow nie ma;-) Kurde ja nie mam nic a nic dla dzidzi:-( Chyba cos ze mna nei tak:confused:
 
reklama
justaa przynajmniej masz denta za sobą a ja muszę się wybrać bo nie byłam rok:-(

kama twój sen to z kategorii science fiction:-)Ty jakimś naukowcem jesteś albo co?:-)

geperty miło że tak Cię traktuje szefostwo w pracy, sympatyczne to. Ja też nie narzekam w sumie, idę co 3tyg. z L4 ,przynosze ciacha, robie sobie kawkę i klachamy, jak jest szef to z nim też.

oczekiwanie nie jesteś jedyna, ja też nic nie kupiłam jeszcze. Wiem że dostanę od szwagierki, to fakt, i może w byłym domu Emi ciuszki się znajdą - exs ma sprawdzić, ale sama nic nie kupiłam, jakaś taka jestem żeby nie zapeszać jednak:tak:
Z Emi zaczęłam gdzieś w 6 miesiącu kupować.
 
ja oglądam na allegro wózki, ciuszki itp albo jak jestem w jakimś markecie to też zajrzę na stoisko bobasowe :-) ale nic jeszcze nie kupiłam dopiero tak około 6-7 miesiąca zaczne kompletować wszystko.
 
reklama
kama nie przejmuj sie tylko idz do dentysty i zapytaj czy masz poscierane od tego zgrzytanai guzki zebow;-) Jezeli masz to wykonaj sobie szyne do bruksizmu, to taka szyna jak dla bokserow. Ostatnio moj M koledze robil takie szyny bo zgrzyta i uszkadza szkliwo, a pasozytow nie ma;-) Kurde ja nie mam nic a nic dla dzidzi:-( Chyba cos ze mna nei tak:confused:

czytalam wlasnie o tej szynie,przejde sie niech mi to sprawdzi.
a tym ze nie masz nic dla dzidzi sie nie przejmuj czasu jeszcze kupa przed nami, pozniej jak zaczniesz to konca nie bedzie;-)
 
Do góry