reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2010

Witam z rańca!!!!!
Tak mi się wcześnie wstało.:-)

Malewa witamy,śliczna córeczka i drugi dzidziuś w drodze,gratulacje:-)

Też miałam być dziś na uczelni ale odwołali zajęcia,i dobrze:-)

Idę zrobić śniadanko,potem porządki,coś upichcić bo mamy dziś odwiedzinki znajomych

MIŁEGO DZIONKA!!!!!!
 
reklama
Ja juz od miesiąca albo i dwoch na studiach nie bylam bo nie moge sie zebrac w sobie:/ jes mi glupio bo nie dosc ze zjazdy co drugi week to ja tak olewam :(
Tak sobie dzisiaj myślałam po przebudzeniu, że nie moge sie doczekać naszych 8 i 9 miesięcy :) jak powoli będą znikać dziewczyny z forum i wracać z dobrymi nowinami, że dziewczynka lub chłopiec :D wstawiac zdjecia bejbusiów :) ahhhhhhhh, ale jeszcze troche czasu mamy :)
 
SupciO dokładnie Cię rozumiem z tymi studiami - ja też tak mam, od 2 miesiecy olałam je całkowicie :/ a teraz już sesja, wrrrrrr

[FONT=&quot][/FONT]
 
Witam się z rana!
Ja niestety w pracy dzisiaj od 7:30 do 15:30 i mam wielkiego lenia, ale muszę się zabrac za jakąś pożyteczną robotę))

Nadrobiłam czytanie jakiś 10 stron od wczoraj - co by nie było w końcu to też pożyteczna praca!! ale mi się mix zrobił i nie wiem ile zapamiętałąm!!

Mammi - super że Ci zaproponowali te badania, może nie taka zła ta klinika skoro taką rekompensatę proponują!!
Vanillka - mam nadzieję że lot się odbędzie i nie odwołają bo pogoda do bani!! No i dobrze że będziesz miałą łaczność z nami.
Aishika - widzę że Ty dalej na bezsenność cierpisz! Pewnie dziś uśniesz na uczelni))
Przesłaam Wam jakieś 10 minut temu listy lipcówek tz to co udało mi się stworzyć z podanych przez Was danych)):-)
 
Cześć wszystkim lipcówczkom;-):happy2:

Wpadłam tylko życzyć wszystkim miłej soboty,a podróżującym czyli Vanilce i Rusałce spokojnego lotu:happy2:
Jedziemy szukać domku bo w necie nic nie udało mi się znależć.
Papatki
 
hej:-)
R.usałko udanych wakacji!
Vanilka poleciałś? mam nadzieje, ze tak i że niedługo się odezwiesz;-)
Ashika dobra kobieto ja naprawde zaczynam się o Ciebie martwić...tak nie można ciągle nie spać:baffled: mam nadzieje że dasz rade na uczelni!!!
mammi powodzeniu w szukaniu wymarzonego domku:tak:
Malewa:-) witaj !
i już nic nie pamiętam...miłego dnia, ja znowu sama:confused: mąż w pracy już 7 dzień pod rząd...
 
Hej Dziewczyny, ale produkcja postów, no no... od 10 rano powstało 28 stron, ale fajnie Was się czyta.
Też jestem rocznik "wyżowy" 82, M też, ale młodszy o 8 miesięcy (a odnośnie podobieństw, to on też rządzi w naszej kuchni, co prawda kucharzem nie jest, ale to jego hobby - więc oddałam mu ten teren bez większego bólu :))

Mysza, Perla, Tiffi - ja też jestem z Bemowa :) co prawda dopiero od 2 lat, ale już w miarę się tu zadomowiłam.
A rodzić zamierzam na Żelaznej, moja szwagierka rodziła niedawno (02.07.2009), więc równo rok temu przez wszystko przechodziła i tak idę w jej ślady, z lekarzem, szpitalem - ma zdrowego dzidziusia i ja na takiego liczę.

Kolejna dziewczyna z Bemowa, robi nam się niezła grupka.

Dziewczyny mam taką chęć na jajka na miękko, a tu niby nie wolno, ale nie wiem, bo zdania podzielone, a jajka na miękko tak mnie kuszą
 
Ja tam poprzednia calą ciąze jadlam miękkie jaja i teraz też i .. hm. Jest wszystko oki, ale niby może byc tam jaja salonella
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się z rana!
Ja niestety w pracy dzisiaj od 7:30 do 15:30 i mam wielkiego lenia, ale muszę się zabrac za jakąś pożyteczną robotę))

Nadrobiłam czytanie jakiś 10 stron od wczoraj - co by nie było w końcu to też pożyteczna praca!! ale mi się mix zrobił i nie wiem ile zapamiętałąm!!

Przesłaam Wam jakieś 10 minut temu listy lipcówek tz to co udało mi się stworzyć z podanych przez Was danych)):-)

ja nic nie dostalam:no: prosze o ponowne wysłanie:tak:
 
Do góry