reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

witajcie!!
Mi po Prenatalu było strasznie niedobrze-odstawiłam go i teraz biorę Elevit i jest dużo lepiej :)
Dziewczyny ja mam dzisiaj wizytę i bardzo się denerwuję-mam na 19 więc trzymajcie kciuki!!!

Ja włąsnie dziś wybieram sie do apteki po jakiś preparat!1
Dużo słyszłam opini ze po prenatalu dziewczyną niedobrze!!

Madzik ja trzymak za Ciebie mocno kciuki!! Wszytko napewno jest ok, ale stresik i tak jest - domyślam się!!:-)
Wróć szybko z wizyty i nam melduj!
 
reklama
cze dziewczynki! musialam przeczytac 4 strony watku (od wczoraj od 15) :szok:
Vanilka obys poleciala! :tak: brat mojego M z laska mieli wczoraj leciec z Wawy na Gatwick i lot odwolany, a przelozony dopiero na PONIEDZIALEK! niezle co?
Tiffi gdzie jestes? jak USG?
Madzik udanej wizyty! trzymam kciuki... ;-)
my nie bylismy jednak wczoraj na tym szczepieniu bo po 1 balam sie ze mlody jest jescze oslabiony po tej grypie zoladkowej (a tu nie badaja dzieci przed szczepieniem), po 2 nie chcialam zeby w urodziny mial takie przykrosci, a po 3 jakos tak slabo sie wczoraj czulam, ze przelezalam cale popoludnie i nawet nie mialam sily przy lapku usiasc... :sorry2:
prezent sie Krisowi podobal, ale oczywiscie bawi sie nim po swojemu, tzn. wali klockami w to, staje na tym itd. :-D
 
Supcio jeżeli Ci niedobrze po Prenatalu to spróbuj innych witamin dla kobiet w ciąży.To jest to samo,tylko dawki witamin mogą być inne w poszczególnych preparatach.

Ja biore metafolin i dobrze się po nim czuję,więc narazie nic nie zmieniam.Wizytę mam 19.01 więc gin.napwno powie co dalej z witaminkami.
 
perla nie badają dzieci przed szczepieniem:szok::szok::szok:Przecież to jest niebezpieczne.Mój synek ma bardzo opożnione szczepienia ze wzlędu na to,że często chorował.Poza tym jest dzieckiem astmatycznym i szczepimy go tylko w szpitalu.Raz lekarka chciała go szczepić w przychodni niecały miesiąc po ospie wietrznej.Podziekowałam i powiedziałam,że się nie zgadzam bo boję się komplikacji.Straszyła mnie karą z sanepidu,ale zdrowie dziecka jest dla mnie ważniejsze.Zmieniłam pediatrę na mądrzejszego;-)
 
I ja się witam!:-D
Madzik ja też mam dziś wizytę,tylko niestety u nas jest tak,że nie umawiam się na konkretną godzinę,tylko jadę,siadam w poczekalni i czekam na swoją kolej (a chodzę prywatnie) Tak więc wyjeżdżam ok 14 godz,wejdę do gina ok 17stej,a wrócę ok 18:szok:
Trzymajcie kciuki,odezwę się z wieczorka jak wrócę:tak:
 
madzik1980 trzymam kciuki za wizytę:tak:
perla2212 bardzo dobrze, że odpuściłaś to wczorajsze szczepienie, osłabiony organizm szybko łapie infekcje a szczepienie dodatkowo osłabia. Ja z moim synkiem miałam iść na szczepienie przed Świętami ale z racji mojej choroby idę dopiero za tydzień.
mammi no to masz od rana jazdę...ja nie znoszę takich sytuacji, w ogóle to nie lubię ani pożyczać komuś ani od kogoś...z tego zawsze coś nieprzyjemnego wychodzi...z własnego doświadczenia to wiem, a Ty się nie denerwuj i niech M wyjaśni sytuacje:tak:
 
perla nie badają dzieci przed szczepieniem:szok::szok::szok:Przecież to jest niebezpieczne.Mój synek ma bardzo opożnione szczepienia ze wzlędu na to,że często chorował.Poza tym jest dzieckiem astmatycznym i szczepimy go tylko w szpitalu.Raz lekarka chciała go szczepić w przychodni niecały miesiąc po ospie wietrznej.Podziekowałam i powiedziałam,że się nie zgadzam bo boję się komplikacji.Straszyła mnie karą z sanepidu,ale zdrowie dziecka jest dla mnie ważniejsze.Zmieniłam pediatrę na mądrzejszego;-)
no nie! daja Ci papier do podpisu, ze Twoim zdaniem dziecko jest zdrowe i na tej podstawie szczepia...
Isabell Tobie tez powodzenia na wizycie i krotkiego czekania...
AniaPestka dzieki Ci za te slowa!!!
 
Ostatnia edycja:
ania-pestka sytuacja już się wyjaśniła.Teściu sklerozę ma już niestety,ale nie pamiętam juz kiedy u nas taka awantura była.Az purpurowy się na twarzy zrobił z nerwów:-D
 
u mnie w Katowicach jest taki jeden lekarz nota bene ordynator jednego ze szpitali położniczych, który przyjmuje 2 razy w tygodniou od 16-2:00 w nocy. Wizyta kosztuje 150zł i nie ma zapisów na konkretną godzinę, jak przychodzisz i odczekasz swoje na klatce schodowej to Cię przyjmie,
Moja koleżanka chodziła do niego mąż przychodził rezerwowac kolejkę o 19, a wchodziłą ok 23!! Nie rozumiem takiego podejścia, przeciez może się ciężarna źle czuć!! A najlepsze jest to zę ma full pacjentek!:tak:
 
reklama
ania-pestka sytuacja już się wyjaśniła.Teściu sklerozę ma już niestety,ale nie pamiętam juz kiedy u nas taka awantura była.Az purpurowy się na twarzy zrobił z nerwów:-D
to dobrze, ze sie wyjasnilo... ale co sie nadenerwowaliscie to Wasze!
wiecie ze jest Nas lipcowek juz prawie 90? :szok:
 
Do góry