reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

aisim ja chodzę do zastępcy ordynatora i też zawsze są kolejki.Też nie zapisuje na godziny,więc swoje odczekać trzeba.Wycwaniłam się już bo najlepiej przyjść tak o 13.30,on przyjmuje o 14.30.wtedy czeka się tylko godzinę,bo wchodze pierwsza,jakbym przyszła pózniej to minimum 2-3 godz trzeba pod gabinetem warować.Aha!wizyta tez nie tania bo 120zł kosztuje

Coś Vanilki nie widać:confused:Pewnie jeszcze odpoczywa;-)
Spadam.Do popoludnia
 
reklama
perla ostatnio słyszałam w tv,że Baby Boom mamy w PL:tak:Wysyp dzieci jakiego nie notowano od lat:tak:Podobno kobiety z pierwszej połowy lat 80tych z wyżu demograficznego zaczęły rodzić i dlatego tyle dzieciaczków się pojawia.
Teraz już naprawdę zmykam.Pa

aisim wielkie dzięki
 
aisim ja chodzę do zastępcy ordynatora i też zawsze są kolejki.Też nie zapisuje na godziny,więc swoje odczekać trzeba.Wycwaniłam się już bo najlepiej przyjść tak o 13.30,on przyjmuje o 14.30.wtedy czeka się tylko godzinę,bo wchodze pierwsza,jakbym przyszła pózniej to minimum 2-3 godz trzeba pod gabinetem warować.Aha!wizyta tez nie tania bo 120zł kosztuje

Coś Vanilki nie widać:confused:Pewnie jeszcze odpoczywa;-)
Spadam.Do popoludnia

ja tego nie rozumiem!! Czy oni nie mogą na godziny przyjmować!
Ja też chodzę prywatnie i wcale nie za tanio, ale jak mam wizyte na 19:00 to wchodze o 19:00 no czasem z poslizgiem max 15 min!
Zero wyrozumałości ze strony ctych lekarzy!!:-(
 
perla ostatnio słyszałam w tv,że Baby Boom mamy w PL:tak:Wysyp dzieci jakiego nie notowano od lat:tak:Podobno kobiety z pierwszej połowy lat 80tych z wyżu demograficznego zaczęły rodzić i dlatego tyle dzieciaczków się pojawia.
Teraz już naprawdę zmykam.Pa

aisim wielkie dzięki

To ja sie chyba do tego wyżu demograficznego z lat 80-tych łapię!!
Nie ma sie co czarować te granice rodzenia dzieci się trochę przesuneły. Moja mama jak miała tyle lat co ja teraz miała już mnie - 6 letnie dziecko!!
A ja sie ciągle zastanawiam czy się już na matkę nadaję))
 
Witam prawie z samego rana :-)
W sumie nie śpie od 6 tak wstaje M do pracy i ja już później nie mogę usnąć, ogólnie źle sypiam pewnie przez to że na l4 to raczej nie mam się czym zmeczyć.
Byłam na wizycie w poniedziałek ale dopiero dziś opisałam i zdjęcia wkeliłam.
Niesamowite co piszecie z tymi wizytami do 2 w nocy :szok: straszne.
Powodzenia na dzisiejszych wizytach
 
perla ostatnio słyszałam w tv,że Baby Boom mamy w PL:tak:Wysyp dzieci jakiego nie notowano od lat:tak:Podobno kobiety z pierwszej połowy lat 80tych z wyżu demograficznego zaczęły rodzić i dlatego tyle dzieciaczków się pojawia.
Teraz już naprawdę zmykam.Pa

aisim wielkie dzięki
to niezle! no i do tego jeszcze mamusie z lat 70-tych...
zeby tylko dla zadnej z Nas miejsca w szpitalu nie zabraklo...
 
mammi - nie wiem ile będę pracowała, do pracy wróciłam dopiero w srodę. Ale myslę, że nie więcej niz 2 miesiące jeszcze. Ale nie mam ciężkiej pracy - w urzędzie za biórkiem, więc na razie spoko:-)

SupciO - Ograniczam kawę, ale lekarz przy dobrym ciśnieniu pozwolił mi jedną słabiutka dziennie, więc czasem korzystam:-)

I mam jeszcze do was pytanie, czy którejs z was lekarz mprzepisał witaminy pregnaVIT, albo czy któraś zażywała, bo ja nie znam nikogo kto mógłby sie wypowiedzieć, kupiłam ale jeszcze nie zaczęłam, bo kończę elevit.;-)Tanie nie są , bo 30 szt. kosztuje ok. 40 zł.

I trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty:happy2::happy2::happy2:.
A z tym baby boomem, to prawda. U mnie w pracy 3 ciężarne.


 
reklama
Do góry