reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
hihihi co wy sie tak tej wagi boicie?? hmm?? I tak trzeba sie zwazyc i tak;-) a wogole zamowilam mojemu M ksiazke dziecko dla poczatkujacyh i dla siebie ciezarowka przez 9 miesiecy i przyslali mi mail ze nie maja tej ksiazki dla mojego M, moze beda mieli ta o jaskiniowcach:-p

Ja juz zmykam chyba spac, moze jeszce cos poczytam na necie ale oczka sie juz kleja. To do jutra i kolorowych snow.
 
Ostatnia edycja:
dobra ide kompu lompu i do wyrka, M i tak się nie doczekam to sobie coś obejrze w tv. miłej nocki i kolorowych pięknych snów:-)
 
Ashika mój M ostatnie co czytał albo i nie to lektury szkolne, a tę książkę pochłania. I też się śmieje. Mnie cieszy, że spojrzał na mnie troszkę inaczej i więcej rozumie.

Oczekiwanie piesio piękny, ja niestety w bloku nie mam warunków do trzymania zwierząt, miałam psa i musiałam go oddać. Bardzo bym chciała, bo całe życie wychowywałam się z psiną. No ale może kiedyś, jak będziemy mieli swój domek.:happy2:
 
hihihi co wy sie tak tej wagi boicie?? hmm?? I tak trzeba sie zwazyc i tak;-) a wogole zamowilam mojemu M ksiazke dziecko dla poczatkujacyh i dla siebie ciezarowka przez 9 miesiecy i przyslali mi mail ze nie maja tej ksiazki dla mojego M, moze beda mieli ta o jaskiniowcach:-p

Ja juz zmykam chyba spac, moze jeszce cos poczytam na necie ale oczka sie juz kleja. To do jutra i kolorowych snow.

oczekiwanie, polecam od razu jedną książeczke - zbiór : dziecko dla poczatkujacych i to dla zaawansowanych, my mamy taką - gruba i wszystko w jednym:-) bo sama dziecko dla początkujących to cieniutka książeczka :-) na bank widziałąm takie w empiku
 
reklama
Do góry