reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Ashika, chyba czasem mam prześwity cygańskiej krwi przodków, bo byłam praktycznie pewna dwóch rzeczy, żeś Asia raz a drugie brunetka... :szok: Ja też śpię jakieś 5godz na dobę, ale mama pociesza że teraz pełnia i może później będzie choć troszke lepiej (przecież w II trymestrze powinno się dobrze spać...)

Vanilka, a gdzież ty? Już wybrałaś się na wizytę czy strzyżesz nadal intymną fryzurkę? ;-) Jeszcze raz: trzymam kciukasy....:tak:
 
reklama
emihtyle ze ja nie moge spac od polowy listopada wiec w moim wypadku strasznei dluga te pelnia ;-) ale jakos funkconuje na szczescie wiec nie jest tak zle tylko mnie denerwuje jak ktos mowi ze sie wysypiam do 10 zamiast wstawac rano i pol dnia marnuje :wściekła/y:
W poprzedniej ciazy spalam jak susel pod koniec dopiero bo tak to bylo bez zmian i takich roznych cudow jak tym razem :tak:

Zmykam po siostrzyczke bo juz dosyc wymarzla w PL :-D
 
Dziewczyny a ja mam pytanie do doswiadczonych mam.
Bo juz niedlugo chyba bedziemy czuly ruchy bobaskow ( u nas w niedziele zacznie sie 15 tydzien) to jakie to uczucie?? Czy trzeba wstrzymac oddech i sie wczuc czy jak?? bo tak w sumie to niewiadomo czego oczekiwac:-( Moze burczenia w brzuchu;p Ale to by bylo ciezkie bo mi czesto burczy:-D
 
witam - dziewczynki moje drogie-mam nadzieje, ze mi wybaczycie te moja nieobecnosc- obiecuje chwilowa- juz sie tlumacze- mam rodzicow, przyjaciol z Polski- codzienne balowanie do rana...wstaje od racu niemalze do obiadu-mdlosci minely, czuje sie rewelacyjnie i szukam wycieczki w cieple kraje...bo w styczniu lecimy pobyczyc sie gdziessss...CO POLECACIE ? TERAZ NA STYCZEN?

MY MYSLIMY O:
Madiera?
Gambia?
Tunezja?Djerba
Gran Canaria

w ostatecznosci Egipt-choc tam bylam i wolalabym cos innego, ale tam cieplo i wciaz nie tak drogo...dalsze rejony odpadaja- na 3 osoby chcemy przeznaczyc na wycieczke do 1200f...chyba, ze cos polecacie? bede wdzieczna!

I PO POWROCIE OBIECUJE POPRAWE JAKO AKTYWNY BABYBOOMOWIEC, JAKO SOLIDNY MODERATOR:-D
 
Dziewczyny a ja mam pytanie do doswiadczonych mam.
Bo juz niedlugo chyba bedziemy czuly ruchy bobaskow ( u nas w niedziele zacznie sie 15 tydzien) to jakie to uczucie?? Czy trzeba wstrzymac oddech i sie wczuc czy jak?? bo tak w sumie to niewiadomo czego oczekiwac:-( Moze burczenia w brzuchu;p Ale to by bylo ciezkie bo mi czesto burczy:-D


mialam pisac dziewczeta...zapomnialam...ja juz jakbym wieczorami czula od 3 dni bobaska...takie musniecie wewnatrz..jakby piorkiem...:-)

mozna rozroznic i powiedziec- TO TO:tak::tak:
 
Znalazłam jakąś fotkę ;-) spróbuję wkleić,ale na parę dni :tak: skoro Wy się ujawniłyście,to ja też tak zrobię ;-) Spojrzałam na listę lipcówek i jest naprawdę długa,a tak mało dziewczyn pisze posty :confused:
 
niedlugo to zweryfikuje- jeszcze troszke i stworzymy dzial zamkniety- gdzie bedziemy MY - tylko aktywne forumowiczki-lipcowki -wklejac zdjecia i pisac o naszych zalach...smutkach i radosciach;);-):tak:

np. na czercowkach2006 jest nas niecale 20 i jest super klimat!
 
Oczekiwanie, ja miałam jakby bąbelki, ale faktycznie, raczej nie da się tego pomylić, choć początkowo myślałam że to jelita, inne dziewczyny mówią o "motylkach w brzuchu"
Ashika, ja nie śpię od końca października- jeszcze o ciąży nie wiedziałam, ale nasila się to co miesiąc w pełnię, tzn jest na tyle źle że 4-5 godz i chodzę jak zmora, a meliska nie pomaga....
R.usałko, ja niestety nie pomogę bo 5 lat w domku siedzę... :baffled: Ale zazdroszcze jednocześnie życząc udanych wojaży :-)
 
Witam!:-)

Karolcia - strasznie mi przykro.
Ja dopiero godzine temu zwlekłam się z łóżka, co prawda czytałam tą nową ksążkę o ciąży do 3.00 nad ranem. Ale mam wyrzuty. Dziś nie miałam miłej pobudki, pierwszy raz od miesiąca dopadły mnie mdłości. Odstawiłam duphaston to chyba tego skutki:tak:. Na szczęście pomogło zjedzone śniadanko:-).
Zaraz idę na zakupy Sylwestrowe, też kupię sobie picolo:-).

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty, zdajcie relacje dziewczyny;-).
I tez jestem brunetką:happy2:.

 
reklama
Dziewczyny a ja mam pytanie do doswiadczonych mam.
Bo juz niedlugo chyba bedziemy czuly ruchy bobaskow ( u nas w niedziele zacznie sie 15 tydzien) to jakie to uczucie?? Czy trzeba wstrzymac oddech i sie wczuc czy jak?? bo tak w sumie to niewiadomo czego oczekiwac:-( Moze burczenia w brzuchu;p Ale to by bylo ciezkie bo mi czesto burczy:-D
pierwsze ruchy w moich ciazach czułam koło 4 mies moze w tej pierwszej to troche pózniej .Na moje odczucie to ja bym to porównała do latania motyla w brzuchu dosłownie jak musniecia skrzydełkami, teraz wydaje mi sie ze tez pare razy juz to czułam ale moze to tylko wyobraznia nie wiem
 
Do góry