reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Cześć Dziewczyny!!
Ja miałam weekend w rozjazdach i nic nie posprzątałam:zawstydzona/y:. Dzisiaj mam alergologa i też za dużo nie zrobię...Generalnie nic mi się nie chce, ale jakoś się muszę zmobilizować przed świętami i coś posprzątać...
 
reklama
I my sie meldujemy z rana;] Pozpalam sobie do 9 :-) Pozniej spacer z pieskiem, ale jest nadal zimno :no: I oczywiscie sniadanko, ale jakos malo jem, pol bulki zjadlam i zoladek pelny, tez tak macie teraz??
A po wczorajszych zakupach gardlo zawalone i nos zapchany ehm zeby szybko przeszlo.
 
Czesc dziewczyny :happy:
Ale zimnoooo:eek:
Wstalam z bolem brzucha i krzyza !! Dzisiaj sie lenie ,a co !!:happy:

mammi Wiem ,wiem zeby kredyt dostac jakie maja wymogi !! Ja bralam ponad 4 lata temu i udalo nam sie tylko przez pomylke czlowieka z banku :-pA teraz kiedy kryzys to straszne wymagania:szok:wkladu wlasnego jak najwiecej ......
Co do wynajmowania to ja swoje mieszkanie obecnie wynajmuje to w pl no i niestety ceny u nas w miescie tak pospadaly ,ze musze dokladac do tego interesu ..(kasa za wynajem oplacam raty kredytu) co za czasy .....
My w pl tez zylismy z pensji mąża i krucho bylo ...napewno w pl nie zdacydowala bym sie na drugie dziecko...

perla a Ty knujesz z nowymi pomyslami :happy:

emih zyjesz leniwcu ???:-)
oczekiwanie no ja sie dziwie bo jem mniej jak przed ciaza...:eek:
 
Witajcie prawie z samego rana ;-)
strasznie wam zazdroszcze że już macie przedświąteczne zakupowe szaleństwo za soba. ja niestety dopiero sie wybieram dziś lub jutro zależy od mojego M.
Niestety nadal mam mdłości zamiast coraz lepiej to coraz cześciej mnie męczy
oczekiwanie z tym jedzeniem to też tak mam, zjadłam 1 kromke i mam dość. Mam nadzieję, że to niedługo przejdzie bo tyle smakołyków w święta bedzie a ja na nic ochoty nie mam na razie
 
No wlasnei o te swieta chodzi, tyle bedzie smakowitosci a nam sie zoladki pokurczyly, o co tu chodzi:eek:

Dziewczyny do kiedy macie brac FOLIK?? Ja w srode ide po zwolnienei to zapytam bo to juz 13 tydzien a chyba tylko przez I trymestr sie bierze nie??
 
No niby do pierwszego trymestru choc ja w poprzedniej ciazy bralam do konca bo byl w witaminkach ...teraz tez kupilam witaminy bo juz mialam koncowke ,czytalam i tez jest w nich folic .

Ja tez nie mam ochoty na potrawy wigilijne :no:
Chyba bede jadla slodycze i owoce :-D
 
My zrobilismy to samo;) I juz sie zalatwia pozwolenie na budowe:-)
To my już w trakcie... Mam nadzieję, że wiosną będziemy już w swoim domku. Teraz mieszkam z teściową, nie jest źle, ale co na swoim to na swoim...:p

Teraz jestem na etapie wybierania płytek na podłogi i do łazienki na parterze.... kurczę ale problem mam z wyborem ale jaka satysfakcja wyjścia z "betonów i murów" na ten właśnie etap :) Życzę wam cieeeeeeerpliowości i świetnych fachowców :tak:
 
Ja też sie witam z ranka.
Mam duże przeziębienie i nieprzespaną noc, mam nadzieję, że nie wpłynie to negatywnie na dziecko:-(

Trzymajcie kciuki, dzisiaj o 17.45 idę do gina...
potem na 19 do fryzjera, a potem zdam wam relację:-)

Agata
 
Hej laseczki:)

Chyba tylko ja tutaj spie po 12h w nocy:D wstalam godzine temu:D:D:D

Strasznie wam zazdroszcze tych waszych domkow. Co prawda my z mężem mamy dobrze bo dostalismy mieszkanie od mojego ojca.....z tym ze ono ma dwa pokoje i jesli bedziemy chcieli tu mieszkac z dzieckiem to bedziemy musieli pomyslec o remoncie jakims....chyba ze dostaniemy gruba kase z odszkodowania to kupimy cos wiekszego a to sie wynajmie aczkolwiec troche kasy sie tu wlozylo juz....


ja kicham i smarcze:) krzyz lekko boli ale boli tak jakbym stawy przeciazyla:) cale szczescie brak temperatury:)

a humor wrocil..mdlosci jakby przeszly i juz sie wigilijnego jedzonka nie moge doczekac
 
reklama
A ja dzisiaj mogę się troszkę przekonać jak to jest mieć 2 dzieci...mój chrześniak jest dzisiaj u mnie...jak na razie nie jest źle...na chwilę obecną obydwaj śpią i obyło się bez płaczu...a teraz powinnam coś zrobić...ale lenistwo mnie ogarnęło:sorry:
 
Do góry