reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

:-D A ja przed chwilką pożarłam pół tabliczki czekolady,tak za mną chodziła...:-)
Gotuję właśnie obiadek-grochówkę,od rana jeszcze kuchni nie posprzątałam,nie mam sił...:no:
A ja mam różnie z tą czekoladą. Niby mi się chce ale jak zaczynam jeść to jest mi niedobrze i tracę ochotę. Potem mysle o czymś kwaśnym lub gorzkim i ogórki są wyśmienite, ale tak ogólnie to jem wszystko normalnie.
Narobiłas mi smaku ta zupką grochówką.:-)
 
reklama
Ja też nie mam totalnie energii w ciągu dnia, chociaż pozatym nie czuję się w ogóle jak w ciązy. Widzę ,że wszystkie nas ogarnęło takie lenistwo. Natomiast przychodzi wieczór, pora snu, a ja za nic usnąć nie mogę. No nie rozumiem tego :-)
Pozdrawiam !!!
 
Dziewczyny patrzyłam dziś w internecie na ceny kremów przeciw rozstępom,przeraziłam się niektórymi cenami,szczególnie kremu Mustela :szok: Chyba się na niego nie skuszę :no: Ja w pierwszej ciąży używałam na noc oliwki dla dzieci bambino a w dzień mleczko nawilżające Nivea i coś na rozstępy z serii AA,nie mam ani jednego rozstępu,mój brzuch wygląda tak samo jak przed ciążą ,po plaży chodziłam dumna jak paw z mała za rękę :-D Ale jak to będzie po drugim dziecku-nie wiadomo...zależy ile przytyję :-) Ale chyba zacznę się smarować ja brzuszek będzie się robił widoczny,a Wy?
 
Ja też słyszałam bardzo dobre opinie na temat kremu fissan. Cena nie jest wygórowana a podobno jest dobry. moja przyjaciółka stosowała w ciązy i ani jednego rozstępu nie ma a przytyła 14 kg. Jedyny minus to podobno to ze jest strasznie tłusty!!:-)
 
Ja w poprzedniej ciąży używałam jakiegoś zwykłego kremu z masłem kakaowym z Rossmanna, rozstępu żadnego, ale brzuszek miałam malusi. Teraz zaczęłam smarować brzuszek 2x dziennie oliwką Penaten, jak zacznie rosnąć dołączę Fissan.

Dziewczyny, zwariowałam całkiem i korzystając z popołudniowego lenistwa pobuszowałam po allegro i... kupiłam kilka ciuszków na pierwszą połowę ciąży - jak guzik od spodni zacznie uwierać, będę już mieć coś odpowiedniego :laugh2: Mężowi nie powiedziałam, żeby mnie nie wyśmiał :sorry: Mam nadzieję że Wy mnie zrozumiecie ;-)

Wiecie, już nie mogę doczekać się Świąt - wówczas będę po TEJ BARDZO WAŻNEJ WIZYCIE Z USG i będę się chwalić rodzince, że będziemy mieć dzidziusia ! Na razie naprawdę nikt nie wie - sama się sobie dziwię, że daję radę utrzymać taką słodką tajemnicę ...
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, zwariowałam całkiem i korzystając z popołudniowego lenistwa pobuszowałam po allegro i... kupiłam kilka ciuszków na pierwszą połowę ciąży - jak guzik od spodni zacznie uwierać, będę już mieć coś odpowiedniego :laugh2: Mężowi nie powiedziałam, żeby mnie nie wyśmiał :sorry: Mam nadzieję że Wy mnie zrozumiecie.
Ja też dziś buszowałam na allegro :tak: oglądałam ciuszki ciążowe ale jeszcze nic nie kupiłam,ale na pewno niedługo sobie coś kupię :tak::-D
 
witam dziewczeta- dolaczam do grona rozleniwionych... masakra jak mi sie nic nie chce!

co do kremow...ja w pierwszej ciazy stosowalam wlasnie mustelle- koszt ok 100 zl tubka..i poszlo mi ich 7...lacznie ok 700zl...strasznie duzo...ale nie wiem czy to dzieki niemu, czy dlatego, ze przytylam jedynie 10 kg..nie wiem, ale nie mam zadnego rozstepu po Klaudii..

dzis kupilam sobie oliwke i jakis taki krem przeciw rozstepom...cena nie wygorowana...ale sadze, ze za miesiac juz kupie sobie mustelle...w pierwszej ciazy tez wiecej inwestowalam w kemy niz ciuchy ciazowe(bo niewiele przytylam i chodzilam w swoich..)..chcialabym by teraz bylo poodobnie!:sorry:
 
reklama
zerkam teraz na allegro i mustela jest tam tansza niz w aptece..ja zamawiam:tak:szukam kto ma najtaniej;-)rodzice mi na swieta przywioza:happy:
 
Do góry