reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
Oj tak... ja zamiary również wygórowane miałam, szczególnie ze do słodyczy mnie nie ciągnęło. Teraz również słodyczy raczej nie, ale jak mam chwilę... teraz wciągam kasztanki i żadna siła mnie przed tym nie powstrzyma ;-) A co do nerwów... Sama siebie nie poznaję, obrażam się o byle co, burczę albo po prostu płaczę po kątach żeby nikty nie widział....[/QUOTE]

no u mnie z jedzeniem słodyczy nie ma jak narazie żadnego problemu a szkoda:sorry:
 
na moje to by nie podziłało on musi mieć mięcho i ziemniaki, reszta się nie liczy:rofl2:
U mnie poszliśmy na kompromis, ja zjadłam kalafiora, a mój mąż kalafiora i nóżki kurczaka. Ale pewnie wiecie jak to działa, jak ktoś z boku mówi odżywiaj się dobrze i chętnie uraczył by cię czymś czego akurat w tym momencie nienawidzisz.
 
ah te zachcianki, a to wogole nie moge patrzec na jedzenie..z rana to najgorzej , nie mam mdości tyle , że nie chce mi się jeść ani patrzec na jedzonko , ale na obiad zjadam fasolkę, cakiem inaczej przechodze tą ciąże w porównaniu zotatnią:)Emih chodzędo gina w Gdyni , ale jestem mieszkam hen hen w stronę pucka:)
 
dziewczyny czy któraś z Was ma kolczyk w pępku?bo jestem ciekawa czy powinnam go już wyciągnąć?kurcze przedtem o tym nie myślałam a jestem do niego przywiązana:sorry:mam nadzieje, że później mój pępek niue będzie wyglądał jakby to przez niego przeszedł dzidziuś:cool2:
 
Claudia sz5- ja też mam kolczyk,na razie nie myślałam o nim,spytam lekarza kiedy wyciągnąć,albo Ty spytaj swojego bo ja mam następną wizyte za 3 tyg
Co do kremów to jeszcze nic
 
reklama
Nie wiem co mam robić dziewczyny.... Wszystko mi się posypało.... Z pięknego wspaniałego życia zostały tylko zgliszcza.... Dzisiaj już mój eks powiedział że będę samotną mamą bo jemu tatusiowanie się znudziło nie wiem co mam teraz robić jak się zachować:sad::sad::sad::sad::sad:

Wszystko mi się posypało.....
 
Do góry