reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

wiecie o co chcialam was jeszcze zapytac,tylko sie nie smiejcie czy ktoras z was zauwarzyla ze odkad jest w ciazy wlosy w okolicach intymnych rosna szybciej:eek:bo ja tak mam ale nie tylko w "tych"miejscach tez i na glowie odrost w przeszybkim tempie sie pojawil ale farbowac i tak narazie ne bede.
 
reklama
wiecie o co chcialam was jeszcze zapytac,tylko sie nie smiejcie czy ktoras z was zauwarzyla ze odkad jest w ciazy wlosy w okolicach intymnych rosna szybciej:eek:bo ja tak mam ale nie tylko w "tych"miejscach tez i na glowie odrost w przeszybkim tempie sie pojawil ale farbowac i tak narazie ne bede.
No to wedlug przesadow - bedzie chlopak !!!! Tak wlasnie pisza,ze jak wlosy rosna Ci szybciej niz zwykle to na chlopaka.
 
Maly tescik :))

• Dodatkowe kilogramy zlokalizowały się na brzuchu - chłopiec , biodrach - dziewczynka• Włosy na Twoich nogach rosną szybciej podczas ciąży - chłopiec• Masz wysoko brzuch - dziewczynka• Śpisz w łóżku z głową na północ - chłopiec• Stopy marzną Ci teraz bardziej, niż przed ciążą -chłopiec• Nie lubisz piętki chleba - dziewczynka, zjadasz- chlopiec• Przyszły tato przybiera na wadze razem z Tobą - chłopiec• Babcia ma siwe włosy - chłopiec• Miałaś poranne nudności we wczesnej ciąży - dziewczynka• Wyglądasz doskonale w ciąży - chłopiec• Twoje piersi powiększyły się znacznie - dziewczynka• Igła nad brzuchem kręci się wkoło - chłopiec, wahadlowo - dziewczynka• Mocz jest przejrzysty, o żółtej barwie - chłopiec• Wolisz słodycze - dziewczynka• Twój nos wydłużył się - chłopiec• Objadasz się mięsem i serami - chłopiec, slodycze i owoce - dziewczynka• Częstotliwość uderzeń serca maluszka wynosi powyżej 140/min - dziewczynka, ponizej -chlopiec• Nie przepadasz za sokiem pomarańczowym- chłopiec• Odczuwasz bóle głowy - chłopiec• Twój brzuch wygląda jak arbuz - dziewczynka• Pokazujesz ręce stroną dłoniową do góry - dziewczynka• Podnosisz kubek za ucho - chłopiec, obiema rekoma - dziewczynka
 
Dziewczyny,

Czy zastanawiacie sie juz czy bedzie chlopiec czy dziewczynka? Ja przeszukuje siec w poszukiwaniu informacji o objawach i innych czynnikach, ktore moglyby mi podpowiedziec co nieco,ale nadal nie wiem. Bardzo bym chciala dziewczynke i z tego co wyczytalam to do zaplodnienia musialoby dojsc na 2-3 dni przed owulacja. I tak sie zastanawiam,bo 15-go pazdziernika mialam straszny bol podbrzusza,a pozniej bylam u gin i powiedziala mi ze to prawdopodobnie byl bol owulacyjny,a nasze poczecie mialo miejsce 12-go :) Z drugiej strony liczac od poczatku @ to 14-ty dzien wypada wlasnie 12-go, wiec z jednej strony mam nadzieje,a z drugiej watpliwosci.Poza tym zjadam same owoce, grejfruty, jablka, banany i kwasne jogurty, slodkie nie za bardzo,a mieso wogole bleee - to chyba na chlopaka,co?? No i jak na razie ladnie wygladam ;) ,ale to dopiero poczatek...
Ja w pierwszej ciąży objadałam się owocami,ciągle jabłka i jabłka,całą ciąże byłam przekonana,iż będzie synek,a tu niespodzianka-urodziła się córeczka:-D
 
ja mam kolejną wizytę za dwa tygodnie i nie mogę się jej doczekać ;-)

Mimo tego że lekarz zapewnił że wszystko jest w porządku jakoś wole zobaczyć to wszystko na usg i mieć 100% pewności:-D:-D

u mnie jest dokladnie tak samo
ja mam kolejna wizyte 19.11 to bedzie juz 8 tydzien wiec mysle ze cos tam juz zobacze:tak:
 
to moja niestety dopiero 28 nie moge sie doczekać :-D:-D:-D. Po prostu tyłek mi sam lata że nie mogę usiedzieć na miejscu.

Dziewczyny czy wy też macie taką ochotę na seks cały czas bo ja nie mogę się oderwać od mojego :-D:-D:-D
 
reklama
Do góry