reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

czesc dziewczyny:-)
Jak w Was dzisiaj z samopoczuciem?? U mnie kiepsko ciągle plecy mnie bolą i nie umiem sobie miejsca znaleźć! Myślałam o posprzątaniu mieszkania ale niestety nie dam chyba rady!!
Najchętniej wpakowałabym się do łóżka i przespała cały dzień, ale to chyba grzech tylko spać!!!
Jutro koniec l4 i trzeba do pracy wracać kompletnie nie mam pomysłu jak wstanę przed 6:00!
pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia:-)!!
 
reklama
Witajcie

Dziś już lepiej się czuję, ale katar męczy. Wzięłam jednak wczoraj paracetamol- wolałam to niż nie przespaną noc, i te dreszcze. Lekarz mówił, że nie szkodzi, byle nie za dużo. Poza tym miód, cytryny, gorące mleko, czosnek i wapno:-)
A wczoraj jak do rodzinnego chciałam się zapisać, na jutro (no bo dziś święto), to na rano brak numerków. Przyjść na 7 i czekać. Po południu muszę do pracy, więc mnie nie urządza, bo chciałam zwolnienie, żeby się wykurować. Chyba lepiej już do pracy, niż pół dnia w przychodni pełnej chorych ludzi...Zobaczę jak jutro się będę czuła...
 
hej dziewczyny, mnie dziś tak mndli, że już nie mogę, aż mnie głowa boli:crazy: ogólnie kiepsko... Wogóle jakieś mam dziwne myśli, boję się, ze sobie nie poradze nie wiem skąd mi się to bierze:szok: Mam nadzieję, że u was lepiej.
 
Jakis faktyczniie kiepski ten dzien.Mnie tez doly dopadly.Siedze w pracy na wlasne zyczenie, bo uznalam, ze jak supermarkety zamkniete, to u nas bedzie ruch wiekszy i otworzylam sklep, a tu ludzi jak na lekarstwo, na dodatek deszcz pada:-(Nudze sie jak mops,tylko laptop ratuje.Na dodatek jeszcze te nudnosci:eek:
tragedia po prostu...
 
A ja dziś jestem strasznie drażliwa...Generalnie jestem nerwowa, a tu jeszcze przeziębienie, ciąża i paskudna pogoda...
Powiecie pewnie, że powinnam się cieszyć, ale martwi mnie brak objawów ciąży... Ani mdłości, ani senności, ani bólów w podbrzuszu, nic co wskazuje na ciążę...Jedynie brak okresu i bolące piersi. I czasem zgaga, choć to bardziej przypomina uczucie jakbym zjadła coś niedobrego i trochę mi "kwaśno" w przełyku i za chwilę mija...No a do kibelka biegam dość często, ale jak już pisałam na początku- już od 3 lat często oddaję mocz (nie wiem dlaczego. Raz jak poszłam do lekarza to mi chciała antybiotyk wypisać, bez badań, a ja już jeden na gardło wtedy brałam. I odpuściłam. Nie cierpię chodzenia do lekarza. I nie wiem od czego tak mam...)
 
hej!! dziewczyny nei wiem czy wiecie ale my jako kobeity w ciayz jestesmy teraz pod specjaną opieka, i w kazdym momencie kiedy pojdziemy do lekarza on musi nas przyjac bez zadnego" ale', wiec poprostu jak nei ma numerkow to zgłaszac ze jestem w caizy zle sie czuje i lekarz musi mnei przyjac!! tak jest w paragtrafie!! :-)
 
Natucha podaj ten paragraf. Ale ciąża jest nie potwierdzona, więc każdy sobie może przyjść i powiedzieć- hej, jestem w ciąży...
 
A i no pani nie powiedziała, że nie przyjmie, tyko że już nie ma numerków (bo ileś tam numerków można telefonicznie, a potem trzeba osobiście przyjść). A ja nie mam ochoty obolała i zakatarzona czekać 2 h jeśli się okaże, że jakiś dalszy numerek, albo wracać do domu, jechać na wizytę (a i tak będę czekać, bo nigdy nie weszłam jeszcze o czasie). Mi chodzi o to, żebym mogła na konkretną godzinę +/- 10-15 minut, a nie prawie 2 h czekać...
 
reklama
A ja wlasnie w tej ciazy bede korzystala z wszystkich przywilejow dla ciezrnych- u lekarzy, w kolejce pierwszenstwa i czasem w autobusie, czy tramwaju- a dlaczego nie?;-)
Cos nam sie w koncu za te nudnosci, wymioty, zgage, bieganie do kibelka i ciagle zmeczenie nalezy;-)Trza korzystac jak daja:laugh2:
 
Do góry