reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

juz jest lepiej, mniej boli, ale było tak ze jak wstalam do wc to schylona szlam, a krwi tez juz nie ma, mowie wam dziewczyny, jak nie zwariuje przez te 8 m-cy to bedzie git
 
reklama
nutella no jestem w szoku, bo dopiero teraz przeczytałam,że będziesz miała bliźniaki :) GRATULACJE OGROMNE!!!Twoja beta była 251, za trzy dni 983, moja 186, a po trzech dniach aż 1004miu/ml. No nie wiem dużo tych podobieństw, u mnie i u mojego M. w rodzinie bliźniaki były. Nie wiem co mam o tym myśleć , w czwartek się dowiem. Chociaż tak myślę,że z moją małą też mi beta szybko przyrastała, więc może ja tak poprostu mam :).
No nie wiem jak ja bym sobie radę dała z trójką...:szok:
Pozdrawiam :)
Sara dzieki za gratki. Jeszcze cie zaskocze. U meza w rodzinie tez byly blizniaki :-). Betka twoja bardzo ladnie urosla, wiec i blizniaki mogo byc, poradzilabys sobie, nie ty pierwsza i nie ostatnia :tak:. Kiedy masz wizyte? Mam nadzieje, ze przeszly te plamienia.


dziewczyny u mnei kiepsko dzis, brzuch mnei boli jak na okres, i znowu było chyba z 3 kropelki krwi takiej czerwonej zywej :-:)-:)-:)-:)-( nie wiem jak dam rade do czwartku, rycze caly czas bo juz nei wiem jak to dalej bedzie... :-(
Jak sie czujesz Natucha, moze wez sobie nospe i lez. A jutro smigaj do lekarza.
 
Sara dzieki za gratki. Jeszcze cie zaskocze. U meza w rodzinie tez byly blizniaki :-). Betka twoja bardzo ladnie urosla, wiec i blizniaki mogo byc, poradzilabys sobie, nie ty pierwsza i nie ostatnia :tak:. Kiedy masz wizyte? Mam nadzieje, ze przeszly te plamienia.



Jak sie czujesz Natucha, moze wez sobie nospe i lez. A jutro smigaj do lekarza.
juz jest lepiej nutella :-D brzuch przestał bolec, i nie ma śladu krwi, wczoraj ttez wam pisałam ze miałam bol brzucha, ale dzisiaj to była jakas masakra...
a jak u Ciebie mamo dwoch bombelkow???:-)
 
dziewczyny juz wiem co to prawdziwe mdlosci-fee nic do pozazdroszczenia a meczy mnie juz od samego poludnia:(
 
juz jest lepiej, mniej boli, ale było tak ze jak wstalam do wc to schylona szlam, a krwi tez juz nie ma, mowie wam dziewczyny, jak nie zwariuje przez te 8 m-cy to bedzie git

Natucha nie bagatelizuj tego i dużo dużo wypoczywaj i nie przemęczaj się to teraz bardzo ważne w naszym odmiennym stanie!! Nie martw się bo na pewno wszytko jest ok!!:-)
 
Napisała; Rusałka
(...) podejrzenie swinskiej grypy (...)
R.usałka- matko, dziewczyno!- nie zazdroszczę CI! I bardzo mi przykro iż obydwie z córeczką biegacie od lekarza do lekarza! Mam nadzieję ze to jednak nie świńska grypa, choć wczoraj zastanawiałam się co to za choroba szklarlatyna :eek: Pisz na bierząco co i jak :szok: Dobrze, że ja córki jednak w tym roku do przedszkola nie puściłam!!!! :tak: :tak: :tak:

Miłej nocki drogie przyszłe mamusie :)
 
Ostatnia edycja:
Cześć laseczki, jestem kwietniówką na 5 roku medycyny i wpadłąm tylko powiedzieć, czego sie wczoraj dowiedziałam. Niedawno udowodniono, że temperatura u matki pow. 39 stopni szkodzi dzidzi. dlatego jak taką macie, to bierzcie od razu paracetamol i nie czekajcie aż zaczną działać domowe metody. I pamiętajcie - grypy w ciąży nie wolno "przechodzić" tylko trzeba sie pakować do łóżka. Buzi i zdrowych 9 miesięcy.
 
reklama
Witam Was dziewczyny.Emih szkarlatyna to choroba zakazna wieku dzieciecego(wysypka, wysoka goraczka)Moja corka ja przechodzila jak bylam w ciazy z Szymonkiem.Lekarka powiedziala, ze nie ma najmniejszych szans, zebym ja zlapala bo przechodza ja tylko dzieci:tak:
Studiujacamama dzieki za informacje.Na pewno sie przydadza:-)

Kiepska noc mialam, poklocilam sie po poludniu z M i nie moglam przez to w nocy spac.Na szczescie juz jest ok.Dzieki Bogu, bo nie cierpie cichych dni, wole krotka ostra awanturke:wściekła/y: niz meczyc sie przez pare dni.W ciazy jakos bardziej wszystkim sie przejmuje. Zmykam do dzieciakow.
Milutkiego dnia Wam zycze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry