reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Nie liczmy na to, że nam ktoś miejsca ustąpi...Koleżanka w zaawansowanej ciąży nie doczekała się, aż któryś z panów łaskawie d...podniesie i da usiąść kobiecie w ciąży...
I to w kolejce do lekarza w przychodni...
Na to czy przepuszczą w kolejce nie ma przepisu. czasem jest wywieszona informacja, ale to i tak tylko trzeba liczyć na kulturę pozostałych, albo prosić o ustąpienie, bo ciężko się co niektórym domyślić, że grzeczność wymaga...albo interwencję kierownictwa sklepu/instytucji jeśli nic nie skutkuje.
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej dziewczyny
z wielką radością dołączam do Waszego grona Lipcówek. Ostatnią @ miałam 30 września, więc termin wychodzi mi na 7 lipca. Byłam u lekarza, na razie bez usg bo za wcześnie, 3 testy powiedziały mi, że to ciąża. Strasznie się cieszę, staraliśmy się o dzieciaka od lutego, trochę zaczynałam wątpić czy wszystko w porządku. Boli mnie brzuch, lekarz zalecił nospę 2xdziennie. Dodatkowo mam mega apetyt i czuję, że tyję....Dodatkowo ból piersi, nic poza tym. Pozdrawiam przyszłe mamy!:-)
 
hej dziewczyny
z wielką radością dołączam do Waszego grona Lipcówek. Ostatnią @ miałam 30 września, więc termin wychodzi mi na 7 lipca. Byłam u lekarza, na razie bez usg bo za wcześnie, 3 testy powiedziały mi, że to ciąża. Strasznie się cieszę, staraliśmy się o dzieciaka od lutego, trochę zaczynałam wątpić czy wszystko w porządku. Boli mnie brzuch, lekarz zalecił nospę 2xdziennie. Dodatkowo mam mega apetyt i czuję, że tyję....Dodatkowo ból piersi, nic poza tym. Pozdrawiam przyszłe mamy!:-)
Witamy w gronie Lipcowych Mam:-)
Ja ostatnią@ miałam 29 września, a mi wychodzi 9 lipiec ( jak jeden dzień różnicy to albo mój albo twój termin to powinien chyba być 8:-)...ach różnie z tymi wyliczeniami jest, a ja z matmy nigdy dobra nie byłam:-)
 
Ano cicho.... :confused2:
Cześć dziewczynki...
Ja dziś też miałam nieprzespaną noc, tyle tylko że ja mam "niezakurowane" dolegliwości i niestety ból nóg i piersi (muszę w końcu na USG albo mammografię) pozwoliły na góra 4godz snu :-( Ale nic to... Wstałam i pomyślałam... CHyba mam zachcianki i wzięłam się za robienie chruścików... :tak: A potem ogórka wciągnęłam :cool2:
 
Maruska witamy i zapraszamy do czestego udzielania sie:tak:
Joaszka z kultura ludzka niestety bywa roznie.Na szczescie zdarzaja sie jeszcze ludzie nauczeni dobrych manier, szkoda tylko, ze tak rzadko.Zauwazylam, ze to raczej kobieta- nawet starsza ustapi miejsca ciezarnej.Mezczyzni sa chyba mniej domyslni.:confused2:
faktycznie - wszystkich gdzies dzis wywialo, a mnie na odmiane wciaga pomalu to forum:tak:
 
Ano cicho.... :confused2:
Cześć dziewczynki...
Ja dziś też miałam nieprzespaną noc, tyle tylko że ja mam "niezakurowane" dolegliwości i niestety ból nóg i piersi (muszę w końcu na USG albo mammografię) pozwoliły na góra 4godz snu :-( Ale nic to... Wstałam i pomyślałam... CHyba mam zachcianki i wzięłam się za robienie chruścików... :tak: A potem ogórka wciągnęłam :cool2:

Niezły zestaw- chruściki i ogórek:-) U mnie brak zachcianek i innych dolegliwości. Tylko to przeziębienie...:-(Jutro jednak pójdę do lekarza- trudno jak się wyczekam, ale dowiem się co i jak (jak sobie pomóc i dzidzi nie zaszkodzić), poproszę o zwolnienie-co najmniej do środy, żeby się wykurować.
 
reklama
mammi:
z kultura ludzka niestety bywa roznie.Na szczescie zdarzaja sie jeszcze ludzie nauczeni dobrych manier, szkoda tylko, ze tak rzadko.Zauwazylam, ze to raczej kobieta- nawet starsza ustapi miejsca ciezarnej.Mezczyzni sa chyba mniej domyslni.:confused2:
Tak, zgodzę się z Tobą. W poprzedniej ciąży tylko jeden raz ktoś ustąpił mi miejsca dobrowolnie i to była starsza kobieta ( w autobusie)... A dwa tyg przed porodem w TESCO w kolejce dla uprzywilejowanych- i tak musiałam PROSIĆ, BŁAGAĆ, w końcu GŁOS PODNOSIC (mokra ze zmęczenia i ciężaru swego ciała+1) aby ludzie mnie przepuścili. Owszem udało mi się, ale te twarze zastygłe w znichęceniu, prychające z niezadowolenia... nie zapomne ich do końca życia!

Maruska- witamy, witamy :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry