reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Niesprawiedliwe są jakieś podziały na wątki zamknięte :(.
Wiesz co ,my prosilysmy o taki wontek zamkniety gdzie bedziemy mogly smialo wrzucac zdjecia nasze,naszych rodzin ...
Jakos niezrecznie sie czulysmy wrzucajac tutaj zdjecia ,a ktos "madry " cholera wie co by z nimi zrobil ..
Jesli bedziesz pisac z nami (nie mowie ,ze caly dzien bo jak pisalysmy kazda pisze tyle na ile ma czasu ,ochoty)to napewno tez bedziesz miala dostep do naszego zamknietego :tak:
 
reklama
No SupciO gdyby było bliżej...
Ja też czasem mam takie kłucia i lekarka mówiła, żeby się tym nie stresować bo to normalne, chyba że ból utrzymuje się przez dłuższy czas to kazała wziąć nospę, gdyby nie przestało to wtedy zgłosić się do lekarza. Takie pojedyncze kłucia są podobno normalne
 
Jeśli kłucia nie będą ustawały to wtedy będziesz mogla zacząć się martwic, ja też mam chwilami takie coś ale po minucie, dwoch mija.
 
Dobrze ze z Ashika i jej malenstwem wszytsko ok;-)
a klucia to tak jak dziewczyny pisza, jesli nie sa ciagle to nie ma powodu do obaw, ale jesli beda bardzo dokuczliwe i dlugie to do lekarza szybciutko, albo dzwon niech powie czy przyjechac czy nospa wystarczy;-)
 
reklama
Vanilka groszek ptysiowy to dodatek do zup JUMAR GROSZEK PTYSIOWY
ja dodaje zawsze do zup typu krem.
widzialam w sklepach ale nie jadlam i nie kupowalam nigdy. a to jest tz takiego ciasta jak ciastka ptyś? :-):-):-)
ja do zup-kremow daje grzanki serowe albo czosnkowe-tez dobre. musze ten groszek kiedys kupic
oczekiwanie no placki ziemniaczane to bym zjadla :-)
 
Do góry