reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

mi się wydaje, że najgorzej z różowym jakby się dziewczyna chłopakiem okazałą:-D a niebieski mi pasuje dla dziewczynki;-) tak więc najwyżej te różowe się pominie:-p
 
reklama
louise no niezłą masz recepturę na dobre załatwianie się:-) ja tak jak pisałam wczoraj na obaid jadłam buraczki na ciepło i dziś sukces:-)
atatbe no coś ty jak to może gin cię wyzwać, generalnie to chyba tak jest, że kiedyś musisz przybrać na wadze, niektóre dziewczyny tyją stopniowo a inne w krótkim czasie nabierają wagi. A uwagami innych się nie przejmuj, mnóstwo w nas zbiera się wody i jednak to co jemy ma wpływ. Prosta rzecz jak nie mgołąm się długo zalatwić i jeszcze zjadłam kapustę kiszoną to znajomi mówili, no no ale masz niezły brzuszek, a na drugi dzień dostałam jelitówki i jak zobaczyłam się z ludźmi mówili, jejku u ciebie to nic nie widać, więc serio serio uwagami się nie przejmuj nic a nic.
aisim o kurcze to niedobrze z tym upadkiem, no jednak trzeba być czujną jak ważka na lodzie

A tak w ogóle to mam sporo pracy i dużo klikania na kompie, wypadało by pozmywać no i zjeść obiad, ja od teściowej wydębiłam słoik rosołu i zrobię sobie pomidorową. Tak mi burczy już w brzuchu, że lecę ją robić
ehhhhh...wspominam teraz z lezka w oku te czasy gdy wypilo sie na sniadanie kawke, przekasilo papieroskiem i zawsze od razu kierunek wc....czlowiek nie docenial tego co ma :-D fakt-te buraczki to dobra sprawa :tak:

dzis, widze, kroluje pomidorowa u lipcoweczek na stolach. ale ma to chyba zwiazek z tym, ze wczoraj pewnie u wiekszosci rosolek krolowal :-D;-)
ja sie wylamalam-mielone i buraczki
 
Też chciałabym się zapisać ale prawdopodobnie mojego M czeka wyjazd za granicę w połowie marca aż do końca lipca więc sama raczej nie będę chciała chodzić.
 
Geperty, weszłam na zamkniete z twojego linka, ale czy to nie jest tak, że wszyscy mogą sobie tam wejśc, ktorzy sa zarejestrowani??? Pytam, bo jestem nowicjuszka w zamknietych:zawstydzona/y:

W każdym razie ja wląsnie zjadłam sałatkę z łososia z kaparami, mniaaaam, kanapkę z pasztetem domowej roboty i jogurt wielki i sie zastanawiam nad gorącym kubkiem, jejku, ale wciągnełam:-(

Ja do przodu 6 kg, ale jakoś się tym nie martwię, zrzuci się przy karmieniu:-)

Właśnie byłam zrobić morfologię na środową wizytę.
 
widzę, że piszecie o kilogramach, no ja niestety przytyłam ze 40 dag od początku ciąży. Zobaczymy jutro ile przybrałam od 5 stycznia
 
ja tak. chcę zacząć chodzić od marca. Mi się przyda bo wszystko to dla mnie nowość, ale najbardziej to się chyba mojemu M przyda;-)
ja bym sie zapisala ale glownie ze wzgledu na miska zeby sie nauczyl przewijac kapac itp. ale u nas jest w takich godzinach ze mu nie pasuje bo jest w pracy wiec chyba zerzygnuje. no chyba ze w maju sie zapisze albo w kwietniu jak bedzie mi sie nudzilo... teraz jest za zimno na lazenie.
z kolorkami ciuszkow to faktycznie-tylko roz jest najbardziej przypalowy :-D:-D:-D
choc moj misiek sobie strzelil rozowy t-shirt :-D
 
reklama
Do góry