reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Vanilka nie ma co fajna perspektywa :-D:-D:-D
aisim mnie też jeszcze nie kopie, i tylko bulgocze i M też mówi, ze to nie dzidzia jeszcze:confused: też mam tą poduche, ale nie śpie z nią...
 
reklama
Vanilka nie ma co fajna perspektywa :-D:-D:-D
aisim mnie też jeszcze nie kopie, i tylko bulgocze i M też mówi, ze to nie dzidzia jeszcze:confused: też mam tą poduche, ale nie śpie z nią...
z zycia wziete;-);-)

aisim ja spie pol na pol :happy2:bokiem ale lekko na brzuszku .ja to uwielbialam spac na brzuchu ...kiedys:happy2:

ide gotowac pomidorowa bo mam mega ochote na pietruszke !!
 
Ostatnia edycja:
A ja dzisiaj sie obudzilam raz na brzuchu wlasnie i nei wiem czy to dobrze, ze na tym brzuchu laduje w snie:no: No ale co mam zrobic jak to przez sen sie tak klade.
 
ja tez spie bokiem i lekko na brzuchu :-) i b czesto na plecach, choc slyszalam ze niby na plecach lepiej nie spac? slyszalyscie o tym?
tez mam zamiar kupic tego rogalaale musze poczekac az ten naroznik nowy bedziemy juz mieli zeby zobaczyc czy sie zmiesc. na materacu, na ktorym spimy na bank by sie miescil bo jest ogroooooomny. ale niestety ciezko mi sie z niego juz wstaje i idzie w odstawke :-:)-:)-(
jak juz brzuszki beda wieksze, to chyba automatycznie same z siebie przestaniecie na nich spac.
 
ja tez uwielbiam spac na brzuchu ale niestety jak tylko próbuje sie połozyc to mi nie dobrze, wogóle to całe noce sie krece bo nie moge tak w jednej pozycji wylezec wytrzymuje tylko kilkadziesiąt minut.a teraz to juz chyba 2 noc małe mi sie tak kreci i kombinuje jakbym miała obcego w brzuchu ,mój M juz wyczuwa casem reką jak kopnie
 
ja tez spie bokiem i lekko na brzuchu :-) i b czesto na plecach, choc slyszalam ze niby na plecach lepiej nie spac? slyszalyscie o tym?
tez mam zamiar kupic tego rogalaale musze poczekac az ten naroznik nowy bedziemy juz mieli zeby zobaczyc czy sie zmiesc. na materacu, na ktorym spimy na bank by sie miescil bo jest ogroooooomny. ale niestety ciezko mi sie z niego juz wstaje i idzie w odstawke :-:)-:)-(
jak juz brzuszki beda wieksze, to chyba automatycznie same z siebie przestaniecie na nich spac.

ja się własnie dziś obudziłam na plecach i mnie tak bolaly że koniec!!! to nie jest dla mnie wygodna pozycja do spania:no:
 
Ja nie czuje jeszcze ruchow a tez nie potrafie znalezc sobie dobrej pozycji do spania, ciagle sie krece i nie moge przez to spac, a jak sie obudze przy przekrecaniu bo czasem mnie cos zaboli to potem ciezko mi zasnac
 
reklama
ja uwielbiam tez spać na brzuchu, ale w ciązy taką moją ulubiona pozą jest na boku i koldra albo rogal między nogi i jak tak zasne to tak tez sie rano budze
 
Do góry