reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

a wlasnie mi sie przypomniualo tak a'propos brzuchow, ze jak bylam ostatnio u siory tak z 1,5 tyg temu to stwierdzila "boze jaki ty masz ogromny brzuch .cos ty tam wyhodowala?!!" i ze ona dopiero w 6 miesiacu taki brzuch miala jak ja w koncowce 3. noi niestety dla niej ogladalam w piatek zdjecia. m. in z jej ciazy pare bylo z datami. i wyraznie bylo widac ze ten jej "malenki" brzuszek z 3 miesiaca byl co najmniej taki jak moj :-D:-D:-D oczywiscie nie omieszkalam jej o tym powiedziec i miala b glupia mine i stwierdzila ze po jakims czasie to sie juz nie pamieta o swoim brzuchu...
tak wiec glowy do gory i nie martwmy sie. bo tak naprawde to nie ma czym-rosnie brzuszek to rosnie dzidzia a przeciez o to wlasnie chodzi :-):tak:
 
reklama
Vanilka i Louise dodajcie zdjecia brzuszków :) Bo waszych jakoś nie widzę
Aisim uważaj na siebie -zresztą wszystkie dziewczyny uważajcie bo jest bardzo ślisko
 
aisim trzeba teraz bardzo uważać, dobrze że nic poważnego się nie stało i jest już wszystko oki.

oczekiwanie ból podbrzusza jest niegroźny jeżeli nie robi się twardy. A często Ci tak twardnieje ? czasem wystarczy nospe wziąść
 
atabe Mnie to sie pytaja niektore kolezanki z PL na gg czy juz brzuszek cos widac :-Dsmi:-Deje sie bo brzuch mam juz duzy i nie do ukrycia,a one czy juz cos widac ...wiesz kolezanki to albo z zazdrosci tak gadaja albo z wredoty ...ale tesciowa to raczej nie powinna bo sama jest kobieta ,sama w ciazy byla i wie o co chodzi...moze zly dzien miala :confused:

mammi moj m to powiedzial w dobrej wierze ,ze mam juz brzuszek i bardzo sie cieszy...no ale ja jak zawsze odbieram jego dobre gadanie negatywnie :happy2:
w nocy obudzilam sie i czulam jak smyra mnie po brzuchu :happy2:

wiecie co moja waga pokazuje czasem 1,5 na plusie a czasem 2 ..wiec jutro sie dowiem u poloznej bo sama nie wiem dokladnie .

tak mnie krzyz boli ,az polozylam sie ..normalnie piecze :baffled:
czuje jak bym miala zaraz okres dostac ...no szok :baffled:
musze gotowac zaraz pomidorowke ,a tak mi sie nie chce ;/


to odpoczywaj i nic nie rób! ty szczególnie powinnaś uważać na siebie!

co do teściowej- ona ma chyba często zły dzień;-)
co do koleżanki- fakt chyba mi zazdrości, bo sama nawet faceta nie ma:confused:

to ty malutko przytyłaś:tak:
 
mój już macie:tak: chociaż z każdym dniem wydaje mi się wiekszy...
mi to juz zle sie przekrecac z boku na bok w nocy :baffled:
a co dopiero potem jak dzidzia bedzie duza :confused:
pamietam jak w pierwszej juz pod koniec ,mialam sie przekrecic to najpierw dziecko jak by to napisac przezucilam :-Da potem sie przekrecalam :-D
normalnie jak slon :baffled:
 
reklama
A ja od kilku dni już na brzuchu spać nie mogę:-( i się teraz kręce z boku na bok i często się budzę!
Ale mam też ten kojec - rogal, dostałąm na świeta od męza i uwazam że rewelacyjny tylko strasznie grzeje!:-(

wiecie a najbardziej to mi smutno ze nie czuje jeszcze ruchów, tylko to bulgotanie (nie powiem też jest fajne) chocziaz mój M twierdzi że to w brzuchu mi burczy! OJJ TE CHŁOPY...
 
Do góry