reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
No ja byłam u dwóch ginekologów i zarówno jeden, jak i drugi powiedział że na usg jeszcze za wcześnie. Bo wiek płodu to jakieś 2,5 tyg. Mam przyjść za 2 tygodnie jeszcze raz. Sama się boję, ale próbuję być dobrej myśli... Mam nadzieję, żę 3 testy się nie pomyliły, i że wszystko jest w porządku...
 
No ja byłam u dwóch ginekologów i zarówno jeden, jak i drugi powiedział że na usg jeszcze za wcześnie. Bo wiek płodu to jakieś 2,5 tyg. Mam przyjść za 2 tygodnie jeszcze raz. Sama się boję, ale próbuję być dobrej myśli... Mam nadzieję, żę 3 testy się nie pomyliły, i że wszystko jest w porządku...
trzymam mocno kciuki :-)ale 3 by chyba nie klamaly ??;-)
 
Hej dziewczyny!
Dwa dni temu robiłam test (nawet 4) i wszystkie wyszły pozytywne :)
Ostatnią @ miałam 26 września a więc termin wychodzi ok. 4 lipca :)
Trzymam kciuki za nas wszystkie :)
 
reklama
no to ja też widziałam czarną plamkę:tak: a rozmiar to GS? bo u mnie to 0.82cm i za cholere nie wiem co ten skrót oznacza:confused:
Poza tm też jestm za listą:tak: tylko terminu jeszcze nie znam:-D

Nie wiem co to GS!!! A NA TYM usg na wydruku nie pisze ile milimetrów!!
A kiedy miałaś ostatni termin @ ?? Na tej podstawie się oblicza termin porodu!!
 
Do góry