reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
Nef-tak,taki zestaw a wczoraj dokupilam pudelko z 90 klockami.dzis moze wezme jeszcze taki malutki z laleczka czy zwierzatkiem:)
no szkoda,szkoda:(bo ja bez telefonu jak bez reki.nadal dziala ale ekran caly potrzaskany.wlasnie jak mala wstanie to mam isc i zobaczyc czy da sie wymienic bo choc i tak chce nowy to ten miala odziedziczyc siostra no i jeszcze mc chce uzytkowac.

Mala nauczyla sie zakladac buty ale oczywiscie tego ze jest lewy i prawy juz nie rozumie;)
 
eijf dobra jesteś :-D potrzebowałaś całych dwóch minut na ochłonięcie po Myszowych newach :-p
Super, że u lekarza wszystko dobrze. A na co się teraz szczepiłyście?

my mamy wózków pół korytarza :baffled: najczęściej używam tego wielofunkcyjnego tako, owszem jest wielki, ale mnie się bardzo wygodnie nim jeździ. Ze spacerówek mamy babydesign sprint i jest rewelacyjny. Użyliśmy go tylko kilka razy, jak tako było na gwarancji i teraz muszę go sprzedać, bo zostawimy sobie drugą spacerówkę - mamas&papas ora, też jest fajna,ale słabsza niż ten babydesign, ale zostaje, bo jest mniejszy i nie musimy go składać, żeby do bagażnika wrzucić :tak: Ale żal mi bardzo tego babydesign, eh

popsuła nam się pralka, przyszedł fachman, na dzien dobry zalał nam łazienkę, postukał kilka minut i poszedł... bo mu się klucze połamały i nie ma czym pracować:baffled: Poleciał do sklepu, mam nadzieję, że coś kupić i wróci...
 
haha dzięki dziewczyny :happy:
No tak to już wyszło przy tym całym zamieszaniu związanym z wyjazdem, wynajmem mieszkania... No i oto efekty :-) Ale co tam, będzie co ma być...

Jestem w szoku - Nina wcina marchewkę ;-) To jakiś postęp, bo do tej pory tylko banany jadła...
 
Hej dziewczyny,
JUz jakiś czas nie zaglądłąm na forum lipcowe, ale mam nadzieję że uda mi się do Was wrócić..przeczytałam tylko kilka stron wstecz i chyba wszystkiego nie spamiętaqłam, ale widzę że dzieci rosną duże i zdrowe a to najważniejsze:)
Mysza GRATULACJE:)
Nef powodzenia w staraniach:D
Eijf widzę, że u Was też Lego Duplo?
Ja nadal siedzę na wychowawczym i rozglądam się za pracą bo nie mam gdzie wracać, Basia ładnie rośnie i robi się coraz bardziej kumata:) Rozumie oczywiście tylko to co fajnie usłyszeć, ma etap całowania, a generalnie to cygańskie dziecko, więc nie ma problemu by ją gdzieś zostawić:) Z zabawek na topie są klocki drewniane, kredki i wszelkiego rodzaju książeczki, a od kilku dni oswajamy się z Lego Duplo:)
Mam nadzieję, że przygarniecie mnie spowrotem po mojej przerwie?
 
Skrzat-à witaj witaj:)pochwalisz sie jak wyglada twoje dzieciatko?

Nie wierze wlasnym oczom jak sie nagle na forum poruszylo:)
 
Hello:)
U nas nocko ok od 7 do 7:D A zaraz będę uciekać bo jestem u rodziców i umówiłam się z koleżanką:D Ale to w sumie jeszcze z 1,5 h nim wyjdę, ale Basia pewnie zaraz skuma że mama przed kompem i mi tu przyjdzie marudzić:p

Eijf Basia wyglądała w październiku tak:



a teraz wygląda tak:

 
Skrzat-sliczna!i jaka rozesmiana!moje dziecko jest wesole i czesto sie smieje ale na wiekszosci zdjec skupienie i jak sie skupia to czesto jeszcze brwi marszczy...chyba po mnie to ma.od czasu do czasu mnie ludzie pytaja czy wkorzona jestem...
 
reklama
Skrzat - ale masz piękną córeczkę. Zdjęcie na plaży jest urocze :happy: Faktycznie dzieci muszą mieć dar do uśmiechania się na zdjęciach. Eijf Nina też na zdjęciach poważna, chociaż chichra się non-stop.

Ja już na nogach. Nina nie dała pospać. Zrobiła kupę i siuśki do nocnika a teraz bajki ogląda. Ja piję herbatę i zaraz się zacznę szykować do pracy, chociaż marzy mi się jeszcze godzinka spania.
Miłego dnia
 
Do góry