reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

u nas kolejna noc do dupy, Mała do 5tej z groszem nie spała...

właśnie się dowiedziałam, że zmarł brat mamy, a mój chrzestny, eh :-( i tak się zastanawiam, co teraz zrobić. Pojechałabym do mamy na tydzień, ale nie za bardzo mam tak jak z dzieckiem, musiałabym kupić łóżeczko turystyczne, ale nie miałabym go i tak gdzie rozłożyć i ze spacerami lipa, na 4te piętro nie będę nosić wózka, z piwnicy pewnie wyjdzie beze mnie, a w aucie mamy się nie zmieści, żeby go tam na noc zostawiać.
 
reklama
Standard w nocy, 3 karmienia eh kiedy zacznie jadać jak człowiek w dzień:-p:-D
Poszła spać 22 pobudka 7ma, ja nie wiem że tyle jej starcza nocą. Chyba pojadę do teściów zaraz, może od nich mleko wypije a ja gdzieś pojadę. Bo wczoraj gerberem też pluła:dry: Po czy 2 cycki obaliła znów:baffled: No nie chce za chiny ludowe mm:-p

kasiamaj ja lubię te chrupki:-D

marta to się przekonasz dzięki kamerze i dobrze. To może i od tego kotka:baffled: Ale jak przeszła nawet to chyba nie pozostał ślad, może idź faktycznie do rejonu się uspokoić. A jaką ma Pola hemoglobinę? Bo niemowlaki też mają inną normę.

tiffi aaaa ja zrozumiałam jakoś że przewód kominowy odtykali:-D No widzisz , żebym miała silną wolę i jej herbatę dawała choć w nocy:sorry2: Najgorsze że ona cycka jak jest padnięta zazwyczaj przed zaśnięciem a cyc to taka maskota:baffled: Ja nie wiem jak będę pracować taka nietomna po nocy:dry: A są chyba takie do balejażu w domu farby, tak mi się zdaje że widziałam. T u nas odwrotnie z obracaniem:-p
 
dzień dobry ;-) choć u nas zimny i ponury
młoda wstała dziś o 5:30 na dobre i ani śniło jej sie zasnąć..
teraz dostała cyca i kimneła...
w nocy pobudki 3 razy też na karmienie...
ale po karmieniu od razu kima...więc było ok.

podajecie jeszcze wit.D????
ja miałam wahania -bo młoda dostaje cyca ale do tego kaszki i modyfikowane...(a tam też w składzie jest D) ale przeczytałam artykuł w gazecie biedronkowej o wit.D
że trzeba podawać bo dziecko zle reaguje jak ma za mało.przyznam że ja swojej nie dawałam jakiś miesiąc i zrobiłą sie strasznie marudna,nie spała nocami,była bardziej nerwowa,skonsultowałam się koleżanką z apteki,która też ma maluszka z końca czerwca,mówiła żeby jak najbardziej podawać wit.D do roku...zwłaszcza w okresie zimowym.
bo gdyby Natali była tylko na modyfikowanym to można byłoby zaprzestać-bo wtedy przyjmowałaby większą dawkę tej wit.ale jak ona wypije tylko ze 200ml.w ciągu dnia..i zje 2 razy kaszki po 150ml.to podobno za mało.
no nic..wróciłam i podaję 1 kapsułkę.

a co tam u Was???
już czytam i odpisuję.

Jedyneczka
-no..ja też je lubię..tylko że ja sienie wysmaruję tak jak ona :-D
Tweenie-
[*]
[*]
[*]-przykro mi z powodu Twojego wujka.
Ewcik-podeślij trochę słońca...bo u nas buro...:-(
też poszłabym sobie na spacerek-miłego spacerowania.;-)
Ewelad-no u nas to samo..Ci mówię..wszystko umazane...:-D
Tiffi-daj jej chrupa..zobaczysz samo ca będzie z nim wyprawić...:-D a naśmiejesz sie przy tym,nie ma obawy o pył..ona go tak rozmoczy że jej nie doczyścisz :-D-powodzenia.:tak:;-)
Marta-trzymam kciuki za Was-oby to nie było nic poważnego!!!przejdz się i dopytaj -powiedz że sie martwisz...może cś poradzą.i daj koniecznie znać...:tak:

miłego dnia dla Was.
 
Zapomniałam się pochwalić że M mi wczoraj różyczkę kupił bo stwierdził że tak dawno nie dostałam:rolleyes: Dobry Mek:happy2:

agatka
to wam namieszała TPsa:-p Ja jak mała daje czadu szukam usprawiedliwienia ale zaczynam się obawiać że charakterek to ona ma:-D Chyba nie macie wyjścia i musicie kupić Andrzejkowi lalę:-D Poważnie, często chłopcy się bawią lalami i tych co znam którzy się bawili wyrośli na kochanych i czułych chłopaków:tak: No i nie będzie może awantur z Kalinką wtedy:-D

ewelad też tak bywa u nas że się zrzymam , usypiam na siłę i kręcę głową co za dziecko a tu cały bok np. zajszczany:-D

mysza ale chęci M miał dobre:-D To Ci Ninę zabawią goście:tak: Moja mama też ma kota właśnie i jeszcze tam nie spałam ale jak będę to myślę się zamknąć właśnie w pokoju na noc bo kot nie nawykły do dzieci i niepewność jest. My mamy TP z telefonem w czym 60 minut do wygadania i tv (u dziewczyn jest) i 6 mega i płacimy 120 jakoś.

Wstała:-p
 
kurcze nie wkurzają Was te reklamy....

Jedyneczka-to gratki dla Twojego M- pomyślał facet....;) a im sie to rzadko zdarza ;)))-a może coś chce...zastanawiałaś sie nad tym...???? ;))) hehehehe ;)))

ja tydz.temu dostałam hiacynta w doniczce...teraz już rozkwitł i pięknie pachnie-no mój też pomyślał.
 
hahahaha ja też dostałam hiacynta :-D Wydaje mi się, że M bardziej dla siebie to kupił, ale niby z przeprosinami. Dołączył Rafaello. Kasiamaj - w jakiej temperaturze go trzymasz i jak podlewasz? Bo mój ma dużo pąków, ale wydaje mi się że troszkę usychają. Ja to nigdy nie mogę mieć kwiatów kwitnących, bo nic z nich nie wychodzi... Wczoraj M kupił mi cięte białe tulipany ;-)
 
Witam,
ledwie żyję dziś, moje dziecię już chyba sobie wpisało w grafik pobudkę o 3, bo kolejną noc z rzędu robi sobie 1,5 godz. przerwę w spaniu :nerd: jak już mi się udało zasnąć, dokładnie o 6:49 zadzwonił kurier, że ma dla mnie przesyłkę :growl:, m postanowił mnie rano nie budzić, więc zaspałam. Mały mi coś kaszleć zaczął i idę z nim do lekarza dziś, nich go osłucha dla mojego świętego spokoju. Wczoraj byłam u lekarza po zaświadczenie, że karmię piersią, a ona do mnie "a skąd mam wiedzieć, że pani karmi persią" no wtedy odparłam, że mogę jej pokazać :-D, no ale w końcu wypisała, przy okazji mnie osłuchała, bo mnie gardło boli i kaszel straszliwy męczy, ale wsio dobrze. Nie wiem czy słyszałyście, ale przy chorobach gardła można tantum werde p stosować pod każdą postacią.

jedyneczka to sympatycznie ze strony m :-) mój mi kwiaty rzadko daje, bo jak twierdzi ma uraz, była raz na wakacjach w anglii i dorabiał w ogrodnictwie:dry:

kasiamaj wit. d cały czas podaję, no ale od czasu do czasu zdarza mi się zapomnieć;-)

tweene u nas też noce się ciężkie bardzo zrobiły, bardzo mi przykro z powodu śmierci Twojego wujka, a co do wóżka to ja też mieszkam na 4 i koła zostawiam w aucie, a górę wnoszę razem z małym i nam się sprawdza taki system.

_Ewcik_ u nas też chrupki i biszkopty królują :-), tylko biszkopty się do podniebienia przyklejają, ale Anti ma taką radochę jak je, że nawet to, że wszystko w koło jest zapaćkane nie przeszkadza :-)

Mysza1984 no jak masz gości, to przynajmniej Ninką się pozajmują :-) na moim m wymusiłam, żeby jutro wziął wolne, a ja chcę się wreszcie wyspać, zobaczymy jak się chłopak spisze. Tak mi narobiłaś smaka kiedyś tymi muffinkami, że aż dziś sama będę eksperymentować :-)

agatka_natalia to Ci zamieszanie TP zrobiła, jak dzieciaki będą więcej czasu ze sobą spędzały to się do siebie przyzwyczają :-)

tiffi1 mały tak memla te chrupki, że nie ma mowy o pyle :-) mam nadzieję, że jakoś dotrwasz do zabiegu, trzymam kciuki :-)

marta1210 też jestem za kamerą, zawsze będziesz spokojniejsza.

jedyneczka w żłobku będą mu zamiast mleka kaszkę podawać, bo ją w każdych ilościach jada (mam nadzieję, że się mu nie znudzi:-))

Moje dziecię odkryło wreszcie, że można sobie palce od nóg do buzi wsadzić i pomemlać i teraz prawie cały czas ze stopą w buzi leży :-D
 
Mysza-mój stoi na oknie...w temp.pokojowej chyba 21*C podlewam co 2 dni...ja mam różowego,i też 2 wypuszcza z boku.
Peemka-no to fajnie że nic Ci nie jest.trzeba było babie cyca wywalić i niech patrzy że karmisz...;)))
a o tantum to wiem..ja małej psikam na ząbki tzn.dziąsełka przy ząbkowaniu i bardzo jej pomaga.
 
peemka no własnie u mamy się nie mieści ten wózek, tzn. jak go na części pierwsze porozkładam to się upchnie w bagażniku i na tylnym siedzeniu, ale ciężko takie rzeczy będzie mi robić zimą i z dzieckiem na rękach

dziewczyny, niech mnie któraś zastrzeli. Przyzwyczaiłam się do spania po 3 godz na dobę i było ok, ale ostatnie 3 noce... Po raz pierwszy mam ochotę uszkodzić moje dziecko. Przed chwilą zrobiła sobie drzemkę - całe 20 min (a powinna prawie 1,5h) i teraz wyje, że chce spać...chyba też wyć zacznę
 
reklama
a w ogóle zapomniałam napisać, że poszłam dzisiaj z głupa do lidla i udało mi się kupić pampersy 4. Leżały takie ostatnie samotne, czekały na mnie. No i stwierdzam, że przechodzimy z pulpetem na czwóreczki. Było dużo, 2,3 i 5. Skarpetek i rajstop nie kupowałam. Nie powaliły mnie... Ja to wybredna jestem.
Czekam na wolną łazienkę, bo muszę łeb umyć. Wpuściłam pierw eMka siostrę, może tą rdzę z kranu spuściła :-D Jestem wredna ihaaaaaa
 
Do góry