reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

wesołych bombek,
złotych trąbek,
anielskiego włosia
i pieczeni z łosia.
makowca z sosnowca,
rolady z szuflady
i udanej pasterki
bez żadnej usterki


Wesołych Świąt !!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
ale jestem objedzonaaaaaa:szok: aż wstyd:zawstydzona/y:

mysza kochana, super, ze dotarliście cali i zdrowi:tak: wielki buziak dla Ninki

atabe biedna Jagódka, dużo zdrówka dla niej

planuję w tyg iść do lekarza z Małym-nie dość, ze wysypany jak muchomor i ma na ciele takie suche placki, to jak wiecie-mega płaczliwy krzykliwy, dodatkowo zaczął mi się podczas płaczu wyginać w mostek i rzuca głową na lewo i prawo.. nie wiem, co to:-:)-( martwię się bardzo, oby tylko mnie lekarka nie zlekceważyła i nie uznała za przewrażliwioną matkę:dry: ok, wracam do M-zajadamy orzechy laskowe właśnie i oglądamy film:-)
 
I po pierwszych Świętach Andrzejka. Dostał tyle zabawek, że hej, telefon, samochód, chodzik-wózek do pchania, mikołaja na reniferze, misia i lalkę. Najbardziej mu się podoba mikołaj na reniferze, bo robi dużo hałasu i jeździ, a najlepsza zabawa to łapanie renifera :-D. Jak znajdę zabawki to rzucę na zakupowy.
Moja teściowa życzyła mi żebyśmy się jak najszybciej wyprowadzili, bo ile można.
A przez Świeta byliśmy na dworze, fajnie, bo w Wigilię to aż 3 godziny, wczoraj 2 a dziś tylko 30 min.
 
I jak tam po świętach, brzuszki pełne?:-D

atabe żeby Jagódka wyzdrowiała szybko! Nadisia już lepiej za to ja się zaraziłam, panują choróbska wstrętne:dry:

ewcik wygląda że coś bardzo uczula ale co?:eek: Nie daj się spławić lekarce, znasz najlepiej swoje dziecko i skoro czujesz że coś nie halo to masz racje! Ja z Emi tak latałam choć się krzywa patrzyła pediatra i zapytała wręcz raz co my tak latamy:dry: Odpowiedziałam że lekarze nie jestem więc jeśli mnie coś niepokoi przychodzę bo mam do tego prawo:-p Orzechy lubią uczulać:sorry2:

agatka to masa prezentów:tak:
 
Cześć dziewczynki,

My dzisiaj totalne lenistwo, w wigilie u teściów, wczoraj u moich rodziców. Hania cały czas super grzeczna po prostu. Dzisiaj zjadła pierwszą marchewkę, chyba nawet całkiem smaczna była:-)

Mysza, no serdecznie współczuję, co oglądałam relację z Dublina to mi się kojarzyłaś, dobrze, że Ninka zniosła to nadzwyczaj godnie:-)

Kasik, świąteczny Bartek rewelacja:-)


Ewcik, orzechy to jedne z najbardziej alergizujących rzeczy (zaraz potem czekolada, miód i ryby), więc może od tego mały wysypany???? Może też być marudny.

Agatka
, to gratulacje prezentów, u nas chyba nieco skromniej, ale bardzo udanie:-)
 
Wesołych świąt Kochane!!!!!!!

balwan-swieta.jpg
 
reklama
jestem i ja:-)

u nas Wigilia i dzisiaj obiad u teściowej- było nadspodziewanie miło:-) a po Wigilii party u nas- także było miło, nawet bardzo włącznie z tańcami, ale niestety bez umiaru, więc wczoraj zalegaliśmy cały dzień:-D

Mysza dobrze, że dotarliście i Ninka taką klasę pokazała:-)
atabe zdrówka dla Jagodzianki!!!
Ewcik no jasne, że idź do lekarza z zięciuniem mym kochanym, , a jak nie pomoże to do kolejnego-aż do skutku-takie nasze prawo, jak jedyneczka napisała
 
Do góry